Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Jodi Picoult

Od autora Jodi Picoult máme v nabídce 31 titulů

1.
Jodi Picoult a Samatha van Leer  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ
Co byste dělali, kdyby na vás postava z knihy promluvila? Delilah nesnáší školu natolik, jako miluje knihy. Přesněji řečeno jednu knihu, které se nemůže nabažit. Kdyby děti v její třídě věděly, kolikrát četla tu sladkou pohádku, kterou... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Jodi Picoult a Samantha Van Leer  ·  CooBoo (2016)
(3)
Co by se stalo, kdyby se princ z pohádky ocitl v našem světě a musel třeba chodit do školy? A naopak, co by obyčejný kluk dělal v pohádkovém příběhu? Šestnáctileté Delilah se povedlo nemožné – dokázala vytáhnout okouzlujícího prince ze stránek oblíbené... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
Jodi Picoult  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (3)
Jenna se nikdy nevzdala naděje, že jednou najde svoji mámu Alici. Ta totiž zmizela, když její kolegyni v rezervaci udupal slon. Anebo to bylo celé jinak? Alice studovala chování slonů v Africe, když však poznala Jennina otce... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Jodi Picoult  ·  Hodder & Stoughton (2013)
There is no doubt that Jamie Macdonald killed his wife. But was it murder, or mercy? The case divides the small town of Wheelock. For Police Chief Cameron Macdonald, there's no question that he should be tried and face life imprisonment for Murder One... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Jodi Picoult  ·  Hodder & Stoughton (2013)
The compelling Number One bestseller from the author of My Sister's Keeper and Keeping Faith. A woman wakes to find herself in a graveyard, hurt and bleeding, her memory... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Jodi Picoult  ·  Ikar CZ (2016)
(1)
Anna není nemocná, ale jako by byla. Ve třinácti letech má za sebou nespočet chirurgických zákroků, nemocničních pobytů, transfuzí, injekcí – jen proto, aby její starší sestra mohla žít. U Kate totiž ve dvou letech... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Jodi Picoult  ·  Ikar CZ (2014)
(11)
Sage pochází z rodiny s židovskými kořeny a její babička přežila holocaust. Ona sama se snaží vyrovnat s jiným traumatem – se smrtí matky. Na skupinové terapii se seznamuje s devadesátníkem Josefem Weberem. Při jednom z jejich rozhovorů ji tento muž... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Jodi Picoult  ·  Ikar CZ (2013)
NA SKLADĚ (3)
Když vlk v divočině ví, že nadešel jeho čas, že už své smečce není k užitku, rozhodne se vytratit. Zachová si hrdost a zemře tak, jak žil. Lidé takové štěstí nemají. Luke Warren strávil celý život výzkumem života vlků,... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Jodi Picoult  ·  Hodder & Stoughton (2013)
Sage Singer has a past that makes her want to hide from the world. Sleeping by day and working in a bakery by night, she kneads her emotion into the beautiful bread she bakes... (více o knize)
Naše cena: 485 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
10.
Jodi Picoult  ·  Hodder & Stoughton (2013)
The latest novel from the sensational Jodi Picoult: Can murder ever be justice? Or mercy? Sage Singer has a past that makes her want to hide from the world. But when she strikes up an unlikely friendship with Josef Weber, ... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Jodi Picoult  ·  Hodder Paperback (2011)
Sara Fitzgerald's daughter Kate is just two years old when she is diagnosed with a rare form of leukaemia. Reeling with the helpless shock of it, Sara knows she will do anything - whatever it takes - to save her child... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč obvykle posíláme do 16 dnů
12.
Jodi Picoult  ·  Ikar (2018)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31. 1. 2018
13.
Jodi Picoult  ·  Hodder & Stoughton (2016)
Raised the daughter of a black maid in a privileged white household, Ruth Jefferson is no stranger to prejudice - though as a respected senior nurse, she feels a world away from the inequality that defined her mother's life... (více o knize)
Naše cena: 510 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Jodi Picoult  ·  Hodder & Stoughton (2013)
Luke Warren would have slept in the dirt if it meant he could be under the stars. He lives by the laws of nature, and would surely want to die that way. But Luke is in a coma, and his family must make an unbearable decision... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Jodi Picoult  ·  Hodder & Stoughton (2013)
Anna Fitzgerald doesn't want her sister to die. But she's sick of helping her to live. Anna was born to be a perfect genetic match for Kate, who at just two years old was diagnosed with a rare form of leukaemia... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Jodi Picoult  ·  Ikar (2017)
Co byste poslechli vy – příkaz, nebo svoje svědomí? Ruth je zkušená sestra pracující na novorozeneckém oddělení. Svého syna vychovává sama, neboť je vdovou po válečném hrdinovi. Nyní stojí před soudem, protože ji obvinili... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 2. 10. 2017) obvykle posíláme do 4 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 2. 10. 2017
17.
Jodi Picoult  ·  Hodder & Stoughton (2006)
As a child, Daniel Stone, the only white boy in a native Eskimo village was teased mercilessly. He fought back, the baddest of the bad kids: stealing, drinking and cheating his way out of the Alaskan bush... (více o knize)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
18.
Jodi Picoult  ·  Hodder & Stoughton (2015)
Jenna Metcalf was with her mother the night she disappeared, but she remembers nothing. Over ten years have passed, and still Jenna reads and rereads her mother's journals, hoping to find some clue hidden there... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Jodi Picoult a Samantha Van Leer  ·  Hodder & Stoughton (2013)
From the Number One bestselling author Jodi Picoult comes an enchanting fairy tale, written with her teenage daughter. Delilah knows it's weird, but she can't stop reading her favourite fairy tale. Other girls her age are dating and cheerleading... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Jodi Picoult  ·  Ikar (2015)
NA SKLADĚ (3)
Jenna Metcalfová už vyše desať rokov neprestajne myslí na svoju matku Alice, ktorá záhadne zmizla po tragickej udalosti. Jenna neverí, že ju matka svojvoľne opustila, preto po nej pátra na internete a dookola listuje v jej denníkoch... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička