Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Jana Vybíralová

Od autora Jana Vybíralová máme v nabídce 5 titulů

1.
Jan Hlávka a Jana Vybíralová  ·  Epocha (2010)
(1)
Draci. Zlovolné plémě dštící oheň a zkázu, kamkoliv přiletí. Když se navíc spojí pod velením své Matky, království nemá šanci. Existuje jen jediná síla schopná jim účinně vzdorovat. Jenže… je dobrý nápad pozvat si do země mocný řád nekromantů? ... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Jan Hlávka a Jana Vybíralová  ·  Brokilon (2013)
(1)
Algor. Ze všech lidmi obývaných planet je tou nejchladnější. Ani vláda císaře Andreje Korwariana neoplývá vřelostí, nehledě na spolupráci s hrozivým církevním řádem graciánů, zakázaným všude vyjma Algoru. Viridian. Princezna Viktorie dostává nabídku... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Dračice  E-KNIHA
Jan Hlávka a Jana Vybíralová  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Draci. Zlovolné plémě dštící oheň a zkázu, kamkoliv přiletí. Když se navíc spojí pod velením své Matky, království nemá šanci. Existuje jen jediná síla schopná jim účinně vzdorovat. Jenže… (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 54%) ihned ke stažení
4.
Jan Hlávka a Jana Vybíralová  ·  Brokilon (2014)
(1)
Algorský císařský pár sice přežil pokus o atentát, ale jeho pachatel je stále na svobodě. Císařovna Viktorie se snaží znovu najít klid, jenže daleko od ní se začíná rodit další, mnohem horší spiknutí, do něhož je pomalu zatahován i viridianský... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Jan Hlávka a Jana Vybíralová  ·  Brokilon (2017)
NA SKLADĚ (1)
Plán menabaranského premiéra Avriana Danna vyšel. Viridianský král byl podveden a císař Andrej Korwarian utrpěl těžkou ztrátu. Zatímco se zlomený Georg Talminis vrací domů, algorský císař začíná plánovat záchrannou akci i odplatu.... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. (Jean Cocteau)
Kávička