popis
Dům, byt, zahrada

E-knihy Domů, hobby Dům, byt, zahrada

V podkategorii Dům, byt, zahrada se nachází 103 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Bonsaj
Bonsaj  E-KNIHA
Petr Škvor  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #56  
Tento průvodce pěstováním bonsají je určen především začínajícím pěstitelům a obdivovatelům bonsají. Kniha si neklade za cíl být vysoce odborným dílem, ale spíše praktickou příručkou založenou na dlouholetých osobních... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Řez ovocných dřevin
Josef Sus, Tomáš Nečas  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace od našich předních ovocnářů je určena zahrádkářům a pěstitelům ovocných stromů, kteří si nevědí rady s jejich ošetřováním, ale i studentům zahradnických škol a majitelům sadů - ti se zde seznámí s různými... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Kaktusy za oknem i ve skleníku
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Autor knihy čerpá ze svých bohatých pěstitelských zkušeností a velice poutavě a zasvěceně popisuje ze všech možných úhlů základní práce kaktusáře. V první části knihy se zmiňuje o vzniku a vývoji kaktusů, o jejich morfologii, jak získávají své názvy... (více o titulu)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 7%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Výroba vína u malovinařů
Pavel Pavloušek  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Praktická příručka pro pěstitele, kteří vlastní menší vinohrad a víno si vyrábí často jen pro svoje osobní potěšení, ale někdy postupně přejdou i na profesionální úroveň. Shrnuje nejnovější informace z neustále se... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Feng šuej podle našich předků
Stanislav Kovář  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha vás čtivým způsobem seznámí s odbornou problematikou tvorby architektury domova v inspiraci podle starobylého učení feng šuej. Autor, praktikující architekt, urbanista a geomant, zde shrnuje všechny zkušenosti, které během... (více o titulu)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Pěstujeme révu vinnou
Vilém Kraus  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nestor českého vinařství, profesor Vilém Kraus, připravil aktualizované vydání své velmi úspěšné knihy, v níž vás seznamuje s nejnovějšími odrůdami révy vinné, moderními pěstitelskými metodami a provádí vás celým procesem... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Nábytek svépomocí
Martin Zoufalý  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nábytek z laminovaných desek si můžete vyrobit a smontovat sami. Levně, se základním nářadím, na míru a přesně podle svých potřeb. Všechny nezbytné znalosti a informace najdete v knize Martina Zoufalého. Na základě těchto znalostí... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Ochrana dřeva
Ochrana dřeva  E-KNIHA
Petr Ptáček  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena stavebníkům, projektantům, majitelům nemovitostí. Uznávaný odborník seznamuje čtenáře se způsoby a možnostmi ochrany dřeva proti biologickým napadením a ostatním vlivům. Fotografie pomohou čtenáři identifikovat... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
9.
Pracujeme se dřevem
Martin Patřičný  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
V upraveném vydání úspěšné knihy se čtenáři dozví jaké jsou základní druhy dřeva, jak postupovat při jeho ručním opracování, jak dřevo reaguje na změnu prostředí, jaké povrchové úpravy se používaly dříve a nyní, jaké si... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Podlahové vytápění
Jaroslav Dufka  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění. Všichni, kdo uvažují o zřízení... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Kompostování a péče o půdu
Miroslav Kalina  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Druhé, aktualizované vydání publikace je určeno zahrádkářům, kteří kompost uznávají za nejpřirozenější prostředek ke zlepšování půdy a přispívají tak významně k ochraně životního prostředí. Poskytuje informace o tom, co lze kompostovat, jak připravit... (více o titulu)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Elektroinstalace doma a na chatě
Karel Štech  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Třetí vydání úspěšného titulu bylo sestaveno i na základě dotazů a připomínek čtenářů k předchozímu vydání, respektuje platné vyhlášky a normy, ale necituje je. Autor, který přes dvacet let pracoval jako revizní technik... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Rychlení cibulovin, hlíznatých květin a dřevin
František Kobza  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kvetoucí rostliny lákají svou krásou každého a může-li si je sám napěstovat a přivést k rozkvětu, je jeho radost i zážitek ještě silnější. A přitom je to tak jednoduché! Publikace seznamuje čtenáře nejen se sortimentem... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč okamžitě ke stáhnutí
14.
Betonujeme svépomocí
Karel Kolář, Pavel Reiterman  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí. Dozvíte se jak správně vybrat přísady do betonové... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Koupací jezírka
Koupací jezírka  E-KNIHA
Jiří Sedlák  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha tematicky doplňuje úspěšnou knihu Zahradní jezírka a vodní rostliny. Je určena všem milovníkům vody v zahradě, kteří si chtějí zbudovat vlastní přírodní rybníček. Publikace čtenáře krok za krokem provází problematikou plá (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Zakládáme a udržujeme ekozahradu
Milan Bruchter  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Přírodní zahrady korespondují se současným zvyšujícím se zájmem o udržitelný způsob života. Snahou autora je ukázat, že zahrada není jenom bojištěm, kde se utkáváme se škůdci a plevelem. Nemusí být ani testovacím místem pro... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Komíny
František Jiřík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Čtvrté vydání publikace aktuálně a srozumitelně seznamuje čtenáře s problematikou odvodu spalin od spotřebičů na tuhá, kapalná a plynná paliva. Dotýká se jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. U plynových spotřebičů se zabývá... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Stavba pece na pizzu a chleba
Jaroslav Závacký  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (3)
Chtěli byste si pochutnat na křupavém domácím chlebu nebo si upéct pizzu ve vlastní peci? Nic není nemožné. V praktické příručce najdete návod na stavbu venkovní pece na chleba a pece na pizzu v interiéru. Autor, který je zároveň stavi (více o titulu)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka
Peter Himmelhuber  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Rybníčky, koupací jezírka, potůčky s vodopádem nebo mokřady v zahradě jsou přínosem pro lidi, rostliny i zvířata. Jak postupovat při jejich stavbě, vyvarovat se chyb a pečovat o ně s minimální námahou vám poradí autor s bohatými... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Stavební příručka
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Projektanti, architekti, studenti a stavitelé, už se nemusíte probírat spoustou zákonů, norem a vyhlášek! To nejdůležitější pro projektování pozemních staveb najdete v jedné přehledné knize. (více o titulu)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička