Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Edice: Rozhovory

V edici Rozhovory se nachází 40 titulů

1.
Renata Červenková a Radkin Honzák  ·  Vyšehrad (2014)
(1)
Všichni žijem v blázinci, tvrdí renomovaný psychiatr a psychoterapeut Radkin Honzák, muž vzdělaný a také vtipný, který už padesát let naslouchá lidským strastem. V rozhovorech s novinářkou Renatou Červenkovou se zamýšlí nad způsobem života, ... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
2.
Jeroným Janíček a Cyri Höschl  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha čtenáře seznámí s životním příběhem prof. Höschla, ale především s jeho pohledem na témata jemu profesně blízká, související se zdravím a nemocí lidské duše a s možnostmi psychiatrické pomoci. Jeroným Janíček pracuje... (více o eknize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 26%) ihned ke stažení
3.
Renata Červenková a Radkin Honzák  ·  Vyšehrad (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Jak přežít současnost radí známý psychiatr Radkin Honzák. „Všichni žijem’ v blázinci,“ tvrdí renomovaný psychiatr a psychoterapeut Radkin Honzák, muž vzdělaný a také vtipný... (více o eknize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 51%) ihned ke stažení
4.
Džiddu Krišnamurti a David Bohm  ·  Pragma (2016)
Východiskem pro tyto rozhovory byla otázka: "Jaká je budoucnost lidstva?", říká ve své předmluvě dr. David Bohm. A pak pokračuje: "Tato otázka je nyní životně důležitá pro... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Josef Beránek a Václav Vacek  ·  Vyšehrad (2014)
Křesťanství nabízí cestu, jak se stát svobodným a dospělým člověkem, říká nonkonformní kněz Václav Vacek. Životopisný rozhovor sleduje jeho životní cestu od... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
6.
Georges Cottier  ·  Karmelitánské nakladatelství (2011)
Georges Cottier (1922) byl patnáct let teologem papežského domu Jana Pavla II. Z teologického hlediska připomínkoval různé papežské dokumenty, a měl tak bezprostřední vhled do papežova myšlení a záměrů, úspěchů i strádání... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Luboš Kropáček, Martin T. Zikmund a Jan Paulas  ·  Vyšehrad (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
"Islamolog a afrikanista Luboš Kropáček se již desítky let věnuje putování po neschůdných cestách poznávání dějin a kultury islámského světa. Rozhovor, který s ním vedli dva zkušení novináři... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
8.
Josef Beránek a Václav Vacek  ·  Vyšehrad (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Křesťanství nabízí cestu, jak se stát svobodným a dospělým člověkem, říká nonkonformní kněz Václav Vacek. Životopisný rozhovor sleduje jeho životní cestu od dětství v podhůří Orlických hor, postupné hledání životního... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
9.
Vojtěch Vlček  ·  Karmelitánské nakladatelství (2011)
Předkládaná kniha ukazuje na životě vybraných osobností krutost a zcela zjevnou podobnost obou totalit - komunistické i nacistické - proto byli záměrně vybrání lidé postižení oběma totalitami, ale také obrovskou odvahu a statečnost těchto lidí... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Klára Lukavská  ·  Karmelitánské nakladatelství (2013)
NA SKLADĚ
„Napsat knížku rozhovorů se svým vlastním dědečkem - báječná příležitost k práci, která bude hezká i snadná zároveň. Myslela jsem si, že se zkrátka párkrát sejdeme, využiji všeho, co o něm vím - a knížka bude na světě. Nakonec se tato knížka rodila... (více o knize)
Naše cena: 375 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
11.
Aleš Palán  ·  Karmelitánské nakladatelství (2011)
Český jezuita Ludvík Armbruster prožil v Japonsku půl století, dokonale si osvojil jazyk, vyučoval na tamní univerzitě a navázal mnohá přátelství. Když mluví o Tokiu, říká „u nás“. Doma se ale cítí i v Česku. Díky této šíři perspektivy je rozhovor... (více o knize)
Naše cena: 349 Kč posíláme do 9 dnů
12.
Jan Bárta  ·  Portál (2003)
V rozhovorech zachycených publicistou a výtvarníkem Janem Bártou vzpomíná Dana Němcová na dobu, kterou prošla. Vnímá ji především jako cestu, na které se setkala a stále ještě setkává s různými lidmi... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
13.
Jan Bárta  ·  Portál (2007)
Prof. Lubomír Mlčoch je ekonom, přednáší na Univerzitě Karlově na Fakultě sociálních věd, kde byl dvě volební období děkanem. Je katolíkem vyznávajícím dobrovolnou skromnost, spoluautorem práce Pokoj a dobro... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
14.
Miroslav Cipár a Martina Grochálová  ·  Karmelitánske nakladateľstvo (2013)
(1)
Miroslav Cipár (1935) patrí medzi najvšestrannejších a najuniverzálnejších slovenských výtvarníkov. Venuje sa maľbe, voľnej grafike, knižnej ilustrácii, dizajnu, monumentálnej aj značkovej tvorbe, je autorom sôch, divadelných výprav i kreslených... (více o knize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
15.
Luboš Kropáček, Martin T. Zikmund a Jan Paulas  ·  Vyšehrad (2013)
Islamolog a afrikanista Luboš Kropáček se již desítky let věnuje putování po neschůdných cestách poznávání dějin a kultury islámského světa. Rozhovor, který s ním vedli dva zkušení novináři, sleduje nejprve životní příběh absolventa arabistiky... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
JáchymTopol a Tomáš Weiss  ·  Portál (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Spisovatel Jáchym Topol je pro své osobité vidění věcí mnohými řazen k nejrespektovanějším a stylotvorným osobnostem současné české literatury. Rozhovor se kromě Topolovy literární tvorby dotkne i jeho vzpomínek z dětství... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
17.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Shrnutí plodného života a práce prof. Matějčka v oblasti psychologického výzkumu i poradenské praxe formou rozhovoru s publicistou Janem Jandourkem a psycholožkou Markétou Elblovou. Hovory o životě, setkáních s lidmi... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 26%) ihned ke stažení
18.
Ján Štrasser  ·  Literárne informačné centrum (2013)
Kniha rozhovorov dvoch básnikov, bývalých kolegov z priekopníckej Mladej tvorby, zainteresovanými otázkami Jána Štrassera a veľmi osobnými odpoveďami Jána Buzássyho ponúka čitateľovi pohľad na život a tvorbu jedného z najvýraznejších „intelektuálnych... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 16 dnů
19.
Tina Čorná  ·  Divadelný ústav (2014)
V prvom z radu publikácií v novej edícii Rozhovory uverejňujeme portrét Kornela Földváriho, dnes už legendy slovenskej literatúry a kultúry, ktorý pôsobil ako redaktor Kultúrneho života, riaditeľ Divadelného štúdia (Divadla na korze), dramaturg Štúdia... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Aleš Palán  ·  Karmelitánské nakladatelství (2008)
Takový zážitek může člověka zlomit, nebo ho posílit. Jaro Křivohlavý (nar. 1925) dosáhl toho druhého. Když ho jako sedmnáctiletého studenta gymnázia zatklo gestapo a odvezlo do koncentráku, přežil zde i díky svým dvěma láskám – psychologii a... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička