Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Jón Kalman Stefánsson

Více informací

Od autora Jón Kalman Stefánsson máme v nabídce 9 titulů

1.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Artforum (2014)
(19)
Neveľká dedina na západe Islandu, drsná príroda, miesto na hranici ľudskej obyvateľnosti. Prevratné spoločenské zmeny konca 20. storočia akoby toto miesto obchádzali. Nič sa tu neutají: vzťahy, strasti, radosti živo zreťazené v príbehoch miestnych... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Dybbuk (2012)
(4)
Román nejčtenějšího současného islandského spisovatele Jóna Kalmana Stefánssona je lakonickým popisem života rybářské obce nacházející se ve fjordu poblíž severního pólu. Všechny obyvatele živí lov ryb, a tak rybáři periodicky vyplouvají na moře... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Jón Kalman Stefánsson  ·  MacLehose Press (2016)
(6)
Keflavik: a town that may be the darkest place in Iceland, surrounded by black lava fields, hemmed in by a sea that may not be fished, and site of the U.S. military base, whose influence shaped Icelandic culture from the '50s to the dawning ... (více o knize)
Naše cena: 495 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Artforum (2016)
NA SKLADĚ (6)
Román Ryby nemajú nohy s podtitulom „rodinná sága“ sleduje osudy jednej rodiny od prelomu 19. a 20. storočia až po súčasnosť, od dedinky vo východných fjordoch až po Keflavík, „najčernejšie miesto na Islande“, kde sú iba „tri svetové strany: vietor... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Ryby nemajú nohy  E-KNIHA SK
Jón Kalman Stefánsson  ·  Artforum (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (6)
Román Ryby nemajú nohy s podtitulom „rodová sága“ sleduje osudy jednej rodiny od prelomu 19. a 20. storočia až po súčasnosť, od dedinky vo východných fjordoch až po Keflavík, „najčernejšie miesto na Islande“, kde sú iba... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
6.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Dybbuk (2017)
V posledním díle románové trilogie nejúspěšnějšího současného islandského autora Jóna Kalmana Stefánssona, jejíž první dva díly tvoří tituly Ráj a peklo a Smutek andělů, se i nadále setkáváme s postavami rybářské obce... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Artforum (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (19)
Neveľká dedina na západe Islandu, drsná príroda, miesto na hranici ľudskej obyvateľnosti. Prevratné spoločenské zmeny konca 20. storočia akoby toto miesto obchádzali. Nič sa tu neutají: vzťahy, strasti, radosti živo zreťazené... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
8.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Dybbuk (2009)
(19)
V románu Letní světlo, a pak přijde noc nahlédneme do života lidí v malé islandské vesnici v 90. letech minulého století, za nastupující finanční expanze Islandu, následované totálním krachem. Čas plyne, my žijeme, umíráme. Ale co je život?... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
9.
Jón Kalman Stefánsson  ·  Dybbuk (2014)
(2)
Druhý díl románové trilogie nejúspěšnějšího současného islandského spisovatele Jóna Kalmana Stefánssona Smutek andělů popisuje život rybářské obce devatenáctého století nacházející se ve fjordu poblíž severního pólu... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička