Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Winston Groom

Od autora Winston Groom máme v nabídce 10 titulů

1.
Winston Groom  ·  Black Swan (1994)
(9)
Laugh, cry, stand up and cheer: Forrest Gump is everyman´s story, everyman´s dream. A wonderfully warm, savagely barbed, and hilariously funny "tale told by an idiot", from the razor-sharp pen of a contemporary wizard... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
2.
Forrest Gump (CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Winston Groom  ·  Radioservis (2013)
„Jedno vám teda povim, bejt idiot neni žádnej med.“ První věta legendárního příběhu o Forrestu Gumpovi hovoří za vše. Neuvěřitelné příhody mentálně postiženého mladíka z amerického jihu zná snad úplně každý. Groom očekával okamžitý úspěch knihy... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Winston Groom  ·  XYZ (2008)
(2)
Forrest Gump se vrací. Je trochu starší a svým zvláštním způsobem i moudřejší. Ale pořád je to Forrest Gump, který nás s peprným vtipem a palčivou moudrostí provází kaleidoskopickým sledem hlavních událostí naší doby... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Winston Groom  ·  Pocket Books (2010)
(1)
Forrest Gump captured our hearts in the #1 New York Times bestselling novel Forrest Gump, and in the blockbuster film, winner of six Academy Awards including Best Picture and Best Actor. Now he returns in the long-awaited sequel to the book ... (více o knize)
Naše cena: 551 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Forrest Gump  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Winston Groom  ·  Kristián (2016)
Forrest Gump je román amerického spisovatele Winstona Grooma z roku 1986. Vypráví příběh Forresta Gumpa, muže s IQ pod 70, a jeho neobvyklého života. Forrest se potkává s významnými historickými osobnostmi a na vlastní kůži prožívá v (více o audioknize)
Naše cena: 229 Kč ihned ke stažení
6.
Winston Groom  ·  W. W. Norton & Company (2016)
Long fascinated with the Mexican Revolution and the vicious border wars of the early twentieth century, Winston Groom brings to life a much-forgotten period of history in this sprawling saga of heroism, injustice, and love... (více o knize)
Naše cena: 565 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Winston Groom  ·  Ikar (2002)
S napätím očakávaný nový román autora nezabudnuteľného Forresta Gumpa sa prekvapujúco odvracia od láskavého humoru do sveta vydierania, pomsty a mučenia. (více o knize)
Naše cena: 198 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
8.
Winston Groom  ·  XYZ (2008)
(6)
S humorem vykreslený obraz Ameriky druhé poloviny 20. století, který je podtextem osobního vyprávnění hlavního hrdiny. Forrest Gump možná byl trochu opožděné dítě. Jeho život byl ale neuvěřitelný: dostal se na univerzitu, jako voják do Vietnamu... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
9.
Winston Groom  ·  Ikar (2010)
(14)
"Byť idiotom neni žiadna sranda," vraví Forrest Gump, hrdina skvelého románu, ktorý je dôkazom toho, že životná múdrosť nejde vždy ruka v ruke s vysokým IQ... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
10.
Winston Groom  ·  XYZ (2012)
(1)
Forrest Gump byl možná trochu opožděné dítě, jeho život byl ale neuvěřitelný. Dostal se na univerzitu, jako voják do Vietnamu, letěl s opicí do vesmíru, žil mezi kanibaly na Nové Guinei, kandidoval na senátora USA, stal se přeborníkem ve wrestlingu... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Jazyk
Barva obálky
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička