Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

V edici Světový bestseller CZ se nachází 148 titulů

1.
Sandra Brown  ·  Ikar CZ (2017)
NOVINKA
Crawford Hunt chce získat nazpět svoji malou dceru. Po smrti manželky žil rozháraně a vyčítal si, že zavinil smrt své ženy, ale teď už nepracuje jako policista v terénu a požádal o svěření Georgie do péče. A právě ve chvíli, kdy... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
2.
JP Delaney  ·  Ikar CZ (2017)
TOP #46
Temný psychologický thriller, který byl ještě před vydáním prodán do více než 30 zemí po celém světě a jehož autorem je úspěšný spisovatel, vystupujícího pod pseudonymem J. P. Delaney... EMMA se snaží vzpamatovat z traumatického p (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #20 (19)
Vyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou… V říční tůni se najde tělo svobodné matky – a to právě na místě, kde bylo téhož léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2014)
NA SKLADĚ (54)
Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali,... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Renée Knight  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (4)
Román, který by neměl uniknout žádnému fanouškovi Zmizelé nebo Dívky ve vlaku! Známé dokumentaristce Catherine Ravenscroftové se zničehonic objeví na nočním stolku záhadný román. Do té doby úspěšná a navenek vyrovnaná žena jako by se rázem propadla... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2016)
(4)
Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Marie Kondo  ·  Knižní klub (2015)
(4)
Poznejte originální umění, díky němuž se spolehlivě zbavíte nepořádku a náležitě si uspořádáte věci. Tato přesvědčivá knížka se právem stala ohromným bestsellerem po celém světě a vyšvihla se na první místo žebříčku New York Times... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Malin Persson Giolito  ·  Knižní klub (2017)
Osmnáctiletá Maja Norbergová, obyčejná dívka, výborná žačka a oblíbená kamarádka, se ze dne na den stala nejnenáviděnější osobou ve Švédsku, obviněnou z účasti na masakru na střední škole a vraždy svého chlapce a nejlepší... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Jennifer Probst  ·  Ikar CZ (2015)
(10)
První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Dmitry Glukhovsky  ·  Knižní klub (2015)
(3)
Evropa v budoucnosti roku 2400. Od doby, co byla technickými prostředky poražena smrt, je celý kontinent přelidněný a změnil se v gigantickou megapolis tvořenou obytnými věžemi vypínajícími se vysoko do nebe... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (39)
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Anita Moorjani  ·  Pragma (2017)
NA SKLADĚ
Anita Moorjani je autorkou knihy Musela jsem zemřít, která se stala bestsellerem (Knižní klub 2013). Popisuje v ní svůj boj s rakovinou, ústící ve fascinující zážitek blízké smrti. Ten dalekosáhle změnil její pohled na život... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Blake Crouch  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ (6)
Jsi v životě šťastný? To byla jedna z posledních slov, která Jason Dessen slyšel, než po útoku maskovaného muže upadl do bezvědomí. Než se probudil připoutaný na lůžku a obklopený cizími lidmi v ochranných oblecích... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Matthew FitzSimmons  ·  Knižní klub (2017)
Je to už deset let, co beze stopy zmizela čtrnáctiletá dcera senátora Lombarda. Případ nikdy nebyl vyřešen. Když však Gibson Vaughn, bývalý mariňák a mimořádně schopný hacker, dostane fotografii, na níž je Suzanne, jeho nejlepší... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Alexandra Oliva  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Chtěla zažít dobrodružství. Nikdy by ji nenapadlo, jak daleko všechno zajde…Začalo to jako televizní reality show, nazvaná příznačně Ve tmě. Dvanáct účastníků vysadili v hlubokých lesích a vystavili podmínkám... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (14)
Román světově úspěšné autorky bestselleru Manželovo tajemství je příběhem tří matek, jimž se jejich na pohled všední životy krůček za krůčkem nebezpečně vymykají z rukou... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
John Green  ·  Knižní klub (2014)
(10)
Po úspěchu románů Hvězdy nám nepřály a Hledání Aljašky vychází nyní v českém překladu další dílo veleúspěšného autora Johna Greena, který si i u nás bleskurychle získal početný čtenářský fanklub. Hrdinou Papírových měst je Quentin Jacobsen... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
18.
Angela Marsons  ·  Knižní klub (2017)
(2)
Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (39)
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Kate Morton  ·  Ikar CZ (2014)
Parný letní den v Suffolku. Zatímco zbytek rodiny vyráží na piknik, šestnáctiletá Laurel sní v koruně stromu o chlapci jménem Billy, o Londýně a zářivé budoucnosti. Než však odpoledne skončí, stane se svědkyní otřesného zločinu, který všechno změní... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička