Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Biografie, životopisyVzpomínky, události

Momentálně se v této nabídce nachází 1403 titulů

1.
Erik Tabery  ·  Paseka (2017)
NOVINKA
Žijeme v době, kdy jeden lživý příspěvek na Twitteru či Facebooku má větší dosah než systematická práce investigativních novinářů. Posilují populisté, kteří sbírají body kritikou establishmentu, i když sami mají z vlastního... (více o knize)
Naše cena: 243 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Luke Harding  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Hrdina dnešní doby? Nebo naopak vlastizrádce, který má být souzen? Názory se různí. Kdo je však ve skutečnosti Edward Snowden? Jaká je jeho motivace, jak se odvíjel celý příběh vynesení přísně tajných informací, které otřásly nejen občanskou... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 4.9.2017
3.
Luke Harding  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Kniha renomovaného novináře Luka Hardinga jedinečným a poutavým způsobem mapuje příběh vraždy bývalého agenta FSB Alexandera Litviněnka, přičemž celou událost zasazuje do širšího kontextu vlády a politiky Vladimira Putina. Harding podává ucelený... (více o knize)
Naše cena: 380 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 11.9.2017
4.
Jan Urban  ·  Absynt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #15
Demokraté, věřící v zákony, rozum a slušnost, čekají vždycky až příliš dlouho. Mezitím se z obyčejného populistu vyklube diktátor, strach z války vyvolá válku – a pak už bývá na všechno pozdě. Jsme asi nepoučitelní... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
5.
Karel Žaloudek  ·  Libri (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Třetí vydání dnes už klasické příručky, která je určena jak studentům historie, politologie, mezinárodních vztahů a řady dalších oborů, početné novinářské a publicistické obci, tak i laickým zájemcům o politiku a novodobé... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 69%) ihned ke stažení
6.
Jean-Christophe Rufin  ·  Prostor (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Cesta do Compostely! Pouť vyšlapaná už milióny opánků (i goretexové obuvi), opředená legendami, vedoucí úchvatnou přírodou i podél autostrád. Rufin popisuje štrapáci, kdy se jako „galejník“ Cesty utkává s břemenem a slastí... (více o eknize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
7.
Maud Guillaumin  ·  Bourdon (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Když se Jacqueline Kennedyová chystala 25. 11. 1963 vykročit z Bílého domu na pohřební průvod svého muže do Kapitolu, bylo jí doporučeno jít s dětmi zadním vchodem. Odmítla. Myslela si, že tisk by měl zachytit i dvě děti... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
8.
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stamiliony diváků po celém světě znají Jeremyho Clarksona jako obhroublého, chvástavého, hlučného, politicky nekorektního a smrtelně legračního moderátora bláznivého... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
9.
Lubomír Štrougal  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Vzpomínky a úvahy dlouholetého vysokého funkcionáře Komunistické strany Československa a předsedy československé vlády přinášejí osobní svědectví, jakých není v naší současné politické literatuře mnoho... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 57%) ihned ke stažení
10.
Pawel Smoleński  ·  Absynt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
V rámci edície „Prekliati reportéri” prinášame knihu reportáží Pawła Smoleńského o jednom konflikte a dvoch krajinách. Je ešte možné dosiahnuť mier na území Palestíny a Izraela, v Jeruzaleme, v Pásme Gazy a na Západnom brehu... (více o eknize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
11.
Radek Kedroň  ·  Vyšehrad (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
David Rath, Petr Kott a Kateřina Pancová. Všichni tři vystudovaní a ambiciózní lékaři. Měli léčit a uzdravovat. Maskováni bílými plášti však do středočeského kraje zavlekli jednoho z nejzákeřnějších parazitů současnosti... (více o eknize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
12.
Arpád Soltész  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Koniec zlatých deväťdesiatych rokov, divoký východ Slovenska. Je po voľbách, Mečiar skončil, Lexa je na úteku, siskári horúčkovito skartujú spisy aj svedkov. Robo Holub je dávno po smrti, Miki Černák sedí v base, Žaluďa práve zastrelili... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 26.9.2017
13.
Emil Hruška  ·  Epocha (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Útlá knížečka, na půl hodiny čtení, víc reportáže než povídky, čtení srozumitelné hlavně těm, kdo po poslední válce vyrůstali v dosídlených pohraničních oblastech, kde žili pohromadě Češi odevšad, Češi z Volyně... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč  (tedy ušetříte 18%) ihned ke stažení
14.
Lidia Ostałowska  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Romové o stavu naší společnosti vypovídají mnohem více, než bychom chtěli. Vždy se lišili od „většinové“ společnosti, fascinovali ji i dráždili. Evropané Romy ve středověku přijali jako podivuhodnou cizokrajnou šlechtu... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
15.
Hellmut G. Haasis  ·  Prostor (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Zpracování atentátu na Heydricha z pera německého historika a spisovatele Hellmuta G. Haasise přináší některé nové skutečnosti v pohledu na tuto známou dramatickou dějinnou událost – jednak nový pohled na český odboj, jednak celou... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
16.
Otakar Bleha  ·  Triton (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Doc. MUDr. Otakar Bleha, DrSc. patří k nejvýznamnějším českým endokrinologům. Celý svůj profesní život strávil na 3. interní klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde dlouho působil ve funkci zástupce přednosty kliniky... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 57%) ihned ke stažení
17.
Zuzana Lizcová  ·  Dokořán (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Studie se zabývá rolí kultury v mezinárodních vztazích a vývojem kulturních styků mezi Československou socialistickou republikou (ČSSR) a Spolkovou republikou Německo (SRN) v 60. letech 20. století... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
18.
Henrik Svensen  ·  Premedia (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zemetrasenie v Lisabone v roku 1755. Cunami v južnej Ázii v roku 2004. Zemetrasenie v San Francisku v roku 1906. Hurikán Katrina v roku 2005. Všetky tieto prírodné katastrofy nespôsobili iba veľké škody a straty na životoch... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 39%) ihned ke stažení
19.
Cez ploty  E-KNIHA SK
Fedor Gál a Matej  ·  Absynt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Pred takmer desiatimi rokmi začal spontánne odoslaným emailom dialóg dvoch mužov, ktorých osud snáď nemôže byť viac rozdielny. Fedor Gál s presvedčením, že dialóg je nutný za každých okolností, prináša konfrontáciu s národným... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
20.
Noční pútnici  E-KNIHA SK
Wojciech Jagielski  ·  Absynt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Vojnový reportér Wojciech Jagielski sa zúčastnil ozbrojených konfliktov v Afganistane, Tadžikistane, Čečensku a Gruzínsku, na základe ktorých napísal 7 literárnych reportáží. Napriek tomu, že je často prirovnávaný... (více o eknize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
123456789 … 71

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička