popis
Domů, hobby

E-knihy Domů, hobby

V kategorii Domů, hobby se nachází 185 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Stavba pece na pizzu a chleba
Jaroslav Závacký  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #24  (3)
Chtěli byste si pochutnat na křupavém domácím chlebu nebo si upéct pizzu ve vlastní peci? Nic není nemožné. V praktické příručce najdete návod na stavbu venkovní pece na chleba a pece na pizzu v interiéru. Autor, který je zároveň stavi (více o titulu)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Učebnice Feng Shui I.
Ivan Paulíček, Zuzana Paulíčeková  ·  Ivan Paulíček HERMES (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI TOP #54  
První Elektronické vydání mimořádně úspěšné printové publikace Učebnice Feng Shui díl I. Tato učebnice je psaná odborně-logicky, postupně, prakticky použitelně, ale především srozumitelně. Je vynikajícím pomocníkem při... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč okamžitě ke stáhnutí
3.
Kůže - zpracování a výrobky
Olga Floriánová  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #91  
Jediná publikace na českém trhu, která se věnuje nejrůznějším výrobkům z kůže vznikajících v různých kožedělných odvětvích. Výhodou pro čtenáře jsou komplexní informace o více řemeslech, kterými se kvůli velkému... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Komíny
František Jiřík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Čtvrté vydání publikace aktuálně a srozumitelně seznamuje čtenáře s problematikou odvodu spalin od spotřebičů na tuhá, kapalná a plynná paliva. Dotýká se jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. U plynových spotřebičů se zabývá... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Nábytek svépomocí
Martin Zoufalý  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nábytek z laminovaných desek si můžete vyrobit a smontovat sami. Levně, se základním nářadím, na míru a přesně podle svých potřeb. Všechny nezbytné znalosti a informace najdete v knize Martina Zoufalého. Na základě těchto znalostí... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Kaktusy za oknem i ve skleníku
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Autor knihy čerpá ze svých bohatých pěstitelských zkušeností a velice poutavě a zasvěceně popisuje ze všech možných úhlů základní práce kaktusáře. V první části knihy se zmiňuje o vzniku a vývoji kaktusů, o jejich morfologii, jak získávají své názvy... (více o titulu)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 7%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Vyrábíme svíčky voskové, parafínové a gelové
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Svíčky slouží lidem už po celá staletí. Dnes je zřejmě jejich obliba na vrcholu. Ještě nikdy tento obor nezažil takový výběr typů, výrobních technik, tvarů, barev či originálních dekorů. A stále se objevují další zajímavé... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Trávník
Miluše Svobodová, Bohumír Cagaš  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
V knížce naleznete podrobné informace o trávnících na zahradách, v přírodě, ale i ve sportovních areálech. Dozvíte se mnoho zajímavého o vlastnostech trav a jejich požadavcích na podmínky prostředí, o základních operacích... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč okamžitě ke stáhnutí
9.
Provázkové obrázky
Eva Skořepová  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Tato kniha popisuje, co všechno lze proplétáním provázku mezi prsty, dlaněmi a zápěstím vytvořit. Uvedeno je přes 20 vtipných obrázků v 3D provedení. Některé z nich lze dokonce uvézt do pohybu. Postupy jsou rozděleny do čtyř... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Bonsaj
Bonsaj  E-KNIHA
Petr Škvor  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tento průvodce pěstováním bonsají je určen především začínajícím pěstitelům a obdivovatelům bonsají. Kniha si neklade za cíl být vysoce odborným dílem, ale spíše praktickou příručkou založenou na dlouholetých osobních... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Deskové a karetní hry
Jana Moravcová  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Deskové a karetní hry mohou být nejen zábavou, ale také efektivním učením. Například deskové hry v publikaci Mgr. Jany Moravcové procvičují nejrůznější jazykové jevy učiva třetí a čtvrté třídy základní školy a pomáhají... (více o titulu)
Naše cena: 104 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Řez ovocných dřevin
Josef Sus, Tomáš Nečas  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace od našich předních ovocnářů je určena zahrádkářům a pěstitelům ovocných stromů, kteří si nevědí rady s jejich ošetřováním, ale i studentům zahradnických škol a majitelům sadů - ti se zde seznámí s různými... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Betonujeme svépomocí
Karel Kolář, Pavel Reiterman  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí. Dozvíte se jak správně vybrat přísady do betonové... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Výroba vína u malovinařů
Pavel Pavloušek  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Praktická příručka pro pěstitele, kteří vlastní menší vinohrad a víno si vyrábí často jen pro svoje osobní potěšení, ale někdy postupně přejdou i na profesionální úroveň. Shrnuje nejnovější informace z neustále se... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Feng šuej podle našich předků
Stanislav Kovář  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha vás čtivým způsobem seznámí s odbornou problematikou tvorby architektury domova v inspiraci podle starobylého učení feng šuej. Autor, praktikující architekt, urbanista a geomant, zde shrnuje všechny zkušenosti, které během... (více o titulu)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Pěstujeme révu vinnou
Vilém Kraus  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nestor českého vinařství, profesor Vilém Kraus, připravil aktualizované vydání své velmi úspěšné knihy, v níž vás seznamuje s nejnovějšími odrůdami révy vinné, moderními pěstitelskými metodami a provádí vás celým procesem... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Upravujeme zahradu I
Václav Hájek  ·  Grada (2003)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Druhé, přepracované vydání knihy známého autora ing. arch. Václava Hájka, které jsme se rozhodli vydat na základě mnoha dotisků vydání prvního, vás obeznámí s problematikou stavby zahradních krbů, ohnišť a udíren, dále pak se vším, co je spojeno s... (více o titulu)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Pěstujeme hrušně a kdouloně
Tomáš Nečas  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha tematicky zaměřená pouze na problematiku hrušní a kdouloní vychází u nás poprvé od roku 1967. Tato jedinečná publikace seznamuje čtenáře s druhy a odrůdami nejen klasických evropských hrušní a kdouloní, ... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč okamžitě ke stáhnutí
19.
Krajkářství
Krajkářství  E-KNIHA
Alena Vondrušková, Iva Prošková  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Téměř po sto letech vychází opět publikace, věnovaná paličkované krajce. Kromě základů techniky paličkování s názornými kresbami přináší rozsáhlý vzorník základních typů krajek i s podvinky. Kapitoly věnované historii shrnují u nás dosud nepublikované... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
20.
Kraslice a velikonoční ozdoby
Alena Vondrušková, Kamila Skopová  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
S velikonočními svátky jsou spojeny mnohé zvyky a obyčeje. Mezi tradice, které se dodržují dodnes, patří především pletení pomlázky, zdobení velikonočních kraslic rozličnými metodami, pečení velikonočního pečiva a další. (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutíKnihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte. (Miroslav Horníček)
Kávička