Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Robin McKenzie

Robin McKenzie je novozélandský fyzioterapeut, jenž napsal několik velmi populárních prací o léčebných metodách páteře. V sérii knihy Léčíme si sami srozumitelně popisuje, jak si mohou pacienti sami pomoci od bolesti pomocí autoterapie. Jen jeho knihy Léčíme si záda sami se prodalo po celém světě přes 4 miliony výtisků a byla přeložena do 17 jazyků. Tisíce lidí po celém světě doporučují McKenzieho léčebné metody s tím, že stačí držet se několika jednoduchých pokynů a jeho léčba doopravdy funguje. Samozřejmě nevyléčí příčinu bolesti, ale uleví od ní a získáte nad ní kontrolu.

Více informací

Od autora Robin McKenzie máme v nabídce 4 tituly

1.
Robin McKenzie  ·  McKenzie Institut CR (2009)
TOP #46 (2)
"Léčíme si bolesti krčné páteře sami" a "Léčíme si záda sami", byly oceněny statutem Zlatého bestselleru v rámci the Premier New Zealand Bestsellers Awards, akreditované knižními prodejci Nového Zélandu. Kniha pomohla mnohým trpícím odstranit... (viac o titule)
Naše cena: 236 Kč posíláme do 4 dnů
2.
Robin McKenzie  ·  McKenzie Institut CR (2009)
NA SKLADĚ TOP #16 (7)
Srozumitelně napsaná publikace pro pacienty čtenáři poskytuje návod, jak zvládnout bolest, pomocí autoterapie. "Pouze tím, že jsem dodržoval několik jednoduchých zásad držení těla a protahoval se během dne, jsem se za krátkou dobu zbavil obtíží."... (viac o titule)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
3.
Robin McKenzie, Grant Watson and Robert Lindsay  ·  McKenzie Institut CR (2009)
NA SKLADĚ
Většina lidí si může odstranit i dlouhotrvající bolesti sama, pokud pečlivě dodržuje cvičební propgram popsaný v této publikaci. T oto je čtvrtá ze série příruček pro pacienty, ostatní příručky "Léčíme si záda sami", "Léčíme si bolesti krční páteře... (viac o titule)
Naše cena: 251 Kč posíláme do 3 dnů
4.
Robin McKenzie  ·  McKenzie Institut CR (2009)
NA SKLADĚ
Tato čtivá příručka pro pacientyposkytuje čtenáři návod, jak se rychle a efektivně léčit sám a současně předcházet recidivě bolesti ramene a dalších příznaků... (viac o titule)
Naše cena: 251 Kč posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička