popis
Dům, byt, zahrada

E-knihy Domů, hobby Dům, byt, zahrada

V podkategorii Dům, byt, zahrada se nachází 96 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Komíny
František Jiřík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Čtvrté vydání publikace aktuálně a srozumitelně seznamuje čtenáře s problematikou odvodu spalin od spotřebičů na tuhá, kapalná a plynná paliva. Dotýká se jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. U plynových spotřebičů se zabývá... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Rekonstrukce rodinného domu
Martin Perlík  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Rodina Přestavělových, která právě koupila rodinný dům a plánuje jeho opravu, má podobné starosti jako vy. Zalistujte knihou a přesvědčte se sami. 100 tipů, které naleznete v knize, vás provede rekonstrukcí rodinného domu... (více o titulu)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Učebnice Feng Shui I.
Ivan Paulíček, Zuzana Paulíčeková  ·  Ivan Paulíček HERMES (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
První Elektronické vydání mimořádně úspěšné printové publikace Učebnice Feng Shui díl I. Tato učebnice je psaná odborně-logicky, postupně, prakticky použitelně, ale především srozumitelně. Je vynikajícím pomocníkem při... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč okamžitě ke stáhnutí
4.
Ochrana dřeva
Ochrana dřeva  E-KNIHA
Petr Ptáček  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena stavebníkům, projektantům, majitelům nemovitostí. Uznávaný odborník seznamuje čtenáře se způsoby a možnostmi ochrany dřeva proti biologickým napadením a ostatním vlivům. Fotografie pomohou čtenáři identifikovat... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
5.
Pracujeme se dřevem
Martin Patřičný  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
V upraveném vydání úspěšné knihy se čtenáři dozví jaké jsou základní druhy dřeva, jak postupovat při jeho ručním opracování, jak dřevo reaguje na změnu prostředí, jaké povrchové úpravy se používaly dříve a nyní, jaké si... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Stavba pece na pizzu a chleba
Jaroslav Závacký  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (3)
Chtěli byste si pochutnat na křupavém domácím chlebu nebo si upéct pizzu ve vlastní peci? Nic není nemožné. V praktické příručce najdete návod na stavbu venkovní pece na chleba a pece na pizzu v interiéru. Autor, který je zároveň stavi (více o titulu)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Stavební příručka
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Projektanti, architekti, studenti a stavitelé, už se nemusíte probírat spoustou zákonů, norem a vyhlášek! To nejdůležitější pro projektování pozemních staveb najdete v jedné přehledné knize. (více o titulu)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Podlahové vytápění
Jaroslav Dufka  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění. Všichni, kdo uvažují o zřízení... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Kompostování a péče o půdu
Miroslav Kalina  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Druhé, aktualizované vydání publikace je určeno zahrádkářům, kteří kompost uznávají za nejpřirozenější prostředek ke zlepšování půdy a přispívají tak významně k ochraně životního prostředí. Poskytuje informace o tom, co lze kompostovat, jak připravit... (více o titulu)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Elektroinstalace doma a na chatě
Karel Štech  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Třetí vydání úspěšného titulu bylo sestaveno i na základě dotazů a připomínek čtenářů k předchozímu vydání, respektuje platné vyhlášky a normy, ale necituje je. Autor, který přes dvacet let pracoval jako revizní technik... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Rychlení cibulovin, hlíznatých květin a dřevin
František Kobza  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kvetoucí rostliny lákají svou krásou každého a může-li si je sám napěstovat a přivést k rozkvětu, je jeho radost i zážitek ještě silnější. A přitom je to tak jednoduché! Publikace seznamuje čtenáře nejen se sortimentem... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Řez ovocných dřevin
Tomáš Nečas, Josef Sus  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace od našich předních ovocnářů je určena zahrádkářům a pěstitelům ovocných stromů, kteří si nevědí rady s jejich ošetřováním, ale i studentům zahradnických škol a majitelům sadů - ti se zde seznámí s různými... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Vysušování zdiva
Michael Balík  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace čtenáře provede úskalími, při problému se vznikem vlhkosti ve zdivu. U různých typů staveb (rodinné domy, bytové i administrativní stavby) jsou v knize předložena v praxi osvědčená řešení a zdůrazněny výhody... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Koupací jezírka
Koupací jezírka  E-KNIHA
Jiří Sedlák  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha tematicky doplňuje úspěšnou knihu Zahradní jezírka a vodní rostliny. Je určena všem milovníkům vody v zahradě, kteří si chtějí zbudovat vlastní přírodní rybníček. Publikace čtenáře krok za krokem provází problematikou plá (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Zakládáme a udržujeme ekozahradu
Milan Bruchter  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Přírodní zahrady korespondují se současným zvyšujícím se zájmem o udržitelný způsob života. Snahou autora je ukázat, že zahrada není jenom bojištěm, kde se utkáváme se škůdci a plevelem. Nemusí být ani testovacím místem pro... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka
Peter Himmelhuber  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Rybníčky, koupací jezírka, potůčky s vodopádem nebo mokřady v zahradě jsou přínosem pro lidi, rostliny i zvířata. Jak postupovat při jejich stavbě, vyvarovat se chyb a pečovat o ně s minimální námahou vám poradí autor s bohatými... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Feng Šuej jednoduše
Cheryl Grace  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Ve vzrušující knize autorka představuje devět aspektů života (např. bohatství, rodinu či kariéru), které můžeme pomocí starodávné techniky ovlivnit. Dostává se však ještě hlouběji, tak abychom byli pomocí práce s feng šuej... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Pěstujeme hrušně a kdouloně
Tomáš Nečas  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha tematicky zaměřená pouze na problematiku hrušní a kdouloní vychází u nás poprvé od roku 1967. Tato jedinečná publikace seznamuje čtenáře s druhy a odrůdami nejen klasických evropských hrušní a kdouloní, ... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Masivní dřevěné podlahy
Petr Beránek  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Autor knihy přehledně a srozumitelně čtenáře seznamuje nejen s technologickými postupy při pokládce podlahy, zásadami výběru typu podlahy, ale i se správnou údržbou masivních dřevěných podlah. Kniha je doplněna barevnými fotografiemi již zrealizovaných... (více o titulu)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Kaktusy za oknem i ve skleníku
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Autor knihy čerpá ze svých bohatých pěstitelských zkušeností a velice poutavě a zasvěceně popisuje ze všech možných úhlů základní práce kaktusáře. V první části knihy se zmiňuje o vzniku a vývoji kaktusů, o jejich morfologii, jak získávají své názvy... (více o titulu)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička