Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Winston Groom

Od autora Winston Groom máme v nabídce 11 titulů

1.
Winston Groom  ·  Black Swan (1994)
(9)
Laugh, cry, stand up and cheer: Forrest Gump is everyman´s story, everyman´s dream. A wonderfully warm, savagely barbed, and hilariously funny "tale told by an idiot", from the razor-sharp pen of a contemporary wizard... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
2.
Winston Groom  ·  XYZ (2008)
NA SKLADĚ (2)
Forrest Gump se vrací. Je trochu starší a svým zvláštním způsobem i moudřejší. Ale pořád je to Forrest Gump, který nás s peprným vtipem a palčivou moudrostí provází kaleidoskopickým sledem hlavních událostí naší doby... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
3.
Forrest Gump (CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Winston Groom  ·  Radioservis (2013)
„Jedno vám teda povim, bejt idiot neni žádnej med.“ První věta legendárního příběhu o Forrestu Gumpovi hovoří za vše. Neuvěřitelné příhody mentálně postiženého mladíka z amerického jihu zná snad úplně každý. Groom očekával okamžitý úspěch knihy... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Winston Groom  ·  Pocket Books (2010)
(1)
Forrest Gump captured our hearts in the #1 New York Times bestselling novel Forrest Gump, and in the blockbuster film, winner of six Academy Awards including Best Picture and Best Actor. Now he returns in the long-awaited sequel to the book ... (více o knize)
Naše cena: 551 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Forrest Gump  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Winston Groom  ·  Kristián (2016)
Forrest Gump je román amerického spisovatele Winstona Grooma z roku 1986. Vypráví příběh Forresta Gumpa, muže s IQ pod 70, a jeho neobvyklého života. Forrest se potkává s významnými historickými osobnostmi a na vlastní kůži prožívá v (více o audioknize)
Naše cena: 229 Kč ihned ke stažení
6.
Winston Groom  ·  W. W. Norton & Company (2016)
Long fascinated with the Mexican Revolution and the vicious border wars of the early twentieth century, Winston Groom brings to life a much-forgotten period of history in this sprawling saga of heroism, injustice, and love... (více o knize)
Naše cena: 565 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Winston Groom  ·  (2008)
Pearson Education: Contemporary / British EnglishEverybody tells Forrest Gump that he’s an idiot. But he’s a great... (více o knize)
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
8.
Winston Groom  ·  Ikar (2002)
S napätím očakávaný nový román autora nezabudnuteľného Forresta Gumpa sa prekvapujúco odvracia od láskavého humoru do sveta vydierania, pomsty a mučenia. (více o knize)
Naše cena: 198 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
9.
Winston Groom  ·  XYZ (2008)
(6)
S humorem vykreslený obraz Ameriky druhé poloviny 20. století, který je podtextem osobního vyprávnění hlavního hrdiny. Forrest Gump možná byl trochu opožděné dítě. Jeho život byl ale neuvěřitelný: dostal se na univerzitu, jako voják do Vietnamu... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
10.
Winston Groom  ·  Ikar (2010)
(14)
"Byť idiotom neni žiadna sranda," vraví Forrest Gump, hrdina skvelého románu, ktorý je dôkazom toho, že životná múdrosť nejde vždy ruka v ruke s vysokým IQ... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
11.
Winston Groom  ·  XYZ (2012)
(1)
Forrest Gump byl možná trochu opožděné dítě, jeho život byl ale neuvěřitelný. Dostal se na univerzitu, jako voják do Vietnamu, letěl s opicí do vesmíru, žil mezi kanibaly na Nové Guinei, kandidoval na senátora USA, stal se přeborníkem ve wrestlingu... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička