Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Graeme Simsion

Od autora Graeme Simsion máme v nabídce 13 titulů

1.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Originální, humorný, dojemný i romantický příběh se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví! Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník... Don Tillman se chce oženit, ale stále... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
2.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
NA SKLADĚ
Projekt manželka nadchl před dvěma lety čtenáře po celém světě, fanouškem Dona Tillmana „aspergenového hrdiny“, se stali geekové v čele s Billem Gatesem. A teď se vrací zpět, a je to stále stejně společensky bezradný, roztomilý někdy na nervy... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
3.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Projekt manželka nadchl před dvěma lety čtenáře po celém světě, fanouškem Dona Tillmana „aspergenového hrdiny“, se stali geekové v čele s Billem Gatesem. A teď se vrací zpět, a je to stále stejně společensky bezradný... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
4.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri ČR (2013)
(2)
Originální, humorný, dojemný i romantický příběh se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví! Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Graeme Simsion  ·  Penguin Books (2014)
(40)
The Rosie Project by Graeme Simsion is a story about love, life and lobster every Tuesday... Meet Don Tillman. Don is getting married. He just doesn't know who to yet. But he has designed a very detailed questionnaire to help him find the perfect woman... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Graeme Simsion  ·  Penguin Books (2015)
(5)
The Rosie Effectis the charming and hilarious sequel to Graeme Simsion's bestselling debut novel The Rosie Project. Forty-one-year-old geneticist Don Tillman had never had a second date before he met Rosie. (více o knize)
Naše cena: 365 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Graeme Simsion  ·  Fischer Taschenbuch (2015)
(40)
Don Tillman will heiraten. Allerdings findet er menschliche Beziehungen oft höchst verwirrend und irrational. Was tun? Don entwickelt das Ehefrau-Projekt: Mit einem 16-seitigen Fragebogen will er auf wissenschaftlich exakte Weise die ideale Frau finden... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Graeme Simsion  ·  Fischer Taschenbuch (2016)
Nach dem Mega- Bestseller ›Das Rosie-Projekt‹ geht es weiter! In Graeme Simsions romantischer Komödie. Der Rosie-Effekt‹ entdeckt Don Tillman, unser Traummann der Herzen, die Liebe in der Ehe... (více o knize)
Naše cena: 439 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Graeme Simsion  ·  Mladá fronta (2017)
IT specialista a příležitostný pianista Adam Sharp se „už dívá do hlavně padesátky“, když jeho poklidný život v Norwichi s partnerkou, kocourem a návštěvami nemocné matky rozčeří e-mail od dávno ztracené lásky, půvabné herečky... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 27. 10. 2017) posíláme do 6 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 27. 10. 2017
10.
Graeme Simsion  ·  Michael Joseph Ltd (2017)
The heart warming new novel from Graeme Simsion, the international bestselling author of The Rosie Project and The Rosie Effect Can you define your life by a single song? Adam Sharp - former pianist in a hip Melbourne bar, now a respectable IT ... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri (2015)
(5)
Humorný román o Donovi, mužovi s Aspergerovým syndrómom, a jeho manželke Rosie a o tom, ako sa Don vyrovná so správou, že čakajú dieťa. Je to voľné pokračovanie prvej knihy Projekt ideálna manželka... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri (2013)
NA SKLADĚ (40)
Don Tillman sa chce oženiť. Ešte však nevie s kým. Má tridsaťdeväť rokov, je slobodný a inteligentný, má vysoké spoločenské postavenie a nadpriemerný príjem. Logicky by mal priťahovať širokú škálu žien, no ťažko nadväzuje kontakty... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
13.
Graeme Simsion  ·  Michael Joseph Ltd (2013)
(40)
Meet Don Tillman. Don is getting married. He just doesn't know who to yet. But he has designed a very detailed questionnaire to help him find the perfect woman... (více o knize)
Naše cena: 525 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička