Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

V edici Světový bestseller CZ se nachází 145 titulů

1.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #4 (12)
Vyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou… V říční tůni se najde tělo svobodné matky – a to právě na místě, kde bylo téhož léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
2.
Angela Marsons  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
3.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #47 (38)
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou. Potřebujete vědět víc?... (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
4.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2013)
NA SKLADĚ (33)
Mimořádně silný příběh vášně, nevěry a ztráty z pera respektované britské autorky Jojo Moyesové, který získal v roce 2011 prestižní ocenění The Romantic Novel of the Year Award. Novinářka Elllie při pátrání v archivu narazí na půlstoletí starý dopis,... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (4)
Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
6.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2014)
NA SKLADĚ (53)
Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali,... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
7.
Marie Kondo  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ (3)
Poznejte originální umění, díky němuž se spolehlivě zbavíte nepořádku a náležitě si uspořádáte věci. Tato přesvědčivá knížka se právem stala ohromným bestsellerem po celém světě a vyšvihla se na první místo žebříčku New York Times... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
8.
Malin Persson Giolito  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Osmnáctiletá Maja Norbergová, obyčejná dívka, výborná žačka a oblíbená kamarádka, se ze dne na den stala nejnenáviděnější osobou ve Švédsku, obviněnou z účasti na masakru na střední škole a vraždy svého chlapce a nejlepší... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
9.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ
Sophii táhne na čtyřicet, a ačkoliv je taková optimistka, že podle své kamarádky Claire nevidí sklenici zpola, ale úplně plnou, už i ji začínají trochu znervózňovat biologické hodiny a nová známost je přitom v nedohlednu... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
10.
Leila Meacham  ·  Knižní klub (2017)
Dějištěm strhujícího vyprávění o lásce, bolestných ztrátách i zradách je Texas, který se kolem roku 1900 ocitá na prahu ropné konjunktury, jež odstartuje období prudkého hospodářského růstu. Na pozadí dramatických změn... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
11.
Nicholas Sparks  ·  Ikar CZ (2016)
(1)
Nový román od bestsellerového autora o lásce ztracené i nalezené a o volbách, které jsou někdy těžké jako život sám. Travis Parker má vše, co by si muž mohl přát – dobrou práci, krásný dům a spoustu kamarádů na trávení volného času. Je si téměř jist... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Dmitry Glukhovsky  ·  Knižní klub (2016)
NA SKLADĚ (3)
Třetí světová válka smazala lidstvo z tváře Země. Planeta osiřela. Velkoměsta byla obrácena v prach a popel. Železnice rezivějí. Družice se osaměle potácejí na oběžné dráze. Rozhlas na všech vysílacích frekvencích mlčí... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Jojo Moyes  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (3)
Lisa McCullenová se nikdy nedokázala odpoutat od minulosti. Ale nedotčené pláže a uzavřená komunita obyvatel australského přímořského městečka jí nabízí svobodu a bezpečí, po nichž tolik touží – když už ne pro sebe, tak pro svou desetiletou dcerku... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2016)
(2)
Hypnoterapeutka Ellen se přes internet seznámí se sympatickým Patrickem a jejich vztah se od začátku vyvíjí až podezřele dobře. Když Ellen napadne, že by Patrick mohl být tím pravým, překvapí ji její milý nečekanou zprávou... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
15.
Anita Moorjani  ·  Knižní klub (2013)
(6)
Životní příběh Anity, napsaný čtivě a upřímně, se okamžitě stal bestsellerem a autorka dnes patří mezi významné osobnosti, nadšeně vítané čtenáři po celém světě. Brzy po sňatku u ní diagnostikovali rakovinu, po čtyřech letech různých pokusů... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
16.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2016)
Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
17.
Blake Crouch  ·  Knižní klub (2017)
(4)
Jsi v životě šťastný? To byla jedna z posledních slov, která Jason Dessen slyšel, než po útoku maskovaného muže upadl do bezvědomí. Než se probudil připoutaný na lůžku a obklopený cizími lidmi v ochranných oblecích... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
18.
Anita Moorjani  ·  Pragma (2017)
NA SKLADĚ
Anita Moorjani je autorkou knihy Musela jsem zemřít, která se stala bestsellerem (Knižní klub 2013). Popisuje v ní svůj boj s rakovinou, ústící ve fascinující zážitek blízké smrti. Ten dalekosáhle změnil její pohled na život... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
19.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (38)
Kniha roku 2015. Román, který si podmanil všechny žebříčky bestsellerů na obou stranách Atlantiku, trhá rekordy v rychlosti prodeje a je kritikou označován za letošní Zmizelou... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
20.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (13)
Román světově úspěšné autorky bestselleru Manželovo tajemství je příběhem tří matek, jimž se jejich na pohled všední životy krůček za krůčkem nebezpečně vymykají z rukou... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička