Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Jídla a nápoje

Momentálně se v této nabídce nachází 5061 titulů

1.
Lan & Tuan  ·  Sevruga (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Zdeněk Pohlreich vydává ve svém nakladatelství Sevruga první neautorskou kuchařku manželů Tuana a Lan, kteří v Čechách úspěšně provozují pravá vietnamská bistra... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 2 dnů
2.
Helena Vybíralová  ·  Nakladatelství Josef Vybíral (2017)
NOVINKA
Libujete si také v překvapeních? Nic není nemožné. Z mouky, karobového, kypřicího nebo pudinkového prášku - samozřejmě bez lepku - se dají vykouzlit neuvěřitelně chutné kousky vánočního cukroví, nadýchané koláče a buchty i osvěžující moučníky jako sen... (více o knize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 4 dnů
3.
Wolf Funfack  ·  Esence (2017)
NOVINKA
Metabolická rovnováha je jedinečná metoda ke snížení hmotnosti, kterou lékaři a certifikovaní poradci upravují na míru každému klientovi. Výsledky jsou doslova ohromující – rychle se dostavuje pocit štěstí a hmotnost se snižuje... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
4.
Lucy O'Reilly  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA (1)
Vejce se dnes považuje za superpotravinu – chutnou, výživnou, dostupnou a s bonusem balení v přírodním obalu. Jeho neutrální chuť poslouží jako ideální pozadí pro celou... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 7%) posíláme do 4 dnů
5.
Mimi Thorisson  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Poutavá cesta do ráje vína na francouzský venkov – s jednoduchých a lahodných receptů, doplněných 150 fotografiemi a příběhy inspirovanými životem obyčejných Francouzů... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 4 dnů
6.
Petra Davidová  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nalaďte svou chuť na jemné nuance pokrmů, zjistěte, že polévka dávno není „pouhou“ předehrou, že dezerty k životu nepotřebujeme, ale rozhodně je všichni chceme. A když hlavní jídlo, tak z čerstvých surovin... (více o eknize)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
7.
Zase rýže  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Zajímavosti ze světa vietnamské kuchyně, představení tradičních vietnamských surovin a tipy na jejich nakupování, doporučení na vietnamské podniky v České republice, tipy na gastro výlety ve Vietnamu, ale hlavně obrovská nálož receptů na to... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 30.10.2017
8.
Cinzia Trenchi  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Veganství je zdravé pro tělo i životní prostředí a navíc – tato jídla mohou být i velmi chutná! Cinzia Trenchi, naturopatka a novinářka, zde shromáždila recepty na pokrmy bohaté na luštěniny, zeleninu, ovoce, celozrnnou mouku, semena... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 25.9.2017) obvykle posíláme do 4 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
9.
Ikar CZ (2016)
NOVINKA NA SKLADĚ (2)
Vyberte si z 80 receptů české a mezinárodní kuchyně, které v nejsledovanějším seriálu současnosti, vysílaném na TV Prima, vařili jeho protagonisté Mike a Burák, bohem nadaní kuchaři, nebo Manka, vynikající kuchařka české klasiky... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 2 dnů
10.
Kamila Teslíková a Jana Strýčková  ·  Edice ČT (2017)
NOVINKA
Z jaké mouky si pekla nekvašený chléb náčelnice Nea v době kamenné? Jaké nudle měla nejraději čínská princezna Hóng? Kdo pořádal slavné lukulské hody? Proč si nemohl Karel IV. Dát k pečeni brambory a komu nejvíc chutnaly lívance se... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 28.9.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
11.
Maxine Clark  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Pizza je nejoblíbenější jídlo rychlého občerstvení. Díky původním i moderním receptům, které jsou uvedeny v této knize, můžete ve své troubě připravit pizzu, na kterou se vám budou sbíhat sliny. Pro skutečné milovníky pizzy je pec na dřevo nutností... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 4 dnů
12.
Anna Walz  ·  Esence (2017)
NOVINKA
Tato kuchařka vám rozhodně nebude nečinně ležet na poličce! Dýně je jednou z nejoblíbenějších druhů zeleniny a každý rok mnoho z nás vymýšlí, co si z ní, kromě obligátní polévky, uvařit. Vyzkoušejte množství slaných i sladkých receptů a poznejte... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
13.
Ikar CZ (2017)
NOVINKA
Janovy Lázně zažívají gastronomický boom – co podnik, to jiná kuchyně. Klasiku si vychutnáte u Slepičků. Španělský ptáček v podání hospodského Kohouta vás doslova uhrane. Dáváte-li přednost modernímu občerstvení, zavítejte do... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
14.
Marta Marčáková a Martina Dorkinová  ·  Kreatura (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #85 (1)
Práve sa pozeráš na druhé pokračovanie našej kuchárskej knihy Príbehy z kuchyne. Povieme ti to hneď na začiatok. Milujeme vôňu čokolády, chuť lesných čučoriedok a makové úsmevy nám tiež nie sú cudzie. Zbožňujeme visieť na dvierkach rúry, dýchať vôňu... (více o knize)
Naše cena: 415 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 2 dnů
15.
Tomáš Kosačík  ·  Tomáš Kosačík (2015)
NA SKLADĚ TOP #9 (8)
Kniha odhaluje kroky mého úspěšného hubnutí, které mě zbavily nadváhy 27 kg a 33 cm v pase. Sám jsem se potýkal s nadváhou už od dětství a zkoušel jsem mnoho postupů, jak se nadváhy zbavit. Vždy jsem ale neuspěl! Váha se mi po každém pokusu opět vrátila.. (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 2 dnů
16.
Tomáš Kosačík  ·  Tomáš Kosačík (2016)
NA SKLADĚ TOP #20 (2)
V této knize najdete inspiraci na snadné recepty, jež můžete připravit z dostupných surovin za pár minut. Ve své kuchyni vytvoříte úžasně vypadající jídla, na která se stačí jen podívat a budou se vám sbíhat sliny. Potěšíte nejen sebe, ale pochutná si... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 2 dnů
17.
Julia Gruber  ·  Synergie (2015)
TOP #41 (1)
V tomto balíčku najdete 36 báječných receptů na krémová smoothies z čerstvých bylin, ovoce a zeleniny. Smoothies mohou být sametově červená, tmavě zelená nebo křiklavě oranžová; rozpouštějí se na jazyku, zahřívají žaludek a rozzáří pokožku; jmenují... (více o produktu)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Táňa Keleová-Vasilková  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Vytvorte si vlastnú kuchársku knihu – z receptov, čo vás zaujali, ktoré chcete vyskúšať alebo ich roky varíte, ale máte ich len ako výstrižky z časopisov či narýchlo zapísané poznámky na útržkoch papiera. Pomôže vám štýlový zápisník s tridsiatimi... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 24.10.2017
19.
Ivana Mesárošová, Petra Gálisová a Igor Bukovský  ·  AKV - Ambulancia klinickej výživy (2017)
NOVINKA
Nafukovanie, bolesti a kŕče. Reflux, Helicobacter a zápcha. Potravinové senzitivity, intolerancie a alergie. Celiakia, autizmus a Alzheimerova choroba... Čo sa to deje? Prečo je týchto problémov v poslednej dobe tak veľa? Ako spolu súvisia a ako ich... (více o knize)
Naše cena: 638 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
20.
Will Fleischman  ·  Ikar (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Skombinujte presnosť s alchýmiou a výsledkom bude neuveriteľne mäkké a lahodné mäso. V knihe nájdete vyše 50 klasických receptov na prípravu hovädzieho, bravčového či jahňacieho mäsa, hydiny, rýb aj plodov mora od texaského majstra... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 2 dnů
123456789 … 254

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička