Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Irvine Welsh

Britský spisovatel Irvine Welsh se narodil ve skotském městečku Leith. V 16 letech opustil školu jen se základním vzděláním, aby se stal plnohodnotným členem londýnské punkové scény. Hrál v několika kapelách, vystřídal i celou řadu dalších zaměstnání a aktivně se zajímal o drogy. Právě o drogové závislosti byla jeho první kniha Trainspotting, která obdržela Bookerovu cenu a zfilmoval ji režisér Danny Boyle. Jedná se o jednu z nejdůležitějších a nejpůsobivějších generačních výpovědí 90. let. Mezi jeho další díla patří například Extáze, Acid House, Noční můry s Čápem Marabu nebo Heráci. Jeho nejnovějším dílem je román Pohlavní životy siamských dvojčat, který Welsh netypicky zasadil do USA a jeho hlavní hrdinkou jsou ženy. Krom mimořádných ženských postav se v čtenář může v knize setkat se vším, co patří do rejstříku Welshova bohatého arzenálu.

Více informací

Od autora Irvine Welsh máme v nabídce 34 titulů

1.
Irvine Welsh  ·  Vintage (2017)
Jim Francis has finally found the perfect life – and is now unrecognisable, even to himself. A successful painter and sculptor, he lives quietly with his wife, Melanie, and their two young daughters, in an affluent beach town in California... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
2.
Irvine Welsh  ·  Random House (2003)
Ten years on from Trainspotting, Simon 'Sick Boy' Williamson is back in Edinburgh after a long spell in London... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Irvine Welsh  ·  Argo (2014)
(6)
V revidovaném překladu vychází nejslavnější Welshova kniha. Autorovi se v ní podařilo něco nevídaného: vzít téma zralé pro sociologické studie o deprivované mládeži a napsat zábavný a propracovaný román, s jehož hrdiny musí čtenář sympatizovat... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
4.
Irvine Welsh  ·  Argo (2015)
Titul románu Filth (špína, svinstvo, hnus), zvolil autor tak, aby se dal vykládat na mnoho způsobů: jde o slangové označení policie, protože hlavní hrdina je policista, jde o označení svinstva, které nosí v břiše (tasemnice) i v duši, je to vlastnost... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
5.
Irvine Welsh  ·  Vintage (2004)
NA SKLADĚ AKCE (6)
Choose us. Choose life. Choose mortgage payments; choose washing machines; choose cars; choose sitting oan a couch watching mind-numbing and spirit-crushing game shows, stuffing fuckin junk food intae yir mooth... (více o knize)
Naše cena: 308 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
6.
Irvine Welsh  ·  Argo (2014)
NA SKLADĚ AKCE
Marku Rentonovi neschází vůbec nic: dobře vypadá, má krásnou přítelkyni, studuje na univerzitě. Ale v Británii 80. let pro něj není místo. Vláda Margaret Thatcherové ničí dělnické komunity po celé zemi, a poválečné jistoty v podobě zaměstnání... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
7.
Irvine Welsh  ·  Pragma (2001)
Tři povídky o chemické lásce. (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
8.
Irvine Welsh  ·  Argo (2008)
(1)
"Acid house" je soubor povídek, v nichž povětšinou vystupují Welshovy typické postavy - lidé, kteří nevědí co se sebou a se světem, fotbaloví rowdies, opilci, narkomani, násilníci... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
9.
Irvine Welsh  ·  Argo (2016)
(1)
Svůj román Welsh zasadil netypicky do USA, a hlavní postavy jsou tentokrát ženy. Jedna z nich je Lucy Brennanová, trenérka ve fit centru, která odzbrojí možného vraha, a přivolá tak na sebe pozornost policie a zpravodajských relací... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Irvine Welsh a Robert Tschorn  ·  Argo (2011)
NA SKLADĚ AKCE
Román současného britského spisovatele, autora bestselleru Trainspotting. Danny Skinner pracuje na městské hygienické inspekci, ale jinak se jeho život skládá z divokých pitek, hospod a kocovin. Když se v jeho kanceláři objeví nová tvář... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
11.
Irvine Welsh  ·  Vintage (2013)
Mark Renton has it all: he's good-looking, young, with a pretty girlfriend and a place at university. But there's no room for him in the 1980s. Thatcher's government is destroying working-class communities across Britain, ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
Irvine Welsh  ·  Vintage (2015)
When Lucy Brennan, a Miami Beach personal-fitness trainer, disarms a gunman chasing two frightened homeless men, the police and the breaking-news cameras are not far behind and, within hours, Lucy is a media hero.... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Irvine Welsh  ·  Vintage (2009)
(1)
The characters in this extraordinary book are often - on the surface - depraved, vicious, cowardly and manipulative, but their essential humanity is never undermined. Two professors of philosophy turn pugilists; ... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Irvine Welsh  ·  Argo (2017)
Hrdinové Trainspottingu se vracejí na místo činu, do Edinburghu: Mark Renton z Amsterdamu, Simon Williamson z Londýna, Frank Begbie z vězení... Leith je příliš malý, než aby na sebe nenarazili. Všichni jsou o pár let starší, ze společné minulosti... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Irvine Welsh  ·  Vintage (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Now a major film directed by Danny Boyle reuniting the cast of Trainspotting Years on from Trainspotting Sick Boy is back in Edinburgh after a long spell in London. Having failed spectacularly as a hustler, pimp, husband, father and businessman, ... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
16.
Irvine Welsh  ·  Vintage (2010)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Irvine Welsh  ·  Jonathan Cape (2014)
When Lucy Brennan, a Miami Beach personal-fitness trainer, disarms a gunman chasing two frightened homeless men, the police and the breaking-news cameras are not far behind and, within hours, Lucy is a media hero... (více o knize)
Naše cena: 492 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Irvine Welsh  ·  Jonathan Cape (2016)
im Francis has finally found the perfect life – and is now unrecognisable, even to himself. A successful painter and sculptor, he lives quietly with his wife, Melanie, and their two young daughters, in an affluent beach town in California... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Irvine Welsh  ·  Omega (2017)
Jim Francis vede spokojený život. Úspěšný malíř a sochař žije v klidu se svou ženou Melanií a dvěma dcerami v luxusním domě na pláži v Kalifornii. Někteří o něm říkají, že je to lhář a podvodník, zatímco jiní ho vidí jako... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 2. 10. 2017
20.
Irvine Welsh  ·  Vintage (2010)
In these pages you can enjoy Christmas dinner with Begbie, and see how warmly Franco greets his sister's boyfriend and the news of their engagement. You will discover, in "The Rosewell Incident", how aliens addicted to Embassy Regal... (více o knize)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička