Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahrada

Momentálně se v této nabídce nachází 2130 titulů

1.
Ivan Paulíček a Zuzana Paulíčeková  ·  Ivan Paulíček HERMES (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
První Elektronické vydání mimořádně úspěšné printové publikace Učebnice Feng Shui díl I. Tato učebnice je psaná odborně-logicky, postupně, prakticky použitelně, ale především srozumitelně. Je vynikajícím pomocníkem při... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč ihned ke stažení
2.
Jaroslav Šabatka  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (5)
Druhá knížka o svíčkách vycházející v edici Šikovné ruce obsahuje nové techniky ruční výroby svíček doposud u nás nepublikované. Zaměřuje se zejména na ty zájemce, kteří si již vyzkoušeli základní techniky a mají zájem zdokonalit se v technikách nových... (více o eknize)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Karel Kolář a Pavel Reiterman  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí. Dozvíte se jak správně vybrat přísady do betonové... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
4.
Jakub Vrána  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (11)
Kniha pojednává o rekonstrukcích a novém zřizování vodovodu a kanalizace v bytových a rodinných domech, rekreačních chatách a chalupách. Jsou v ní informace o spotřebě vody v bytech, o nejčastěji používaných potrubních materiálech, armaturách... (více o eknize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
5.
Sauna  E-KNIHA
Roman Letošník  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (5)
Kniha je určená všem zájemcům o stavbu či zřízení sauny i o vlastní saunování. Autor se zabývá vlastní filozofií saunování pro běžné i pokročilé saunaře a přináší mnoho informací k pořizování sauny jak samovýrobou, tak i nákupem od specializovaných... (více o eknize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Pavel Číhal a Romana Číhalová  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (14)
Kniha vám pomůže naučit se včlenit prvky japonských zahrad do českého prostředí, které klade na pěstování exotičtějších rostlin jiné nároky. Budete umět spojit do harmonického souladu s rostlinami další typické japonské... (více o eknize)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
7.
Bonsaj  E-KNIHA
Petr Škvor  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (6)
Tento průvodce pěstováním bonsají je určen především začínajícím pěstitelům a obdivovatelům bonsají. Kniha si neklade za cíl být vysoce odborným dílem, ale spíše praktickou příručkou založenou na dlouholetých osobních... (více o eknize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Jiří Finger  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (3)
Publikace od zkušeného zahradního architekta vás seznámí se základními pravidly při projektování zahrady a podrobně provede jednotlivými kroky při vlastním zakládání. Získáte užitečné informace kdy načasovat přípravné práce, jak postupovat při prvních... (více o eknize)
Naše cena: 101 Kč ihned ke stažení
9.
Kamila Skálová  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (16)
Kniha je napsána v prvé řadě pro běžného pěstitele. Reaguje na stále rostoucí zájem o východoasijské zahrady, jejichž součástí bonsaje nepochybně jsou. Autorka, kurátorka japonské části pražské botanické zahrady, přesvědčí... (více o eknize)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Martin Patřičný  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
V upraveném vydání úspěšné knihy se čtenáři dozví jaké jsou základní druhy dřeva, jak postupovat při jeho ručním opracování, jak dřevo reaguje na změnu prostředí, jaké povrchové úpravy se používaly dříve a nyní, jaké si... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Pavel Pavloušek  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (20)
Praktická příručka pro pěstitele, kteří vlastní menší vinohrad a víno si vyrábí často jen pro svoje osobní potěšení, ale někdy postupně přejdou i na profesionální úroveň. Shrnuje nejnovější informace z neustále se... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
12.
Jaroslav Závacký  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Chtěli byste si pochutnat na křupavém domácím chlebu nebo si upéct pizzu ve vlastní peci? Nic není nemožné. V praktické příručce najdete návod na stavbu venkovní pece na chleba a pece na pizzu v interiéru. Autor, který je zároveň stavi (více o eknize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
13.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Projektanti, architekti, studenti a stavitelé, už se nemusíte probírat spoustou zákonů, norem a vyhlášek! To nejdůležitější pro projektování pozemních staveb najdete v jedné přehledné knize. (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Petr Ptáček  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha je určena stavebníkům, projektantům, majitelům nemovitostí. Uznávaný odborník seznamuje čtenáře se způsoby a možnostmi ochrany dřeva proti biologickým napadením a ostatním vlivům. Fotografie pomohou čtenáři identifikovat... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
15.
Miroslav Svítek  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (8)
Po delší době se dostává čtenářům do rukou ryze česká příručka o pěstování citrusů, která obsahuje v prvé řadě praktické rady zejména pro amatérské pěstitele. Knížka je o to cennější, že je zaměřena nejen na majitele... (více o eknize)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Jaroslav Dufka  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (14)
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění. Všichni, kdo uvažují o zřízení... (více o eknize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Vilém Kraus  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nestor českého vinařství, profesor Vilém Kraus, připravil aktualizované vydání své velmi úspěšné knihy, v níž vás seznamuje s nejnovějšími odrůdami révy vinné, moderními pěstitelskými metodami a provádí vás celým procesem... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Miroslav Kalina  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (6)
Druhé, aktualizované vydání publikace je určeno zahrádkářům, kteří kompost uznávají za nejpřirozenější prostředek ke zlepšování půdy a přispívají tak významně k ochraně životního prostředí. Poskytuje informace o tom, co lze kompostovat, jak připravit... (více o eknize)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
19.
František Jiřík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Čtvrté vydání publikace aktuálně a srozumitelně seznamuje čtenáře s problematikou odvodu spalin od spotřebičů na tuhá, kapalná a plynná paliva. Dotýká se jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. U plynových spotřebičů se zabývá... (více o eknize)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Karel Štech  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (7)
Třetí vydání úspěšného titulu bylo sestaveno i na základě dotazů a připomínek čtenářů k předchozímu vydání, respektuje platné vyhlášky a normy, ale necituje je. Autor, který přes dvacet let pracoval jako revizní technik... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 107

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička