popis
Encyklopedie, naučné knihy

E-knihy Děti a mládež Encyklopedie, naučné knihy

V podkategorii Encyklopedie, naučné knihy se nachází 30 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Kraslice a velikonoční ozdoby
Alena Vondrušková, Kamila Skopová  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
S velikonočními svátky jsou spojeny mnohé zvyky a obyčeje. Mezi tradice, které se dodržují dodnes, patří především pletení pomlázky, zdobení velikonočních kraslic rozličnými metodami, pečení velikonočního pečiva a další. (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
2.
Malujeme na kameny
Malujeme na kameny  E-KNIHA
Taťjana Macholdová  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Na stránkách dalšího dílu z edice Šikovné ruce najdete mnoho inspirací jak využít kámen, ten malý kousek přírody, který si jste si donesli domů. Vyzkoušejte rozličné metody od těch snazších - kresbu tužkou až po nejnovější - malbu olejovými barvami. Na ká (více o titulu)
Naše cena: 101 Kč okamžitě ke stáhnutí
3.
Malujeme nejen na trička
Kateřina Konířová  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Zkuste si vlastnoručně vyrobit originální oděv či jeho doplněk nebo se pusťte do výroby textilní bytové dekorace. V této knížce ediční řady Šikovné ruce najdete návody na výrobu osobitých výrobků zhotovených známými i méně známými technikami malování na.. (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Ruční papír
Ruční papír  E-KNIHA
Jiří Fixl, Alena Vondrušková  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
I když je papír dnes zcela běžným produktem průmyslové výroby, rádi se vracíme k jeho původním rukodělným podobám, starým tisíce let. Ruční papír, který si sami vyrobíme, bude mít zajímavou strukturu a originální vzhled. Naučíme se dva základní výrobní... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
5.
Vyrábíme mýdla
Jaroslav Šabatka  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Mýdlo používáme několikrát denně a tudíž bychom neměli podceňovat vliv na naše tělo. Proto musíme mít na paměti, že průmyslově vyráběná mýdla nebo levná s nejistým původem mohou obsahovat chemikálie, které mohou uškodit naší pokožce. Autor nás v knize... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Batikujeme a malujeme na textil
Taťjana Macholdová  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Batikování a barvení látek od klasických technik, přes méně známé modernější způsoby barvení a batikování, až k možnostem malby na hedvábí. To všechno naleznete v novém titulu z edice Šikovné ruce. Podrobné pracovní postupy... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Skládání čajových sáčků
Ludmila Drozdková  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Skládání čajových obalů neboli Tea Bag Folding je technika velmi podobná origami. Stačí několik odložených papírových sáčků od čajů či jiné rozmanité čtverečky papírů a vytvoříte nádherné ozdoby na blahopřání, dárky... (více o titulu)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Skládané hvězdy na okna
Jana Šilarová  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Výtvarná technika popsaná v knize je zaměřena na práci s průsvitným pergamenovým papírem. Dává nám možnost vstoupit do hry světla a stínů, barevnost papírů přináší do interiéru silné umocnění jasu a radosti. Při práci... (více o titulu)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Výtvarné hrátky napříč kontinenty
Petra Vondrová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Hlavními průvodci didaktického textu zkušené pedagožky a výtvarnice jsou sedmiletý Patrik, pětiletá Darinka a jejich maminka. Všichni tři nejen rádi cestují, ale hlavně tvoří - nejrůznějšími technikami a z nejrůznějších... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
Malá encyklopedie buddhismu
Vladimír Miltner  ·  Libri (2002)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Originální slovník z pera našeho předního. žel předčasně zesnulého indologa Vladimíra Miltnera. přináší už ve 2. (v LIBRI 1.) vydání čtenáři zasvěcené a srozumitelně vyložené pojmy spojené s buddhismem. a to včetně... (více o titulu)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 63%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Encyklopedie indické mytologie
Jan Filipský  ·  Libri (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Autor, náš přední indolog, nás bezpečně provází na první pohled pro laika nepřehlednou řadou indických božstev i náboženských systémů (hinduismus s jeho desítkami škol a sekt, buddhismus, lamaismus, džinismus, bönismus... (více o titulu)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 60%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Encyklopedie mytologie germánských a severských národů
Jitka Vlčková  ·  Libri (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Knížka se soustřeďuje na rozlehlou geografickou oblast osídlenou v minulosti germánskými kmeny (pevninská Evropa, Skandinávie, Britské ostrovy a Island) a doplňkově se zabývá i Finskem, které do oblasti geograficky náleží... (více o titulu)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 66%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Barevný svět/Our Colourful World
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Čti a zlepši se v angličtině! Read and improve your English!Neboj se číst v angličtině. S touto dvojjazyčnou knížkou ti to půjde snadno, uvnitř najdeš:* jednoduché a zábavné anglické texty* český překlad vždy na protější... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč okamžitě ke stáhnutí
14.
Krajiny českého středověku
Tomáš Klimek  ·  Dokořán (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Vnímání prostoru a krajiny je jedním ze základních rysů lidského myšlení, jeho podoba se ale v různých kulturách a časových obdobích liší... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Hravá škola hezkého chování
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Anetčina babička ovládá důležité umění - hezky se chovat k lidem a udržovat dobré vztahy. Nauč se to od ní! Nečekej ale žádné mravoučné kázání. Babička má svoje moudré povídanky, básničky a chytré otázky... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Kdopak by se školy bál/Who Would Be Afraid of School
Denisa Prošková, Drahomír Trsťan  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Čti a zlepši se v angličtině! Read and improve your English!Začti se do jednoduchého a zábavného příběhu v angličtině a snaž se mu porozumět pomocí překladu do češtiny na sousední straně. Dvojčata Kája a Pája vesele proplouvají... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Duhové gumičky
Andrea Vachová  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha obsahuje popis materiálu, pomůcek (stavu), druhy gumiček a klipů, dalších vhodných komponentů. Nechybí podrobné návody k pletení gumiček a mnoho nápadů na zhotovení módních náramků a dalších doplňků. (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč okamžitě ke stáhnutí
18.
Fimo
Petra Nemravová  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace, která přináší ucelený přehled o základních technikách práce s polymerovou hmotou (FIMO atd.) speciálně se zaměřující na výrobu korálků a šperků. Polymerová hmota je materiál, jehož používání se v současné... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Průvodce stresem pro náctileté
Nicola Morgan  ·  Slovart CZ (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nicola Morganová je uznávaná odbornice na dospívající mozek a na stres, který teenageři prožívají. Známá je také svým zajímavým a jasným stylem. Její nová kniha Průvodce stresem pro náctileté – napsaná pro teenagery... (více o titulu)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 28%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Řešené testy ke zkouškám na víceletá gymnázia
Petr Šulc  ·  Pierot (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Titul Řešené testy ke zkouškám na víceletá gymnázia je určen pro všechny žáky, kteří se chtějí připravit k přijímacím zkouškám na výběrová gymnázia. Publikace obsahuje testy z českého jazyka, matematiky, všeobecných... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč okamžitě ke stáhnutí
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička