Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyVýznamné osobnosti minulosti

Momentálně se v této nabídce nachází 1515 titulů

1.
Zdeněk Šotola  ·  Hudební e-knihkupectví (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Počátkem 70. let viděla britská veřejnost ve čtveřici kluků (Noddy Holder, Dave Hill, Jim Lea a Don Powell) z průmyslového Wolverhamptonu nástupce nedávno rozpadlých Beatles. Byli čtyři jako oni, hráli na stejné nástroje jako oni... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
2.
Radim Uzel  ·  Epocha (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Každá norma je sama o sobě herbicidem fantazie a zavádět jakékoliv normy do sexuálního života je právě z tohoto důvodu zvláště ošidné. Nedivme se proto, že zrovna v sexu snad neexistuje nic, co by někde nebylo velebeno a s nadšením... (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
3.
Zdeněk Pokluda  ·  Kniha Zlín (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Knížka Baťa v kostce nabízí čtenáři stručný, avšak ucelený a přehledný pohled na důležité momenty působení Tomáše Bati a jeho světové firmy. Odpovídá také na některé otázky týkající se jeho nástupců a novějších... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 51%) ihned ke stažení
4.
Ladislav Heryán  ·  Vyšehrad (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ladislav Heryán patří k výrazným osobnostem českého veřejného života. Mnoha lidem je znám především jako katolický kněz, který má úzké vztahy k undergroundu, miluje rockovou muziku a mívá bohoslužby na rockových festivalech... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 53%) ihned ke stažení
5.
Mistr Eckhart  E-KNIHA
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Výbor z textů velkého německého mystika 13. století s obsáhlou úvodní studií Jana Sokola. Reedice úspěšné knihy věnované středověké mystice, zejména dílu významného německého náboženského myslitele Mistra Eckharta... (více o eknize)
Naše cena: 198 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
6.
Václav Junek  ·  Petrklíč (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Čtenář se v knize seznámí nejen s podrobným vylíčením uměleckých i osobních kariér čelných osobností populárního českého hereckého nebe od Emy Destinnové přes Ljubu Hermanovou, Miroslava Horníčka až k Miloši Kopeckému ... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
7.
Brent Schlender a Rick Tetzeli  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
S unikátními barevnými fotografiemi z archivu autora. Poznejte skutečného Steva Jobse v knize, která se pár dnů po vydání stala světovým bestsellerem! Přináší nová fakta, dosud nezveřejněné vzpomínky... (více o eknize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Roman Cílek a Miloslav Moulis  ·  Epocha (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
„Žiji hlavně proto, abych dosvědčil, že nás všechny chtěli zabít,“ řekl nedlouho před smrtí muž, který jako jeden z mála přežil vězeňskou vzpouru v nacistickém vyhlazovacím táboře Treblinka a následný útěk napříč... (více o eknize)
Naše cena: 59 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
9.
Caroline Stoessingerová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Lekce ze života Alece Herzové Sommerové, uznávané koncertní klavíristky, nejstarší žijící osoby na světě, která přežila holocaust. Stoosmiletá klavíristka Alice Herzová Sommerová na vlastní oči viděla celé minulé století... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
10.
Felix Krumlowský  ·  Petrklíč (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Svatý Václav, Přemysl Otakar II., Karel IV., Jan Žižka z Trocnova, Petr Vok z Rožmberka, Jan Sladký Kozina, František Palacký, Božena Němcová, všechna ta jména známe z historie. Víme však o nich skutečně všechno?... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 52%) ihned ke stažení
11.
Naomi Woodová  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
„Láska je jako rána, čím je hlubší, tím víc musí bolet…“ Vášně, lásky, nevěry, rozchody… čtyři osudové ženy jednoho slavného muže. Čtyři ženy, čtyři manželky Ernesta Hemingwaye: Hadley, Pauline zvaná Fife, Martha... (více o eknize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
12.
Matúš Kučera  ·  Perfekt (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (3)
Štvrté, doplnené vydanie najúspešnejšej knihy prof. Matúša Kučeru, známeho odborníka na stredoveké dejiny. Kniha príťažlivou, vedecko-populárnou formou sprístupňuje dejiny Veľkomoravskej ríše a postavy jej najvýznamnejších... (více o eknize)
Naše cena: 250 Kč ihned ke stažení
13.
Tomáš Sitár  ·  Miloš Hric (2017)
NOVINKA
Monografia Magister Pavol z Kolár a Hontovci z Poiplia predstavuje stredovekého šľachtica Pavla z Kolár (1359 – 1431), potomka starého slovenského šľachtického rodu Hont-Poznanovcov... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 4.9.2017) posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
14.
Sun-c'  ·  B4U (2014)
TOP #69
Proslulé pojednání mistra Suna o válečném umění se těší neutuchajícímu zájmu čtenářů i po více než dva a půl tisíci let, které uplynuly od jeho napsání. V čem spočívá jeho obliba? Paradoxně nikoliv v jeho válečnických aspektech, nýbrž v inspirativní... (více o knize)
Naše cena: 158 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Antonín Konečný  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Autobiografie skvělého vinařského odborníka spojující cestopis s vinařskou tematikou. (více o eknize)
Naše cena: 100 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
16.
Martin Novák  ·  Epocha (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Jméno Leonid Brežněv zná v České republice skoro každý, včetně těch, kteří se narodili nebo vyrůstali po listopadu 1989. Muž, spojený s likvidací reformního procesu v Československu v roce 1968, ovlivnil životy Čechů a Slováků... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
17.
Vítek Chadima a Saskia Burešová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Dobrý večer, vážení diváci. Tak přesně těmito slovy vítali programoví hlasatelé každý večer diváky u televizních obrazovek. Od počátků vysílání televize byli hlasatelé neodmyslitelně spjati s uváděním každého televizního... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
18.
Eda Kriseová  ·  Práh (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha o kladném hrdinovi Václav Havel znal spisovatelku Edu Kriseovou z disentu. Prožila s ním nejbouřlivější revoluční týdny a stala se nejprve jeho poradkyní a potom ředitelkou odboru Stížností a milostí na Pražském hradě... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
19.
Zdeněk Pokluda  ·  Kniha Zlín (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Knížka Baťa v kostce nabízí čtenáři stručný, avšak ucelený a přehledný pohled na důležité momenty působení Tomáše Bati a jeho světové firmy. Odpovídá také na některé otázky týkající se jeho nástupců a novějších... (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 54%) ihned ke stažení
20.
Giles Milton  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (9)
Vedeli ste, že Hitler užíval kokaín? Že Stalin vykradol banku? Že telo Charlieho Chaplina po jeho smrti ukradli a požadovali zaň výkupné? Giles Milton je majster beletrizovanej histórie. (více o eknize)
Naše cena: 234 Kč ihned ke stažení
123456789 … 76

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. (Gabriel Laub)
Kávička