Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Brad Stone

Od autora Brad Stone máme v nabídce 10 titulů

1.
Brad Stone  ·  OneHotBook (2016)
TOP #56 (2)
Vyprávění oceňovaného amerického novináře nabízí unikátní vhled do jedné z nejvýznamnějších firem naší doby - Amazon.com, jež navždy změnila způsob, jak nakupujeme i čteme, i osobní portrét podnikatele, který ji založil. (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
2.
Brad Stone  ·  Práh (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetové hysterie. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
3.
Brad Stone  ·  Práh (2014)
NA SKLADĚ (2)
Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetové hysterie. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Kolekcia titulov: Ako uvažujú Larry Page & Sergey Brin, Facebook efekt, Obchod pre všetko, Získajte kontakt na úspech. (více o knize)
Naše cena: 950 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
5.
Brad Stone  ·  OneHotBook (2015)
(2)
Vyprávění oceňovaného amerického novináře nabízí unikátní vhled do jedné z nejvýznamnějších firem naší doby, jež navždy změnila způsob, jak nakupujeme i čteme, i osobní portrét podnikatele, který ji založil... (více o audioknize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Brad Stone  ·  Corgi Books (2014)
Though Amazon.com started off delivering books through the mail, its visionary founder, Jeff Bezos, was never content with being just a bookseller. He wanted Amazon to become ‘the everything store’, ... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Brad Stone  ·  Bantam Press (2017)
NA SKLADĚ
Ten years ago, the idea of getting into a stranger's car, or walking into a stranger's home, would have seemed bizarre and dangerous, but today it's as common as ordering a book aniline's. Uber and Airbnb are household names: redefining ... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Kolekcia titulov: Kľúč k životu podľa zákona príťažlivosti, Obchod pre všetko, Zmeňte svoj život za sedem dní, Životný náboj (více o knize)
Naše cena: 1 065 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Brad Stone  ·  Eastone Books (2014)
NA SKLADĚ (1)
Kniha Obchod pre všetko sa v USA hneď po svojom vydaní zaradila medzi bestsellery. Novinárovi Bradovi Stoneovi sa v nej podarilo zozbierať hodnotný materiál, ktorý odhaľuje málo známe fakty o spoločnosti Amazon. Okrem jej úspechov opisuje aj.... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Brad Stone  ·  Bantam Press (2013)
Amazon made its mark sending new books quickly in nice, smile-embossed boxes. But its visionary founder, Jeff Bezos, wasn't content with being a bookseller. (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička