Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Charlotte Link

Více informací

Od autora Charlotte Link máme v nabídce 15 titulů

1.
Charlotte Link  ·  Ikar CZ (2017)
Scenárista Jonas Crane doufá, že v osamělém domě v yorkshirských slatinách unikne hrozícímu syndromu vyhoření. Doprovází ho manželka a jejich malý syn. Trojice však netuší, že ve stejnou dobu hledá jistý nebezpečný kriminálník... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
2.
Charlotte Link  ·  Fontána (2007)
Poutavý román líčící dramatické osudy lidí na pozadí francouzské revoluce. Anglie osmnáctého století: krásná Elizabeth Lendaleová potkává sira Johna Carmodyho, mladého šlechtice, který sympatizuje s utlačovaným lidem a myšlenkami francouzské revoluce. (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Charlotte Link  ·  Ikar CZ (2016)
V lese je nalezeno tělo nedávno zavražděné dívky. Policie i rodina stojí před záhadou, neboť dívka zmizela beze stopy před šesti lety. Až telefonát prázdninové známosti poskytne vyšetřování první záchytný bod… (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Charlotte Link  ·  Fontána (2010)
Pozvánka na novoroční oslavu 1990 je po letech svede dohromady: Davida Bellina, šéfa amerického průmyslového impéria, čtyři jeho přátele z mládí a atraktivní milenku... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Charlotte Link  ·  Fontána (2012)
Janet Beerbaumová by pro své syny udělala úplně všechno. Kvůli dvojčatům Maxmiliánovi a Mariovi se před lety dokonce vzdala své velké lásky. Ale jednoho dne neočekávaná katastrofa otřese životem všech členů rodiny a Janet si musí přiznat,... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Charlotte Link  ·  Fontána (2005)
První román veleúspěšné autorky. Již v 21 letech nadchla Charlotte Linková tisíce čtenářů!.. (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Charlotte Link  ·  Fontána
V hluboké noci se u skotského pobřeží potopí loď. Německý pár Nathan a Livia Moorovi, kteří chtějí obeplout svět, si zachránili jen holé životy. Angličanka Virginia a její... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Charlotte Link  ·  Fontána (2008)
S rozmáchlým gestem velké vypravěčky kreslí Charlitte Link fascinující příběh jedné neobvyklé ženy v pohnuté době - portrét rozhárané společnosti v první polovině třiceti let minulého století. (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Charlotte Link  ·  Fontána (2007)
Stanbury – zapadlá vesnička na západě hrabství Yorkshire. Romantická krajina, vlast sester Brontëových a zároveň místo, kde tři velmi úrce spojené manželské páry tráví již několikátý rok společné prázdniny. Jednoho dne však romantika končí... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Charlotte Link  ·  Fontána (2008)
Německo 1938. Všechno nasvědčuje tomu, že se blíží bouře. Ale mladá Belle Lombardová se o politiku nezajímá. Její ctižádostivé plány zahrnují jen filmová studia v Berlíně a... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Charlotte Link  ·  Fontána (2008)
Příběh začal románem Bouřlivý čas, příběhem Felicie Lavergneové. Vše po ní zdědí hrdinka románu Alexandra, její vnučka. Vyrůstá v době politických nepokojů, je to dítě naší doby. Vsadí vše na jednu kartu - a prohraje... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Charlotte Link  ·  Fontána (2007)
(2)
Westhill House, osamělý farmářský dům na vysočině Yorkshirských vřesovišť. Dříve býval jevištěm pestré a různorodé rodinné historie - a stal se také výchozím bodem neklidného života jedné ženy. Po dlouhá desetiletí skrýval svá hrozivá tajemství... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Charlotte Link  ·  Fontána (2007)
(1)
Chudá a věčně hladovějící Mary Askewová vyrostla v nepředstavitelných rodinných poměrech, uprostřed krutosti, násilí, bídy a za neustálé přítomnosti smrti. V její blízkosti však žil člověk, který jí dodal odvahy proti tomu všemu se rozhodně vzepřít... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Charlotte Link  ·  Slovenský spisovateľ (2009)
(7)
Prijmite pozvanie do Anglicka v 16. storočí, do búrlivého obdobia vlády Henricha VIII., a so zatajeným dychom sledujte životnú púť ťažko skúšanej ženy, ktorá sa dokázala vzoprieť osudu a ísť za šťastím... (více o knize)
Naše cena: 87 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
15.
Charlotte Link  ·  Fontána (2010)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Barva obálky
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička