Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Robin McKenzie

Robin McKenzie je novozélandský fyzioterapeut, jenž napsal několik velmi populárních prací o léčebných metodách páteře. V sérii knihy Léčíme si sami srozumitelně popisuje, jak si mohou pacienti sami pomoci od bolesti pomocí autoterapie. Jen jeho knihy Léčíme si záda sami se prodalo po celém světě přes 4 miliony výtisků a byla přeložena do 17 jazyků. Tisíce lidí po celém světě doporučují McKenzieho léčebné metody s tím, že stačí držet se několika jednoduchých pokynů a jeho léčba doopravdy funguje. Samozřejmě nevyléčí příčinu bolesti, ale uleví od ní a získáte nad ní kontrolu.

Více informací

Od autora Robin McKenzie máme v nabídce 4 tituly

1.
Robin McKenzie  ·  McKenzie Institut CR (2009)
NA SKLADĚ (2)
"Léčíme si bolesti krčné páteře sami" a "Léčíme si záda sami", byly oceněny statutem Zlatého bestselleru v rámci the Premier New Zealand Bestsellers Awards, akreditované knižními prodejci Nového Zélandu. Kniha pomohla mnohým trpícím odstranit... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč posíláme ihned
2.
Robin McKenzie  ·  McKenzie Institut CR (2014)
NA SKLADĚ (7)
Srozumitelně napsaná publikace pro pacienty čtenáři poskytuje návod, jak zvládnout bolest, pomocí autoterapie. "Pouze tím, že jsem dodržoval několik jednoduchých zásad držení těla a protahoval se během dne, jsem se za krátkou dobu zbavil obtíží."... (více o knize)
Naše cena: 348 Kč posíláme ihned
3.
Robin McKenzie  ·  McKenzie Institut CR (2009)
Tato čtivá příručka pro pacientyposkytuje čtenáři návod, jak se rychle a efektivně léčit sám a současně předcházet recidivě bolesti ramene a dalších příznaků... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč posíláme do 6 dnů
4.
Robin McKenzie, Grant Watson a Robert Lindsay  ·  McKenzie Institut CR (2009)
Většina lidí si může odstranit i dlouhotrvající bolesti sama, pokud pečlivě dodržuje cvičební propgram popsaný v této publikaci. T oto je čtvrtá ze série příruček pro pacienty, ostatní příručky "Léčíme si záda sami", "Léčíme si bolesti krční páteře... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička