popis
Anglický jazyk

E-knihy Cizojazyčná literatura Anglický jazyk

V podkategorii Anglický jazyk se nachází 13 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Česko-anglický stomatologický slovník
Josef Sedláček  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
ČESKO-ANGLICKÝ stomatologický slovník logicky doplňuje svého anglicko-českého předchůdce. Tato moderní publikace poslouží při překladech českých odborných textů do angličtiny (metody, techniky, nástroje, materiály...), lze ji... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
2.
Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells
Marcela Klofáčová  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Dětem od 5 let je určen poutavý příběh žabky Binky v českém i anglickém jazyce. Malé i větší čtenáře vtáhne do světa kouzel a čarování. Skupinka zvířecích kamarádů prožívá na cestě za krásou kouzelná dobrodružství... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč okamžitě ke stáhnutí
3.
Miluj bližního svého - Love and War
Sumit Mullick  ·  Machart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Novela indického autora Sumita Mullicka, která vychází ve dvojjazyčném česko-anglickém vydání, je prvním vykročením tohoto zajímavého autora mezi české čtenáře. Aby mohl být člověk píšícím rebelem, musí mít fantazii. Musí bý (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč  (tedy ušetříte 47%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Barevný svět/Our Colourful World
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Čti a zlepši se v angličtině! Read and improve your English!Neboj se číst v angličtině. S touto dvojjazyčnou knížkou ti to půjde snadno, uvnitř najdeš:* jednoduché a zábavné anglické texty* český překlad vždy na protější... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč okamžitě ke stáhnutí
5.
Kdopak by se školy bál/Who Would Be Afraid of School
Denisa Prošková, Drahomír Trsťan  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Čti a zlepši se v angličtině! Read and improve your English!Začti se do jednoduchého a zábavného příběhu v angličtině a snaž se mu porozumět pomocí překladu do češtiny na sousední straně. Dvojčata Kája a Pája vesele proplouvají... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Yoga and Buddhism in the life of a contemporary person
Květoslav Minařík  ·  Canopus (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  PDF  MOBI
The theme of this book is Yoga and Buddhism as a way of life. It is a small selection of texts that Květoslav Minařík wrote during three decades as answers to the questions and problems of those interested in the spiritual life and spiritual teachings. (více o titulu)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 42%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Primer of Happiness
Pavel Hirax Baričák  ·  HladoHlas (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
“Your soul yearns to be loved. By you.” In a simple form suitable for first-graders, this book explains the principles of self-acceptance, forgiveness, positive thinking, “letting go” of your parents, understanding illness, dissolving pain... (více o titulu)
Naše cena: 589 Kč  (tedy ušetříte 19%) okamžitě ke stáhnutí
8.
A Plate Full of Health
Mirka Mosná  ·  Miriam Mosná (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
150 great recipes for all who want to live and eat healthily while with pleasure and taste. The book is a guide for beginners as well as a rich inspiration for the more experienced. Raw food (live or raw food, or raw veganism) is a modern style meals... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč okamžitě ke stáhnutí
9.
On the Concept of Cosmona, Existence which is Hope for Mankind
Rudolf Polách  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
You become aware of your existence at the very moment you start looking at your hand. The integrity of individuals and things is a natural prerequisite of knowledge and thus you can understand the universe. Billions of galaxies have changed nothing... (více o titulu)
Naše cena: 95 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
Primer of Happiness: Self knowledge, connections, self change
Pavel Hirax Baričák  ·  HladoHlas (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
“Your soul yearns to be loved. By you.” Why a person attracts a “bad” partner? Why what you desire is not becoming true? How to speed up the intention? What is the reason of excessive apologizing and self blame? How to solve the p (více o titulu)
Naše cena: 589 Kč  (tedy ušetříte 19%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Dávaj pozor doma - Pompy, Titany a horúce predmety
Kriss Keller  ·  František Kučera (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (3)
Knižná séria „Dávaj pozor doma“ sa stane každodenným ochrancom vašich malých ratolestí. Sprevádza deti hravou ale poučnou formou na ich ceste objavovania okolitého sveta. Titulné postavičky Pompy a Titany naučia najmladších členov ro (více o titulu)
Naše cena: 79 Kč okamžitě ke stáhnutí
12.
Dávaj pozor doma - Pompy, Titany a ostré predmety
Kriss Keller  ·  František Kučera (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Knižná séria „Dávaj pozor doma“ sa stane každodenným ochrancom vašich malých ratolestí. Sprevádza deti hravou ale poučnou formou na ich ceste objavovania okolitého sveta. Titulné postavičky Pompy a Titany naučia najmladších členo... (více o titulu)
Naše cena: 79 Kč okamžitě ke stáhnutí
13.
365 Motivational Quotes
Zoltan Marton  ·  Zoltán Márton - CHX (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (2)
How to stop negative thoughts, fear, stress? Read a quote every morning to start your day with positivity. That’s why I decided to collect 365 extraordinary quotes and sayings. Positive thinking means positive action, which can accumulate and... (více o titulu)
Naše cena: 129 Kč okamžitě ke stáhnutíČetba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička