Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Elena Ferrante

Elena Ferrante je s největší pravděpodobností pseudonym italské spisovatelky. Dvě z jejích předchozích knih se dokonce dočkaly filmového zpracování, a sice prvotina L‘amore molesto (Obtížná láska) a Giorni dell’abbandono (Dny opuštění). Populární se Ferrante stala po celém světě díky neapolské tetralogii, jejíž první díl Geniální přítelkyně zaznamenal kladné ohlasy i v České republice.

Více informací

Od autora Elena Ferrante máme v nabídce 12 titulů

1.
Elena Ferrante  ·  Prostor (2017)
TOP #42 AKCE
Ve druhém dílu tetralogie Geniální přítelkyně italské autorky Eleny Ferrante je přesvědčivě zachyceno období mládí dvou přítelkyň Eleny a Lily, objevování vlastního těla a sexuality. Toto téma rezonuje s historickým pozadím děje, s báječnými šedesátými... (viac o titule)
Naše cena: 318 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Elena Ferrante  ·  Prostor (2016)
TOP #55 (13)
Román Geniální přítelkyně je prvním dílem stejnojmenné tetralogie, která už uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou pozornost literární kritiky (poslední díl byl mj. nominován na italskou cenu Strega a dostal se mezi šestici... (viac o titule)
Naše cena: 305 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2016)
NA SKLADĚ (4)
Druhá kniha z Neapolskej ságy začína vo chvíli, keď Elena spolu so svojou „geniálnou priateľkou“ Lilou nechávajú za sebou svoje klaustrofobické dievčenstvo a vstupujú do sveta búrlivej mladej dospelosti, ktorú sprevádza láska, strata a zmätok. Na pozadí.. (viac o titule)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
4.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2015)
NA SKLADĚ (13)
Neapol na konci päťdesiatych rokov. Dve dievčatá vyrastajú vo svete chudoby a násilia, v uzavretom vesmíre, v ktorom je nutné prispôsobiť sa, dodržiavať pravidlá a zvyky, byť ako ostatní. Dve dievčatá, od začiatku iné, k sebe nachádzajú cestu, až sa... (viac o titule)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
5.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2017)
NA SKLADĚ (2)
V tretej časti Neapolskej ságy sa z dievčat Eleny a Lily stávajú ženy. Lila, ktorá sa v šestnástich vydala, má malého syna, opustila manžela a výhody, ktoré jej prinášalo manželstvo, a pracuje ako robotníčka vo fabrike. Elena odišla zo štvrte, skončila... (viac o titule)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
6.
Elena Ferrante  ·  Penguin Books (2012)
A modern masterpiece from one of Italy's most acclaimed authors, My Brilliant Friend is a rich, intense, and generous-hearted story about two friends, Elena and Lila. Ferrante's inimitable style lends itself perfectly to a ... (viac o titule)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2019)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 20. 9. 2018
8.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2019)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 20. 5. 2019
9.
Elena Ferrante  ·  Inaque.sk (2017)
„Nič podobné tu ešte nikdy nevyšlo,“ napísal britský Guardian o Neaposlskej ságe. Na pozadí Neapola, ktorý je tak zvodný, ako aj nebezpečný a radikálne sa meniaceho sveta, rozpráva Elena Ferrante s bezprecedentnou úprimnosťou a genialitou príbeh.... (viac o titule)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 8 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 21. 8. 2017
10.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30. 3. 2018
11.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30. 10. 2017
12.
Elena Ferrante  ·  Kniha Zlín (2011)
Román Dny opuštění, jehož hlavní hrdinkou je překladatelka Olga, se odehrává v Turíně, kde Olga žije v malém bytě s manželem Mariem, dvěma dětmi a psem. Děj začíná v okamžiku, kdy manžel, zdánlivě bezdůvodně, od rodiny odchází... (viac o titule)
Naše cena: 199 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. (Gabriel Laub)
Kávička