Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Poezie

Momentálně se v této nabídce nachází 2916 titulů

1.
Karel Jaromír Erben  ·  AudioStory (2017)
NOVINKA TOP #62
recituje: Jaroslava Adamová... (více o audioknize)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
John Keats  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Stále svěží poezie básníka,jehož osud bývá srovnáván s osudem Karla Hynka Máchy V nepřekonaném překladu Hany Žantovské znovu vychází výbor z básnického díla anglického romantického básníka Johna Keatse (1795–1821), opatřený... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
3.
Sandra Bílová  ·  Klika (2017)
NOVINKA
Srozumitelná a lehkonohá kniha veršů okořeněná humorem, nadsázkou i sebeironií, ve které snadno najdete sebe i se svými každodenními patáliemi. Je ale i lyrická a povznášející a připomene vám, co je pro dnešní ženu tolik... (více o knize)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
4.
Arytmia duše  E-KNIHA SK
Alica Kulihová  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Arytmia duše. Nepravidelnosť, porucha rytmu. Spojenie atypické, nezvyčajné a neobyčajné. To sú práve atribúty, ktoré Alica Kulihová vnáša do svojej básnickej zbierky... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
5.
Jan Bradáč  ·  Dauphin (2017)
NOVINKA
Básnická sbírka. Prostořeký gentleman, chce se říci po přečtení básní Jana Bradáče. Špičkový manažer, pilot, otec tří dětí a sportovec tělem i duší vás v nich zavede do svého nitra velmi nevtíravým a hlavně neotřelým... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
6.
Opretá o ticho  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ) SK
Etela Farkašová  ·  PRO (2016)
Poézia autorky má filozofickú zrelosť a formálnu ľahkosť. Citlivý a presný výber slov lahodí uchu aj duši, jemná a príťažlivá stavba nesie vážne významy. (více o audioknize)
Naše cena: 97 Kč ihned ke stažení
7.
Ja som tú poéziu žila  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ) SK
Maša Haľamová  ·  PRO (2016)
Výber kľúčových diel venovaný 100. výročiu narodenia autorky, od dievčenskej zbierky Dar až do chvíle poďakovania životu. Umelecký prednes Márie Schlosserovej je hlboko precítený. (více o audioknize)
Naše cena: 97 Kč ihned ke stažení
8.
Daniel Raus  ·  Energia (2016)
Biblická kniha v přebásnění Daniela Rause. Helena Dvořáková a Lukáš Hlavica s hudbou Huberta Bittmana Jedním z velkých témat bohaté knihy Přísloví je oslava moudrosti. Ta zde vystupuje v personifikované podobě, jako... (více o audioknize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Maša Haľamová  ·  PRO (2008)
(2)
Tretí zväzok edície je venovaný 100. výročiu narodenia stálice slovenskej poézie – Maše Haľamovej. Autorky lyricky krehkých, úprimných, nepatetických veršov, s hlboko prežívaným citom... (více o audioknize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Márnivé bubliny  AUDIOKNIHA (NA CD) SK
NA SKLADĚ
CD zostavené z básní viacerých súčasných spisovateľov spolu s hudbou Oskara Rózsu, recitujú L. R. Hurajová a M. Majeský... (více o audioknize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Energia (2016)
Láska - bolest - hledání - víra - moudrost. To jsou klíčová slova pěti audionahrávek biblické poezie, kterými jsou: Píseň písní, Jób, Kazatel, Žalmy a Přísloví. Oslovují jak člověka, který je na vrcholu... (více o audioknize)
Naše cena: 909 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Jób (Člověk soudí Boha)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Energia (2015)
Když se člověk začne zabývat biblickou poezií, zamiluje se do ní. Je to můj případ, je to i případ všech lidí, kteří na tomto projektu pracovali. Věřím, že to bude i případ každého, kdo si tuto nahrávku pustí.... (více o audioknize)
Naše cena: 232 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Štyri epištoly k ľuďom  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ) SK
Milan Rúfus  ·  PRO (2016)
Audiokniha Štyri epištoly k ľuďom - obsahuje cyklus úvah Milana Rúfusa, ktorý autor uviedol na Vianoce 1968, teraz v prednese Jozefa Šimonoviča a Ladislava Chudíka, s improvizáciámi Jozefa Luptáka na violončelo. (více o audioknize)
Naše cena: 166 Kč ihned ke stažení
14.
Murárska balada  AUDIOKNIHA (NA CD) SK
Milan Rúfus  ·  PRO (2007)
(2)
"Prvá verzia tejto básne-príbehu vznikla v roku 1987 takmer na jeden dych. Pretože ide o báseň hlboko zaklinenú v mojom osude, vracal som sa k nej v nasledujúcich troch rokoch takmer nepretržite..." (více o audioknize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Opretá o ticho  AUDIOKNIHA (NA CD) SK
Etela Farkašová  ·  PRO (2008)
Štvrtý zväzok edície je venovaný zaujímavému experimentu autorky, známej skôr prozaickými a odbornými textami. Jej poézia má filozofickú zrelosť a formálnu ľahkosť... (více o audioknize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Byla pastýřka malá  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Tomáš Vondrovic  ·  AudioStory (2016)
Koláž z klasické francouzské milostné poezie. Francouzské verše o lásce jsou pověstné: o lásce šťastné i nešťastné, zraňované i zraňující, mladinké, zralé, nevinné, záletné. (více o audioknize)
Naše cena: 139 Kč ihned ke stažení
17.
Óda na radosť  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ) SK
Milan Rúfus  ·  PRO (2016)
Audiokniha Óda na radosť - obsahuje poéziu slovenského autora, ktorým je Milan Rúfus. Recituje Gustáv Valach (více o audioknize)
Naše cena: 97 Kč ihned ke stažení
18.
Písničkář (CD)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Vladimír Veit  ·  Galén (2011)
Vladimír Veit, jeden z členů hudebního sdružení Šafrán, natočil v květnu a červnu 2011 své třinácté studiové album, které příznačně nazval Písničkář. Kolekce patnácti písní vznikla v domácím studiu Vladimíra Merty, jenž album aranžoval a přidal se k nahrá (více o audioknize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Byla pastýřka malá  AUDIOKNIHA (NA CD)
AudioStory (2010)
Francouzské verše o lásce jsou pověstné: o lásce šťastné i nešťastné, zraňované i zraňující, mladinké, zralé, nevinné, záletné. Vinou se jako červená nit básněmi tohoto galantního národa od raného středověku po dnešek... (více o audioknize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Óda na radosť  AUDIOKNIHA (NA CD) SK
Milan Rúfus  ·  PRO (2007)
(2)
"Iba deti majú právo na darovanú radosť. Dospelí si svoju čistú radosť musia vyzápasiť na ľudskom údele..." (více o audioknize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
123456789 … 146

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička