Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Alice Clayton

Od autora Alice Clayton máme v nabídce 20 titulů

1.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (7)
Toužila jste se někdy ocitnout ve slunném L. A.? Stát se alespoň na pár dní součástí světa plného večírků, procházek po pláži, setkávání se s filmovými režiséry, scenáristy a herci? Navíc, pokud byste na prvním večírku... (více o eknize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
2.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Caroline patří mezi špičkové interiérové designéry v San Francisku, ale i přes své pracovní vytížení si dokáže najít čas na chvíle odpočinku v teple domova. Světoběžník Simon na oplátku výrazně zkrouhl svoje zahraniční... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Román plný humoru a vzrušujících zážitků v ložnici i mimo ni Zrzce Grace jde všechno jako po másle. Zkouší svou vysněnou roli v muzikálu na Broadwayi a telefon jí zaplavují „žhavé“ textovky a fotky od jejího miláčka... (více o eknize)
Naše cena: 155 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
4.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2015)
Grace se podaří získat hlavní roli v televizním seriálu, ale když  režisér požaduje, aby zhubla nejméně sedm kilo, naštve se a veřejně se přizná, jak krutě musí bojovat se svou váhou. Nečekaně si tím získá obrovský klub fanynek... (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2014)
(29)
Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (29)
Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! (více o eknize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
7.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Román plný humoru a vzrušujících zážitků před kamerou i mimo ni... Závěrečný díl hravé erotické série Zrzka líčí další eskapády vztahu herečky Grace Sheridanové a jejího kolouška, miláčka Hollywoodu, obdivovaného... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
8.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (5)
V pokračování Nabíječe se vztah Caroline a Simona podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost nebyla nikdy větší zábava... ani větší zmatek. I v práci toho má Caroline až nad hlavu... (více o eknize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 26%) ihned ke stažení
9.
Hřebec  E-KNIHA
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Po Nabíječi a Roštěncese čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat, cože? (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
10.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2014)
(5)
V pokračování Nabíječe se vztah Caroline a Simona podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost nebyla nikdy větší zábava... ani větší zmatek. I v práci toho má Caroline až nad hlavu – po odjezdu své šéfky na líbánky převezme vedení... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2014)
NA SKLADĚ (2)
Zrzce Grace jde všechno jako po másle. Zkouší svou vysněnou roli v muzikálu na Broadwayi a telefon jí zaplavují „žhavé“ textovky a fotky od jejího miláčka Jacka Hamiltona, kluka, na kterého si brousí zuby snad každá ženská od západu po východ... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2016)
(1)
Caroline patří mezi špičkové interiérové designéry v San Francisku, ale i přes své pracovní vytížení si dokáže najít čas na chvíle odpočinku v teple domova. Světoběžník Simon na oplátku výrazně zkrouhl svoje zahraniční cesty, aby se mohl se svou... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2015)
(1)
Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, do kterého by se zamilovala až po uši. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2015)
(1)
V přímořském městečku Monterey kolují řeči o Chloe Pattersonové, která se právě přistěhovala a chystá se otevřít útulek pro opuštěné pitbully. Šušká se, že je bývalou královnou krásy (pravda) a že dala takřka před oltářem košem svému snoubenci... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Alice Clayton  ·  Gallery Books (2013)
(2)
Caroline Reynolds has a fantastic new apartment in San Francisco, a Kitchen Aid mixer to die for, and no O (and we're not talking Oprah here, folks)... (více o knize)
Naše cena: 456 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Alice Clayton  ·  Gallery Books (2014)
(1)
In the third book in the bestselling Cocktail series, a romantic at heart decides that she will not ever, under any circumstances, fall for the engineer next door. Viv Franklin is a retired Army captain who now designs software programs... (více o knize)
Naše cena: 464 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2017)
Roxie Callahanová pracuje jako soukromá šéfkuchařka pro nejbohatší, nejzákeřnější a kaloriemi nejposedlejší hollywoodské paničky. Když jí jedna menší nehoda se šlehačkou zničí pracně vybudovanou kariéru, ještě ráda se... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30. 11. 2017
18.
Alice Clayton  ·  Gallery Books (2014)
(5)
In this sequel to "Wallbanger," the second book in the Cocktail series, fan favorites Caroline and Simon negotiate the rollercoaster of their new relationship while house-sitting in San Francisco... (více o knize)
Naše cena: 464 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Nabíječ (1x CD Mp3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2015)
Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura... (více o audioknize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Alice Clayton  ·  Mladá fronta (2013)
(7)
Ambiciózní třiatřicetiletá Grace Sharidanová přijíždí do Los Angeles splnit si svůj velký životní sen a stát se divadelní a muzikálovou herečkou. Zdá se, že ji nemůže nic zastavit! Je talentovaná, krásná, výjimečná, má zkušenosti i kamarádku... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička