Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zvířata, chov

Momentálně se v této nabídce nachází 2420 titulů

1.
Elissa Epel a Elizabeth Blackburn  ·  Jota (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Napadlo vás někdy, proč někteří šedesátníci vypadají na čtyřicet a také se tak cítí a proč se naopak někteří čtyřicátníci cítí a  vypadají na šedesát? Mohou za to telomery, koncové části chromozomů... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
2.
Matthias Helb  ·  Grada (2017)
NOVINKA
V této praktické příručce vám představíme nejběžnější druhy, které se pohybují ve vašem okolí – brouky, motýly, ploštice, blanokřídlý i dvoukřídlý hmyz. Zjistěte podrobnosti o světluškách, slunéčkách, jepicích, znakoplavkách, mouchách, pestřenkách... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
3.
Jenny Broom  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Vítejte v Animaliu! V muzeu, které je otevřené 365 dní v roce. Vystavuje ty nejkrásnější exponáty a vy do něj můžete chodit, kdy se vám zachce. Najdete zde pestrou paletu téměř dvou set živočichů, kteří okouzlí návštěvníky každého věku. Prozkoumáte... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
4.
Eleonora Smékalová a Lenka Šlégrová  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2015)
Autorka s několikaletou praktickou zkušeností v oblasti canisterapie sumarizuje v knize teoretické náhledy na tuto terapeutickou metodu, těžiště však spočívá... (více o audioknize)
Naše cena: 294 Kč posíláme do 5 dnů
5.
Moja, Tatu a tiplíci. Gorilí pohádky  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Miroslav Bobek a Tereza Šefrnová  ·  Radioservis (2016)
Napínavé i humorné příběhy slavné gorilky Moji a jejího mladšího brášky Tatua. Hrdinové těchto příběhů jsou skuteční a jejich příběhy se odehrály - nebo se mohly odehrát. (více o audioknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
6.
Martin Říha  ·  Plot (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (17)
Stafordšírský bulteriér je jedním z mála plemen na světě, které má svůj emblém, jedná se o stylizovaný uzel. Tento znak, často nazývaný Stafford Knot, je ale především symbolem hrabství Stafford. Stafford Knot se poprvé objevil... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč ihned ke stažení
7.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
NA SKLADĚ AKCE
Nové vydání knihy o středoasijském pasteveckém plemeni, která stejně jako kniha o kavkazanech popisuje všechny stránky těchto výjimečných psů. Máte-li o tuto knihu zájem, doporučuji si ji objednat co nejdříve. Je určena všem, kdo mají zájem... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
8.
Piotr Socha  ·  Slovart CZ (2017)
(4)
Přijměte pozvání do kouzelného království včel! Podívejte se zblízka, jak vypadají, nahlédněte do jejich domova, seznamte se s jejich zvyky. Sledujte, jak tančí, a odhalte, kdy a proč to dělají. Zjistěte, proč se ocitly na... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Heike Schmidt-Röger  ·  Ottovo nakladatelství (2017)
Pokud si plánujete pořídit psího mazlíčka, nebo už s nějakým žijete a jste velkým milovníkem psů, naučte se svému čtyřnohému příteli lépe porozumět. S příručkou Co si myslí pes snáze pochopíte, co má váš psí kamarád na srdci, jak se cítí, co ho těší... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč posíláme do 5 dnů
10.
Josef Vosátka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vydavatelství Druckvo (2013)
(2)
Těžko najdeme někoho, kdo se s pojmem myslivost nesetkal. Ovšem těch, kteří znají jeho význam, je podstatně méně, a tak se názor laické veřejnosti v dnešní době tvoří převážně z mediálních zdrojů, které nejsou vždy naprosto objektivní. A právě proto... (více o knize)
Naše cena: 846 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Turid Rugaas  ·  Plot (2007)
(9)
Turid Rugaas, norská cvičitelka psů, popsala jev, který nazvala konejšivými signály. Jedná se o řeč těla, s jejíž pomocí psi komunikují a předcházejí konfliktům a agresivním reakcím. Turid Rugaas se začala tímto jevem zabývat podrobněji... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2007)
NA SKLADĚ AKCE (2)
Zcela nová, velmi zajímavá exkluzívní kniha, která je věnována speciálně japonskému plemeni tosa inu. V monografii najdete vše, co je na tomto plemeni zajímavého, ale i popis, podle jakých kritérií a proč si vybrat právě toto plemeno, jaké by mělo mít... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
13.
Jane Killionová  ·  Plot (2012)
(3)
Proč nad vaším psem lámat hůl, když vám ji může aportovat? Někteří psi (nebo dokonce celá psí plemena) jsou řadou chovatelů a cvičitelů psů považováni za nevycvičitelné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Michal Císařovský  ·  Altercan (2009)
(1)
Nejobsáhlejší původní česká kniha o psech od roku 1903. Poznejte historii psa od pravěku po 3. tisíciletí. Kniha obsahuje původ, vývoj a popis všech skupin a plemen FCI i stovek dalších neregistrovaných, přírodních či vyhynulých plemen psů... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
15.
Gisa Genneperová a Rolf Kamphausen  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Nový, zcela netradiční pohled na vzájemné ovlivňování zdraví… Věda, humánní i veterinární medicína ve spojení… Už jste slyšeli, že choroby a zdravotní potíže našich zvířecích miláčků nejsou jenom tak náhodné? Signaliz (více o eknize)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
16.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jste hrdým majitelem pejska nebo kočičky? Pokud ano, jistě chcete pro vašeho chlupatého člena rodiny tu nejlepší péči. Kniha je reakcí na stále se zvyšující zájem chovatelské veřejnosti o homeopatickou léčbu. Dvojice veterinářů... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Susanne Reinerth  ·  Winterwork (2011)
Metoda Natural Dog Food znamená „přirozená potrava psa“. Vlci a divocí psi se vždy živili výhradně podle přírodních zákonitostí a i dnešní domácí pes má stejné nároky na potravu. Během domestikace se změnil vnější vzhled psa, ale trávící ústrojí ne... (více o knize)
Naše cena: 608 Kč posíláme do 9 dnů
18.
Maťka Tóthová  ·  Hollauer (2010)
Nová kniha čtenáře seznamuje s problematikou štěněte. Jde o první knihu z řady publikací, které se zabývají také speciálně problematikou molossoidních plemen. Tato kniha je jako úvodní kniha celého projektu o molossech věnována štěněti. Popisuje... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
19.
Christina Sondermann  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Pes je skutečný génius v disciplíně zvané čenichání. Sami to určitě znáte, bez čenichu u země moc velkou vzdálenost většinou neujde. Proč tedy této jeho vášně nevyužít? V naší knížce najdete návody, jak psům zcela... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Cesar Millan  ·  Timy Partners (2015)
Kniha Krátký návod, jak udělat psa šťastným je jak inspirativní, tak praktická. Průvodce čerpá z tisiců výcvikových setkáni po celém světě, které jsou přetavené do 98 základních lekcí. Společně pomohou každému majiteli používat... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 121

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička