Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Edice: Pestrá řada

V edici Pestrá řada se nachází 22 titulů

1.
Robert Seethaler  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Útlý román Celý život patří k vzácným knihám, které připomínají důstojnost prostého života a nenápadné hrdiny, pro něž hodnoty jako skromnost, pracovitost a obětavost nejsou jen slova. Svou průzračností a opravdovostí kniha... (viac o titule)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 1.5.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
2.
John Boyne  ·  Plus (2016)
(3)
Román V tomto domě straší od irského spisovatele Johna Boynea, který proslul celosvětově knížkou pro děti Chlapec v pruhovaném pyžamu, je strhující poctou duchařským příběhům z devatenáctého století. Boyne mistrně využívá prostředky... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Julian Barnes  ·  Plus (2015)
Stolek s citróny je sbírka povídek od významného britského prozaika Juliana Barnes, který je i českým čtenářům známý díky knihám jako Flaubertův papoušek, Historie světa v 10 kapitolách či románu Vědomí konce... (viac o titule)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
George Saunders  ·  Plus (2015)
Soubor Desátého prosince přináší desítku povídek od jednoho z nejčtenějších amerických povídkářů dneška, George Sauderse. Autor s pronikavým pozorovatelským nadáním nahlíží do životů pestré směsice hrdinů a antihrdinů. Své postavy nešetří, zároveň... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Jedediah Berry  ·  Plus (2014)
Jednoho rána se Charles Unwin probudil a naznal, že se z něj sice nestal brouk, ale přece je něco jinak. Charlesovi, který pracuje jako úředník v Agentuře a má na starosti spisy významného detektiva Travise T. Sivarta, totiž ráno nezazvonil budík... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Nell Leyshonová  ·  Plus (2014)
(1)
Mary, jejíž vlasy mají barvu mléka, je svéhlavá a prostořeká patnáctiletá dívka, jež tráví dny tvrdou prací na rodném statku. Úmorná dřina, ze které se skládá život na anglickém venkově v roce 1831, kde se její příběh odehrává, ovlivňuje i vztahy v rodině (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Benedict Wells  ·  Plus (2017)
Těžké dětství je jako neviditelný nepřítel: Nikdy nevíte, kdy udeří. Jules a jeho dva sourozenci vyrůstají v klidném a harmonickém prostředí, dokud jejich rodiče jednoho dne nezahynou při autonehodě. Dospívající Jules se stáhne do snového světa a... (viac o titule)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 12.6.2017
8.
Vanessa Barbara  ·  Plus (2014)
Jeden by se možná divil, jak moc to na pozadí zdánlivě všední maloměstské nudy vře, zvlášť když začne vyplouvat na povrch jistý dlouho utajovaný zločin... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Emmi Itäranta  ·  Plus (2014)
(1)
Příběh dívky jménem Noria, která se v rodné vsi má stát příští “mistryní čaje”. Po velké přírodní katastrofě vládne ve světě přísný vojenský režim a rychle docházejí zásoby vody... (viac o titule)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Joachim Meyerhoff  ·  Plus (2015)
(2)
Znáte písničku o huse a lišce? No jak byste taky mohli! Vymyslel si ji totiž malý Joachim, když ho po jednom z jeho záchvatů vzteku usadila maminka na zapnutou pračku. Joachim bydlí s rodiči a dvěma staršími bratry v psychiatrické léčebně, kterou řídí... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Peter Heller  ·  Plus (2014)
Poté co na světě vypukla ničivá epidemie chřipky, zemřelo téměř 90% populace. Hig, který tuto katastrofu přežil, našel útočiště na malém letišti poblíž svého domu... (viac o titule)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Romain Gary  ·  Plus (2013)
(3)
Mít život před sebou není vždycky nutně výhra, jak dobře ví i Momo, arabský kluk, který bydlí v šestém patře jednoho sešlého pařížského činžáku ve společné domácnosti s paní Růženkou a jejími svěřenci... (viac o titule)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Edward Lewis Wallant  ·  Plus (2014)
Již desátá kniha Pestré řady, Nájemníci pana Moonblooma, je kniha, která vám vleze pod kůži. Bývalý věčný student a idealista, nyní zaměstnaný u svého bratra Irwina jako správce domů vede obyčejný život... (viac o titule)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Hella S. Haasseová  ·  Plus (2014)
Zavítejte do Nizozemské Indie v klasickém díle nizozemské literatury. Kniha začíná legendární větou „Urug byl můj kamarád“ a na jejích stránkách ožívá idylické dětství dvou chlapců, kteří oba v čase před druhou světovou válkou vyrůstali na plantážích... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Gaito Gazdanov  ·  Plus (2013)
Gaito Ivanovič Gazdanov, doma v Rusku až do 90. let minulého století prakticky neznámý, postupně získává další a další ruské čenáře a také proslulost jednoho z nejzajímavější ruských prozaiků moderní doby, o čemž svědčí nová vydání jeho knih ve světě... (viac o titule)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Andrej Astvacaturov  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Ne, kniha Lidé v nahotě nevypráví o nudistech, jak by se mohlo na první pohled zdát. Svérázně napsaný, autobiografický román Andreje Astvacaturova svým stylem připomíná prózu Sergeje Dovlatova. S velkou mírou ironie popisuje... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme ihned
17.
Ali Smith  ·  Plus (2013)
(1)
Během večeře v rodinném domě v Greenwichi odejde jeden z hostů nahoru do hostinského pokoje, zamkne se tam a odmítá vyjít ven. Majitelé nechtějí volat policii a snaží se ho dostat ven s pomocí jeho přátel a známých... (viac o titule)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dnů
18.
DBC Pierre  ·  Plus (2013)
Zhasínáme v říši divů je třetí román DBC Pierra, známého bouřliváka britské prózy. Opět přichází s oslnivou burleskou plnou literárních reminiscencí i sžíravě vtipné kritiky dnešního obžerného světa... (viac o titule)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dnů
19.
Evald Flisar  ·  Plus (2013)
Čarodějova učedníka můžeme číst jako dobrodružný příběh o putování mladého muže po exotických Himálajích i jako filozofické, meditativní zamyšlení nad hledáním vlastního já... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Phil Klay  ·  Plus (2016)
Válka. Jak vyjádřit hrůzu, kterou v sobě ukrývá, jak přetlumočit osudy, do nichž zasáhla? Povídkový soubor Zpátky do boje od Phila Klaye můžeme směle zařadit ke klasickým dílům literatury s válečnou tematikou, k jakým patří slavné romány... (viac o titule)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička