Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Jan Hlávka

Od autora Jan Hlávka máme v nabídce 11 titulů

1.
Jan Hlávka a Jana Vybíralová  ·  Epocha (2010)
(1)
Draci. Zlovolné plémě dštící oheň a zkázu, kamkoliv přiletí. Když se navíc spojí pod velením své Matky, království nemá šanci. Existuje jen jediná síla schopná jim účinně vzdorovat. Jenže… je dobrý nápad pozvat si do země mocný řád nekromantů? ... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Jan Hlávka  ·  Triton (2009)
(13)
V nouzi poznáš přítele. Krach tajné mise zanechává Johna Kováře v roli bezmocného zajatce zpustošeného světa, kde v drsných podmínkách přežívají poslední zbytky lidské populace, ničené vším od telepatických bestií až po epidemii nakažlivé choroby... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Jan Hlávka a Jana Vybíralová  ·  Brokilon (2013)
(1)
Algor. Ze všech lidmi obývaných planet je tou nejchladnější. Ani vláda císaře Andreje Korwariana neoplývá vřelostí, nehledě na spolupráci s hrozivým církevním řádem graciánů, zakázaným všude vyjma Algoru. Viridian. Princezna Viktorie dostává nabídku... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Jan Hlávka  ·  Epocha (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Když Prahou začnou kolovat části tajemného magického artefaktu, křehká příměří jsou porušena a začíná nelítostný boj. Felix Jonáš se svým týmem ani tentokrát nemůže zůstat stranou, i kdyby chtěl sebevíc. (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
5.
Dračice  E-KNIHA
Jan Hlávka a Jana Vybíralová  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Draci. Zlovolné plémě dštící oheň a zkázu, kamkoliv přiletí. Když se navíc spojí pod velením své Matky, království nemá šanci. Existuje jen jediná síla schopná jim účinně vzdorovat. Jenže… (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 54%) ihned ke stažení
6.
Jan Hlávka  ·  Triton (2009)
(9)
Pýcha předchází pád. John Kovář se sice vrátil ze světa věčného šera a zimy, ale přinesl si s sebou víc, než by si sám přál. Jsou to především otázky, na které musí najít odpovědi, a to přestože ví, že některé pravdy zabíjejí... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Jan Hlávka a Jana Vybíralová  ·  Brokilon (2014)
(1)
Algorský císařský pár sice přežil pokus o atentát, ale jeho pachatel je stále na svobodě. Císařovna Viktorie se snaží znovu najít klid, jenže daleko od ní se začíná rodit další, mnohem horší spiknutí, do něhož je pomalu zatahován i viridianský... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Jan Hlávka  ·  Triton (2012)
(1)
Zvláštní agent Průzkumné divize Tom Feny už zažil lepší časy. Teď přichází s parťákem Matesem, kocourem neobyčejných schopností, na okrajovou základnu dokončit agenturní výzkumný projekt, o němž netuší zhola nic... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Jan Hlávka  ·  Epocha (2016)
Když Prahou začnou kolovat části tajemného magického artefaktu, křehká příměří jsou porušena a začíná nelítostný boj. Felix Jonáš se svým týmem ani tentokrát nemůže zůstat stranou, i kdyby chtěl sebevíc. Namísto prastarého zla, monster a démonů se musí... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Jan Hlávka  ·  Triton (2007)
(7)
Něco není v pořádku. John Kovář se místo v útulném hotelu probírá napěchován sedativy v cele blázince... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 20 dnů
11.
Jan Hlávka a Jana Vybíralová  ·  Brokilon (2017)
NA SKLADĚ (1)
Plán menabaranského premiéra Avriana Danna vyšel. Viridianský král byl podveden a císař Andrej Korwarian utrpěl těžkou ztrátu. Zatímco se zlomený Georg Talminis vrací domů, algorský císař začíná plánovat záchrannou akci i odplatu.... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička