Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Sun-c'

Od autora Sun-c' máme v nabídce 10 titulů

1.
Sun-c'  ·  HarperCollins Publishers (2011)
(18)
Written in the 6th century BC, Sun Tzu′s THE ART OF WAR is a Chinese military treatise that is still revered today as the ultimate commentary on war and military strategy... (více o knize)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Sun-c' a Vít Vojta  ·  BIZBOOKS (2014)
NA SKLADĚ
Pojednání Mistra Suna Umění války je nejstarší knihou o strategii boje v dějinách lidstva. Už dva a půl tisíce let představuje pramen inspirace jak pro generály a politiky, tak pro manažery a podnikatele. Ve světě byznysu je přece vítězství... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
3.
Sun-c'  ·  B4U (2014)
NA SKLADĚ (18)
Proslulé pojednání mistra Suna o válečném umění se těší neutuchajícímu zájmu čtenářů i po více než dva a půl tisíci let, které uplynuly od jeho napsání. V čem spočívá jeho obliba? Paradoxně nikoliv v jeho válečnických aspektech, nýbrž v inspirativní... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Umění války  AUDIOKNIHA (NA CD)
Sun-c' a Jiří Dvořák  ·  B4U (2016)
(18)
Poslechněte si inspirativní rady pro taktické jednání s lidmi! Proslulé pojednání mistra Suna o válečném umění se těší neutuchajícímu zájmu i po více než dva a půl tisíci let, které uplynuly od jeho napsání. Jeho obliba spočívá nikoliv v jeho... (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Sun-c'  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ (18)
Preslávená úvaha majstra Suna o vojenskom umení sa teší neutíchajúcemu záujmu čitateľov i po viac ako dva a pol tisíc rokoch, ktoré uplynuli od jeho napísania. V čom spočíva jeho obľúbenosť? Paradoxne vôbec nie v jeho vojenských aspektoch, ale v... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
6.
Sun-c'  ·  Citadella (2013)
NA SKLADĚ (4)
Kniha Umenie vojny - sa dotýka takmer všetkých vojenských teórií, akými je stratégia, psychológia, meteorológia, topografia, ale aj politika, ekonómia, história, filozofia...Je to len pár tisíc slov, ale dajú sa aplikovať v modernom svete na všetky... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Sun-c'  ·  Penguin Books (2005)
(18)
Throughout history, some books have changed the world. They have transformed the way we see ourselves – and each other. They have inspired debate, dissent, war and revolution. They have enlightened, outraged, provoked and comforted... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Umění války  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Sun-c'  ·  B4U (2016)
Proslulé pojednání mistra Suna o válečném umění se těší neutuchajícímu zájmu i po více než dva a půl tisíci let. Jeho obliba spočívá především v inspirativní síle pro taktické jednání s lidmi. Mistrovy myšlenky ocení každý (více o audioknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
9.
Sun-c' a Sun Pin  ·  Helion (2005)
(18)
Dva čínské traktáty pojednávající o zásadách taktiky a strategie, které platí nejen v armádě, ale též v obchodě nebo v osobním životě. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
10.
Sun-c'  ·  B4U (2008)
(18)
Proslulé pojednání mistra Suna o válečném umění se těší neutuchajícímu zájmu čtenářů i po více než dva a půl tisíci let, které uplynuly od jeho napsání. V čem spočívá jeho obliba?... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička