Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaTechnika a průmysl

Momentálně se v této nabídce nachází 5341 titulů

1.
Ateliér Náš dům (2017)
NOVINKA
Hlavním obsahem katalogu je nabídka rodinných domů firmy Atelier NÁŠ DŮM s.r.o., která již 18 let na českém trhu dodává stavebníkům rodinných domů projektovou dokumentaci... V katalogu NÁŠ DŮM XXXIII - NEJŽÁDANĚJŠÍ PROJEKTY R (více o knize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 4 dnů
2.
Michael E. Haskew  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA
Historik vojenství Michael E. Haskew provádí čtenáře příběhem úžasného válečného stroje, který se poprvé objevil na bojištích 1. světové války. Autor začíná u obrněných předchůdců prvních tanků a popisuje vývoj těchto... (více o knize)
Naše cena: 694 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 18.10.2017
3.
Patrick Smith  ·  Grada (2017)
NA SKLADĚ TOP #32 (1)
Co se děje s letadlem při startu, přistání a během letu? Je potřeba mít obavy při turbulencích, bouřce či srážce s ptáky? Jakou práci zastává posádka? Je možné za letu otevřít dveře? Proč je rizikové používání mobilních... (více o knize)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 2 dnů
4.
kolektiv autorů/autorek  ·  APEX A (2017)
NOVINKA
Sme veľmi radi, že Vám môžeme predstaviť dvanáste vydanie našej edície Rodinné domy trochu INAK. Veríme, že poteší a pozitívne naladí na znovu svieže architektonické intonácie od APEXu. (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 22%) posíláme do 3 dnů
5.
Václav Minář  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #24
Nová, velmi přehledná a bohatě ilustrovaná učebnice je určena pro žáky autoškol i další řidiče, kteří si potřebují zopakovat pravidla provozu na silničních komunikacích, naučit se nové dopravní značky i předpisy a otestovat... (více o eknize)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Jiří Leinveber a Pavel Vávra  ·  ALBRA (2017)
NA SKLADĚ TOP #91 (11)
POMOCNÁ UČEBNICE PRO ŠKOLY TECHNICKÉHO ZAMĚŘENÍ je určena jak studentům technických škol, tak konstruktérům a technologům. Publikace, jako jediná svého druhu, obsahuje aktuální české technické normy. Uvedené strojnické tabulky jsou vydány ve spolupráci.. (více o knize)
Naše cena: 844 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
7.
Albrecht Wacker  ·  Mladá fronta (2016)
Po mimořádném úspěchu českého vydání vzpomínek sovětského odstřelovačského esa Vasilije Zajceva přichází kniha, která nabízí podobně strhující pohled na boje na východní... (více o audioknize)
Naše cena: 339 Kč posíláme do 5 dnů
8.
1001 myšlenek: část Věda a Technika  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Robert Arp  ·  Progres Guru (2016)
V šesté části audioknihy 1001 myšlenek naleznete myšlenky a pojmy z oblasti vědy a techniky, nad kterými stojí za to uvažovat. Obsahuje 273 myšlenek z oblasti vědy a techniky, které lidé postupně objevovali a přijímali jako obecně platn (více o audioknize)
Naše cena: 250 Kč ihned ke stažení
9.
Na plný plyn  E-KNIHA
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Celý život trvá láska mezi Jeremym Clarksonem a auty. Už čtvrt století Jeremy auta řídí, testuje a píše o nich. A už dvacet let je vůdčí osobností nejoblíbenějšího motoristického seriálu na světě, Top Gear, který vysílá... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
10.
Miroslav Hluchý a a kolektiv autorů/autorek  ·  Scientia (2001)
Učebnice shrnuje poznatky o polotovarech pro strojírenskou výrobu. Výklad polotovarů je zaměřen na jejich navrhování, technologii výroby a hodnocení technologičnosti jejich konstrukce... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Martin Novák  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Region Blízkého východu, kde je pod zemí více než polovina známých zásob ropy, není na ozbrojené konflikty chudý. Do dvou z nich zde přímo vstoupila vzdálená velmoc. V obou stála proti jedné zemi a jednomu vládnoucímu režimu... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 70%) ihned ke stažení
12.
Jan Němeček a Daniela Němečková  ·  Epocha (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Příběh programové zrady – tak by se daly nazvat životní osudy Augustina Přeučila, čs. pilota, který z příkazu gestapa odešel v roce 1939 do exilu. Zamířil nejprve do Polska, kde vstoupil do čs. vojenské jednotky. Na prahu války... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 44%) ihned ke stažení
13.
Jiří Faltýnek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Chystáte se postavit na svém pozemku sklep pro rekreační nebo hospodářské účely? Nejste si jisti tím, co všechno taková stavba obnáší? Pak bude pro vás tato publikace užitečným pomocníkem. Především získáte ucelenou představu... (více o eknize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Publikace obsahuje: Zapalovací systémy; Spouštění spalovacích motorů; Osvětlení motorových vozidel; Instalace; Odrušení motorových vozidel; Ostatní elektrická zařízení; ... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Karl-H. Beständig  ·  Yachting (2017)
(1)
Kniha je překladem publikace německého jachtaře Karl-Heinz Bestaendiga a jmenuje se Chorvatsko, Slovinsko, Černá hora – 888 přístavů a zátok... (více o knize)
Naše cena: 878 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
16.
Karel Kolář a Pavel Reiterman  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí. Dozvíte se jak správně vybrat přísady do betonové... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Václav Vlk  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha je věnována návrhům a stavbě pecí od těch klasických menších po profesionální. Čtenář získá návody jak a z jakého materiálu si takovou pec postavit. Na mnoha fotografiích a kresbách jsou podrobně popsány stavební... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Jaroslav Kletečka a Petr Fořt  ·  Computer Press (2012)
NA SKLADĚ AKCE (1)
Učebnice technického kreslení zkušených pedagogů Jaroslava Kletečky a Petra Fořta seznamuje studenty se základy technického kreslení... (více o knize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 2 dnů
19.
Michal Kratochvíl a Václav Kratochvíl  ·  Sdružení požárního a bezpečnostního inženýrství (2009)
Publikace má za cíl představit přehled v současné době používaných technických prostředků u jednotek PO včetně základních souvisejících údajů. Publikace je zpracována na základě teoretických znalostí a letitých praktických zkušeností obou autorů. Je... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Miroslav Gomola  ·  AGM CZ
Motoristická historie nesmí zapomenout úspěchů malých vozů Aero, kterých se, od roku 1929 až 1934, vyrobilo 4103 kusů. Aero 30 a Aero 50 se vyráběly až do roku 1947, každoročne kolem 1000-1300 kusů... (více o knize)
Naše cena: 942 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 268

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička