Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

David Lagercrantz

David Lagercrantz je známý švédský novinář a spisovatel, jenž se do podvědomí čtenářů zapsal nejvíce jako autor Dívky v pavoučí síti (The Girl in the Spider’s Web, 2015). Syn uznávaného literáta a profesora Olofa Lagercrantze vyrostl obklopen švédskými novináři a intelektuály. Dětství prožil v městech Solna a Drottningholm nedaleko Stockholmu. Jedna z jeho sester, Marika Lagercrantz, se stala známou herečkou. Mimochodem, rodina Lagercrantzových patří mezi nejstarší švédské šlechtické rodiny a sahá až do 19. století. Lagercrantzovým předkem byl známý básník Erik Gustav Geijer. Na univerzitě studoval filozofii a náboženství, absolvoval v Gotheburgu na žurnalistice. Jeho první novinářské zaměstnání ho přivedlo do interního časopisu výrobce aut Volvo. Dále pracoval i v novinách Expressen, , kde mimo jiné jakožto kriminální reportér odhaloval případy důležitých kriminálních případů z 80. a 90. let. Jeho první kniha z roku 1997 pojednávala o životě švédského dobrodruha a horala Görana Kroppa. Kromě toho napsal ještě biografii o vynálezci Hakanu Lansovi. Jeho první fikcí byl román o britském matematikovi Alanu Turingovi. Jméno Davida Lagercrantze je zatím spojeno se dvěma zásadními tituly. Tím prvním je kniha I Am Zlatan Ibrahimovič (2011), bestsellerová sportovní biografie, která vznikla na základě téměř 100 hodin rozhovorů se slavným sportovcem. Tou druhou je již výše zmíněná Dívka v pavoučí síti. Lagercrantz byl v prosinci 2013 osloven švédským nakladatelstvím Norstedts, aby napsal čtvrtý díl série Milénium, jejímž původním autorem je zesnulý Stieg Larsson. Kniha vyšla v srpnu 2015 o půlnoci, přesně deset let po vydání prvního románu ze série Milénium.

Více informací

Od autora David Lagercrantz máme v nabídce 26 titulů

1.
David Lagercrantz  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #2 (8)
Lisbeth Salanderová si odpykává kratší trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu se spoluvězeňkyněmi. Když se ale zastane mladé ženy bangladéšského původu ze sousední cely, okamžitě ji napadne Benito... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
2.
David Lagercrantz  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #4 (8)
Lisbeth Salanderová si odpykává kratší trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu se spoluvězeňkyněmi. Když se ale zastane mladé ženy bangladéšského původu ze sousední cely, okamžitě ji napadne Benito, nepsaná vůdkyně věznice.. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
David Lagercrantz  ·  Host (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #25 (14)
Čtvrtý díl píše pro švédské nakladatelství Norstedts spisovatel David Lagercrantz. Vedoucí nakladatelství Eva Gedin uvedla, že nový román bude zcela originálním dílem, a nebude obsahovat nic z nedokončené Larssonové verze... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
4.
David Lagercrantz  ·  OneHotBook (2017)
TOP #74
Lisbeth Salanderová si odpykává kratší trest v ženské věznici Flodberga a marně se snaží vyhnout konfliktu se spoluvězeňkyněmi. Lisbeth navštíví Holger Palmgren a oznámí jí, že obdržel dokumenty vrhající nové světlo... (více o audioknize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
David Lagercrantz  ·  Host (2016)
NA SKLADĚ TOP #53 AKCE (14)
Čtvrtý díl píše pro švédské nakladatelství Norstedts spisovatel David Lagercrantz. Vedoucí nakladatelstvá Eva Gedin uvedla, že nový román bude zcela originálním dílem, a nebude obsahovat nic z nedokončené Larssonové verze... (více o knize)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
David Lagercrantz  ·  OneHotBook (2015)
(14)
Časopis Milénium má nové majitele a jeho kritici tvrdí, že Mikael Blomkvist kvůli syndromu vyhoření uvažuje o změně zaměstnání. Pozdě v noci Blomkvistovi zavolá profesor Frans Balder, přední odborník na výzkum umělé inteligence... (více o audioknize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
David Lagercrantz  ·  Host (2015)
(14)
Čtvrtý díl píše pro švédské nakladatelství Norstedts spisovatel David Lagercrantz. Vedoucí nakladatelstvá Eva Gedin uvedla, že nový román bude zcela originálním dílem, a nebude obsahovat nic z nedokončené Larssonové verze... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
David Lagercrantz  ·  Host (2015)
NOVINKA
Jedinečný půlnoční prodej novinky Milénium 4. Přijďte 26.9. večer do pražského kina Lucerna, podívejte se s námi na film Muži, kteří nenávidí ženy a po po půlnoci si odneste knihu Dívka v pavoučí síti. (více o produktu)
Naše cena: 349 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Zboží je vyprodané, zřejmě už nebude dostupný
9.
David Lagercrantz  ·  Leda (2016)
Policista Leonard Corell svou práci nesnáší, protože v zapadákově jménem Wilmslow na severozápadě Anglie se nic zajímavého neděje. Přecitlivělý mladík se obtížně protlouká šedí dnů a jen neochotně si připouští fakt, že úmornou službou v uniformě... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
David Lagercrantz  ·  Host (2014)
(14)
Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části města, kteří se ho z něj snažili vystrnadit. Dozvíme se všechno o konfliktech v Ajaxu, prodeji do Juventusu, úspěších v Itálii i skandálu... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
David Lagercrantz  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #60 (8)
V piatej časti série Millennium s názvom Muž, ktorý hľadal svoj tieň ponúka David Lagercrantz čitateľom napínavý príbeh o zneužívaní štátnej moci, o problematike rodinnej cti, mafiánskej brutalite, ale aj o tieňoch minulosti, ktorých sa Lisbeth Salanderov (více o eknize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
12.
Komplet prvních čtyř dílů fenomenální severské kriminální série Milénium v pevné vazbě... (více o knize)
Naše cena: 1 189 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
David Lagercrantz  ·  Quercus (2017)
NA SKLADĚ (8)
The fifth in the Millennium series that began with The Girl with the Dragon Tattoo - the global publishing phenomenon that has sold more than 90 million copies worldwide. "Lagercrantz has more than met the challenge... (více o knize)
Naše cena: 495 Kč  (tedy ušetříte 10%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
David Lagercrantz  ·  MacLehose Press (2015)
NA SKLADĚ
The girl with the dragon tattoo is back: Lisbeth Salander and Mikael Blomkvist return in a continuation of Stieg Larsson's Millennium series. Written by Swedish novelist and journalist David Lagercrantz, ... (více o knize)
Naše cena: 551 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
David Lagercrantz  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (81)
Časopis Millennium má nových vlastníkov. Zlé jazyky tvrdia, že éra Mikaela Blomkvista sa skončila, aj sám Blomkvist zvažuje zmenu zamestnania. Lisbeth Salanderová sa zdanlivo bezdôvodne zapojí do hackerského útoku... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
16.
David Lagercrantz  ·  Ikar (2017)
NA SKLADĚ (8)
V piatej časti série Millennium s názvom Muž, ktorý hľadal svoj tieň ponúka David Lagercrantz čitateľom napínavý príbeh o zneužívaní štátnej moci, o problematike rodinnej cti, mafiánskej brutalite, ale aj o tieňoch minulosti, ktorých sa Lisbeth... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
David Lagercrantz  ·  Host (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (14)
Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části města, kteří se ho z něj snažili vystrnadit. Dozvíme se všechno o konfliktech v Ajaxu... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
18.
David Lagercrantz  ·  Quercus (2016)
NA SKLADĚ
June 8, 1954. Alan Turing, the visionary mathematician, is found dead at his home in sleepy Wilmslow, dispatched by a poisoned apple. Taking the case, Detective Constable Leonard Corell quickly learns Turing is a convicted homosexual. Confident it's a su (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Stieg Larsson a David Lagercrantz  ·  Host (2017)
Komplet všech pět dílů fenomenální severské kriminální série Milénium v pevné vazbě... (více o knize)
Naše cena: 1 490 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
David Lagercrantz  ·  MacLehose Press (2015)
Stieg Larsson's Millennium books have sold over 75 million copies in 50 countries making it the most successful book series in modern times. Lisbeth Salander and Mikael Blomkvist and the universe that Stieg Larson ... (více o knize)
Naše cena: 758 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička