Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Cizojazyčná literatura

Momentálně se v této nabídce nachází 25661 titulů

1.
Mila Kazanska  ·  Skleněný Můstek (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sbírka obsahuje dobrodružné milostné příběhy, kde mystika a magie nehrají menší roli, než erotické dobrodružství. (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
2.
Kassandra Tarasova  ·  Skleněný Můstek (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Pluto je místo, kde vládne smrt. Není nic naživu, i les je jen stínem své minulosti. Tyto stromy jsou dávno pryč - oni shnily, pokácely se, shořely. Bílé květy nerostou na větvích, jejichž průsvitné nohy mírně kolísají podle ... (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
3.
John Krunch  ·  Skleněný Můstek (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Punková filozofie rozkvetla v neukázněné barvy paranoie ve stylu akční sci-fi a hororu. Připravte si své prášky, deprese je zahrnuta v seznamu zábavy. Absolutní moc - není to nejhorší, co se stalo v historii lidstva. (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
4.
John Kotter  ·  Pan Macmillan (2017)
NOVINKA
This charming story about a penguin colony in Antarctica illustrates key truths about how we deal with the issue of change: handle the challenge well and you can prosper greatly; handle it poorly and you put yourself at risk. The penguins are living happi (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Valeria De Tommaso  ·  Edika (2017)
NOVINKA
V knize najdete celkem 7 pověstí z římské historie. Byly zpracovány pro začínající čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v italštině. Úroveň jazyka v publikaci je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.8.2017
6.
Pauline Barrieu a Luca Albertini  ·  Wiley-Blackwell (2009)
NOVINKA
This book provides hands-on information essential for market participants, drawing on the insights and expertise of an impressive team of international market players, representing the various aspects and perspectives of this growing sector... (více o knize)
Naše cena: 3 103 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Antonio Ladrillo  ·  Tate (2017)
NOVINKA
With this fun flip-and-fold book, you can tell lots of stories by opening and closing, folding and unfolding the pages to create new colourful shapes and characters. It's a different story everytime! ... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Mark Burry a Jane Burry  ·  Thames & Hudson (2017)
NOVINKA
Prototyping is an essential part of the designer’s repertoire. Designers prototype their projects to test them, structurally, aesthetically, technically. Whether the prototype works or not is not the point: prototyping is the revelatory process ... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Tim Weaver  ·  Penguin Books (2017)
NOVINKA
When a young man wakes up bruised and beaten, with no memory of who he is or where he came from, the press immediately dub him 'The Lost Man'. Naming himself Richard Kite, he spends the next ten months desperately trying to find out who he is... (více o knize)
Naše cena: 270 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.7.2017) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
10.
Alex Mackay  ·  Bloomsbury (2017)
NOVINKA
In The Magic Fridge, the irrepressible culinary wizard Alex Mackay, who has taught at both Raymond Blanc and Delia Smith's cookery schools, reveals how to create easy and delicious stocks, sauces, butters, broths and preserves that you can ... (více o knize)
Naše cena: 934 Kč po vydání (předběžně 27.7.2017) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
11.
Mandy Baggot  ·  Ebury (2017)
NOVINKA
Tess Parks has made up her mind: love isn’t for her.When it comes to dating she has one rule: after six weeks with a guy, she ends it. So when her heartbroken best friend invites her for a girly getaway in Corfu, Tess is sure she can stick to their pact.. (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 28.7.2017) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
12.
Anna Brones  ·  Ebury (2017)
NOVINKA
Live Lagom is a practical lifestyle guide based on the Swedish philosophy of Lagom. Meaning "just the right amount", the concept can be applied to every aspect of your life and... (více o knize)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 30.7.2017) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
13.
Edika (2017)
NOVINKA
Lady Spencerovou, později princeznu z Walesu znají všichni především jako princeznu Dianu, i když je vlastně tento titul nesprávný. Napsáno toho o ní bylo spousta a nejspíš už se nikdy nedozvíme, jak se některé události v jejím krátkém životě skutečně ode (více o knize)
Naše cena: 225 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 7.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
14.
Chad Parkhill  ·  Explore (2017)
NOVINKA
Ever since its invention in the late-18th century, the cocktail has been a global traveller. Born in England and raised in America, the cocktail takes influences from all over the world and mixes them up into exciting new combinations... (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 10.8.2017) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 10.8.2017
15.
Dana Olšovská  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Učte se anglicky s chlapcem, který se ocitl sám v divočině napospas džungli! Malý chlapec Mauglí ztratil rodiče a našel útočiště v jeskyni vlků. V pralese nalezl rodinu a věrné kamarády, ale také... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 14.8.2017
16.
James Montague  ·  Bloomsbury (2017)
NOVINKA
Once upon a time football was run by modest local businessmen. Today it is the plaything of billionaire oligarchs, staggeringly wealthy from oil and gas, from royalty, or from murkier sources. But who are these new masters of the universe? ... (více o knize)
Naše cena: 611 Kč po vydání dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 24.8.2017
17.
Jesse Ball  ·  Vintage (2017)
NOVINKA
Lucia Stanton’s father is dead, her mother is in a mental hospital, and she’s recently been kicked out of school—again. Living with her aunt in a garage-turned-bedroom, and armed with only a book, a Zippo lighter, and a pocketful of stolen licorice, ... (více o knize)
Naše cena: 432 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Natasha Pulley  ·  Bloomsbury (2017)
NOVINKA
Deep in uncharted Peru, the holy town of Bedlam stands at the edge of a forest. The shrine statues move, and anyone who crosses the border dies. But somewhere inside are cinchona trees, whose bark yields quinine: the only known treatment for malaria... (více o knize)
Naše cena: 467 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Disney (2017)
NOVINKA
Relax, and let the creativity flow through you. Whether a skilled artist or an everyday dabbler of drawings and doodles, fans of all ages will enjoy these stunning pen-and-ink illustrations of beautiful landscapes, elaborate patterns, and memorable ... (více o knize)
Naše cena: 443 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Ryan Holiday  ·  Profile Books (2017)
NOVINKA
Bestselling author and marketing strategist Ryan Holiday reveals how a classic work - a Perennial Seller - is made and marketed. Classic. Evergreen. Cult. Backlist. We can all identify with products that seem to last forever and just keep selling... (více o knize)
Naše cena: 323 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123456789 … 1 284

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička