Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežKomiks

Momentálně se v této nabídce nachází 942 titulů

1.
Don Rosa  ·  Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Komiksová série Zlatá klasika představuje výběr nejlepších příběhů z Kačerova od nejslavnějších disneyovských autorů, s jejichž přispěním vznikl unikátní svět, který dodnes dokáže bavit komiksové fanoušky po celém světě. Don Rosa je jedním z nejznámějších (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Noelle Stevenson a Brooke A. Allen  ·  Paseka (2017)
NA SKLADĚ TOP #63 AKCE
Jak by vypadaly Rychlé šípy, kdyby vznikly ve 21. století? Přesně jako Záleskautky! Pět nejlepších kamarádek si chce užít léto na dívčím skautském táboře a utužit svoje přátelství, jenže jim plány neustále hatí tříoké lišky, vodní příšery nebo zdivočelí.. (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
3.
Miroslava Varáčková  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Táňa kráča v ústrety bezútešnej budúcnosti - doštudovať s odretými ušami, nájsť si najpodradnejšiu prácu v meste a dúfať, že ju už nechytia policajti... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
4.
Čtyřlístek (2008)
Čím to je, že jsou příběhy Fifinky, Bobíka, Myšpulína a Pindi vždy veselé? A to dokonce i když zabloudí v mlze, ztroskotají ve vesmíru nebo na kře ledové a nebo se jim připálí oběd? Mohli bychom svolat vědecký kongres a pátrat po příčinách...stejně b... (více o knize)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Luke Pearson  ·  Paseka (2016)
Modrovlasá holčička Hilda žije se svou maminkou na samotě v domku na úpatí magické hornaté krajiny. Protože je chytrá a zvídavá, dokáže vnímat to, co ostatní nevidí nebo vidět nechtějí – trolly, obry, trpaslíky… Vítejte ve světě severské mytologie... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Čtyřlístek (2012)
NA SKLADĚ (1)
Souborné knižní vydání prvních dvanácti příběhů Fifinky, Myšpulíka, Bobíka a Pindi.. (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
7.
Sarah Andersen  ·  CooBoo (2016)
NA SKLADĚ
Připadáte si zhola výjimeční? Užíváte si navazování kontaktů důležitých pro vaši budoucí kariéru? Je pro vás dospělost vzrušující nová výzva, na kterou se cítíte zhola připraveni? Blah. Prosím, kliďte se mi z očí. Tahle kniha je... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
8.
Alessandro Sanna  ·  Labyrint (2015)
(1)
Čtvero ročních období a čtyři příběhy odehrávající se na břehu jedné řeky, které v jejich pomíjivosti a kráse zachytil italský malíř Alessandro Sanna. Navzdory občasné krutosti je život většinou radostný a zářivý, především se však stále proměňuje... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Matthew Inman  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ
Tohle je kniha o běhání. Ale hlavně o koblihách a Nutelle. Je to kniha o obžerství, marnivosti, extázi. Je to kniha o všech těch krásných i strašlivých důvodech, které nás každé ráno vyhání z postele do pekla deště a krupobití, ale i... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
10.
For the first time ever, Bill Willingham's acclaimed, Eisner Award-winning series FABLES is presented in a deluxe hardcover edition collecting issues #1-10. When a savage creature known only as the ... (více o knize)
Naše cena: 592 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Knížka obrázkových seriálů z naší historie volně navazuje na velmi oblíbené Obrázky z českých dějin a pověstí... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Karel IV. byl bezpochyby nejvýznamnějším českým králem a jedním z nejvýznamnějších císařů Svaté říše římské. Kniha vám představí panovníka v širším politicko-společenském kontextu a nechá vás nahlédnout do... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Alan Moore  ·  Vertigo (2008)
NA SKLADĚ
A new trade paperback edition of the graphic novel that inspired the hit movie! A powerful story about loss of freedom and individuality, V for Vendetta takes place in a totalitarian England following ... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
14.
Neil Gaiman  ·  DC Comics (2011)
Written by Neil Gaiman Art by Jll Thompson and Vince Locke Cover by Dave McKean Dream's loopy sister, Delirium, convinces him to go on a quest for their missing brother, Destruction, in this new edition of the classic title collecting The Sandman # 41-49. (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
kolektiv autorů/autorek  ·  Čtyřlístek (2017)
Z edice 4 příběhy jsme připravili novou knihu tentokrát s historickou tematikou. Kniha obsahuje příběhy: Tajemství chámu, Brána času, Báječní dovolená a Domovní znamení... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Dan Černý  ·  Čtyřlístek (2015)
Jedná se o klasické komiksové album, jehož hrdinou nejsou jako obvykle čtyři kamarádi ze Čtyřlístku, ale šnek nadaný velkou rychlostí. Díky této vlastnosti se z něj stal superhrdina, který pomáhá všude, kde je to třeba... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
CPRESS (2014)
Znáte je z her do mobilních telefonů. Mohli jste puknout smíchy, když jste se seznámili s jejich příhodami. Nyní nadešel čas na nevšední zábavu. Nečekejte nic obyčejného – připravte se na největší vepřo-ptačí dobrodružství... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Jim Davis  ·  Crew (2015)
Obsahuje stripy z 8.8.2004 až 12.3.2005... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Karel Franta  ·  Albatros (2013)
Karel Franta patří k nejvýznamnějším českým ilustrátorům dětské literatury. Současně se řadí mezi nejkvalitnější tvůrce obrázkových seriálů pro menší čtenáře – a to nejen jako kreslíř, ale i jako scenárista... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Crew (2012)
Čtvrté číslo ultimátního magazínu nabídne kromě dalších osudů Petera Parkera také naprostou novinku - první dva sešity série Ultimate X-men. Ultimate Spider-Man: Moc a odpovědnost (6. a 7. díl) Spider-Mana čeká jeho první superhrdinský souboj. A... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 48

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička