popis
Knížky pro nejmenší, Walt Disney

E-knihy Děti a mládež Knížky pro nejmenší, Walt Disney

V podkategorii Knížky pro nejmenší, Walt Disney se nachází 22 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Škola pohádkového kouzlení
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
I pohádkové bytosti mají děti a vnoučata. Ježibaba z perníkové chaloupky se stará o Medovníka a Marlenku, dcera Líného Honzy se jmenuje Honzička Peciválová, vodníci Hastrmánkovi mají šikovnou dceru Vodomilu, rodiče hejkalovi jsou... (více o titulu)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Letadélko Jurášek
Zuzana Pospíšilová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Další knížka z ilustrované edice Čtení pro prvňáčky vypráví příběh malého zvídavého letadélka, které vyletí do lidského světa hledat to, po čem nejvíc touží - kamaráda. Kluk Oliver si zase moc přeje letadélko, a tak se ti... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Auta
Auta  E-KNIHA
Petra Řezníčková  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Obrázková knížka s krátkými básničkami je určena malým dětem od 3 let, které se zajímají o auta, stavební stroje a dopravní prostředky. Každé autíčko je nakresleno v prostředí, kde se s ním mohou děti nejčastěji setkat... (více o titulu)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Dědo, ty jsi indián
Lenka Rožnovská, Jiří Fixl  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Když školačka Anička odjela na prázdniny k babičce a dědečkovi, netušila, že to budou prázdniny indiánské. Andulčin dědeček má totiž srdce malého kluka a moc rád si hraje na indiány. K jeho vykutáleným nápadům se Anička... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
O broučcích
O broučcích  E-KNIHA
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Adámek, Daniel, Jiřík, Jonáš nebo Martínek - jeden dovádí na papírovém drakovi, jiný schovává plamínek do krabičky, až zapálí chaloupku, a další leze po výškách a roztrhne si křidélko. Všichni jsou zkrátka pěkně neposední... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
6.
Legrační dům
Legrační dům  E-KNIHA
Jiří Kahoun, Jiří Fixl  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Jiří Kahoun, autor řady úspěšných knih pro děti, a Jiří Fixl, přední český ilustrátor, společně vytvořili další knihu svérázných pohádek, tentokrát určenou prvňáčkům.Znáte pidipidlíky? Bydlí v legračním domě za... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
7.
Kuřátko Ťutík
Kuřátko Ťutík  E-KNIHA
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Žít se slepicemi není vůbec jednoduché. Nechte si o tom vyprávět... Na zahrádce dědečka Petříka stojí kurník a v něm žijí tři namyšlené slepice - Profesorka, Rézinka a Kokodačka. Kromě těchto ukdákaných tetiček... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Mami, tati, chceme pejska
Vendula Hegerová  ·  Pierot (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Bohatě ilustrovaná knížka je určena pro děti již od tří let, které si přejí pejska. Dítě se zábavnou formou dozví, na co si dát pozor a co všechno jejich psí kamarád potřebuje. Knihou provází pejsek Kulíšek... (více o titulu)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 46%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Příběhy pavoučka Alfonse
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Roztomilé příběhy o osminohých hrdinech vás zbaví strachu z pavouků!Pavouček Alfons cestuje s panem účetním po světě a zažívá nesčetná dobrodružství. Vydejte se s ním vstříc nevšedním zážitkům! (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
Hravá škola hádání
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Co děti nikdy neomrzí? Hádanky! Ale také vyprávění. Další knížka z řady Hravá škola přináší dětem obojí - vyprávění tety Cecilky a různě obtížné veršované hádanky, které doprovázejí neodolatelné ilustrace Drahomíra... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Tafík a cesta na konec světa
Julia Boehme  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Tafík je malý surikatí kluk, který má veliký sen - chtěl by se dozvědět, co se nachází za vzdáleným tajuplným pahorkem. Pojďte tam nakouknout spolu s ním! (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč okamžitě ke stáhnutí
12.
Obrázkové čtení - Cirkus je tu
Petr Šulc  ·  Pierot (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Knížka je určena pro zvědavé předškoláky a žáčky 1. třídy ZŠ. Příběhy jsou krátké a přehledné tak aby si s nimi poradili všichni malí čtenáři. Podstatná jména jsou vyjádřena obrázkem, které má dítko správně... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
13.
Myšáci v Akci
Myšáci v Akci  E-KNIHA
Peter S. Milan  ·  Pierot (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Volné pokračování dobrodružných příběhů myšáků Tomíka a Otíka, se kterými jsme se seznámili už v knížce „Myšáci na první výpravě“. V předchozí knížce jsme je opustili ve chvíli, kdy se nedopatřením dostali... (více o titulu)
Naše cena: 119 Kč okamžitě ke stáhnutí
14.
Pejsek Tom a jak to začalo
Petr Šulc  ·  Pierot (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V této veselé knížce o štěňátku Tomovi se dozvíte, co všechno čeká na malého pejska v novém domově a jak se s nástrahami vypořádá.  Knížka je určena pro nejmenší čtenáře a čtenářky – předškoláky a začínající... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
Čárymáry na zdi
Čárymáry na zdi  E-KNIHA
Václav Čtvrtek, Michal Sušina  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nenechte si ujít znovuobjevený pohádkový příběh Václava Čtvrtka! Co se všechno stane, když ožije křídový panák nakreslený na zdi mezi oknem a meruňkovým stromkem? Legendární tvůrce Rumcajse nebo Křemílka a Vochomůrky... (více o titulu)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Abeceda pre predškolákov
Andrea Guzel  ·  MEA2000 (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Slovenská abeceda má 46 písmen. Knižka je zameraná na preskúšanie si abecedy pre deti so zaujímavými rýmovačkami a kresbičkami. Zároveň majú deti možnosť naučiť sa abecedu, ak ju ešte nepoznajú. (více o titulu)
Naše cena: 108 Kč  (tedy ušetříte 60%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Život na štyroch labkách
Mária Ševčíková-Vrkoslavová  ·  Perfekt (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (5)
Príbehy, ktoré pozažíval a prerozprával kokeršpaniel Gordon. Nechajte sa aj vy vtiahnuť do pôvabných dobrodružstiev dobrosrdečného psíka Gordona a pozrite sa na svet čistými psími očami! (více o titulu)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
18.
About the Sun, little pets and a mysterious night
Alena Schejbalová  ·  Pierot (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Knížka pro malé čtenáře a čtenářky zaměřená na výuku a procvičení anglického jazyka. Začtěte se spolu se svou ratolestí do jedenácti milých příběhů o zvířátkách kolem nás, doplněných kouzelnými... (více o titulu)
Naše cena: 75 Kč okamžitě ke stáhnutí
19.
Ako skrotiť Drzú Soňu
Jiří Holub  ·  Perfekt (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Všetko bolo u nás v Žabykláčove úplne v poriadku, kým k nám neprišla Drzá Soňa. Sme malé mestečko a naša babka hovorieva, že tu vidí do taniera každý každému. Máme jedno námestie, radnicu, na vŕšku hrad a našu slávnu školu... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 34%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Cirkus je tu
Petr Šulc  ·  Pierot (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Knižka je určená pre zvedavých predškolákov a žiačikov 1. triedy ZŠ. Príbehy sú krátke a prehľadné, aby si s nimi poradili všetci malí čitatelia. Podstatné mená sú vyjadrené obrázkom, ktoré má dieťa správne pomenovať... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 21%) okamžitě ke stáhnutíKnihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička