Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Počítače, internet

Momentálně se v této nabídce nachází 3427 titulů

1.
Ľuboslav Lacko  ·  Computer Press (2017)
NOVINKA
Nehledejte už další zdroje informací, jak vytvářet aplikace pro Android! V Mistrovství najdete ucelený přehled všeho, co pro tvorbu aplikací pro Android potřebujete, od návrhu přes implementaci a testování až po... (více o knize)
Naše cena: 842 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
2.
Gaming 7  E-KNIHA
Monument (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
GAMING je časopis zabývající se děním na poli her. Autoři tohoto dvouměsíčníku se snaží prostřednictvím článků zprostředkovat čtenářům informace o počítačových i konzolových hrách. (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
3.
Gaming 9  E-KNIHA
Kolektiv autorů  ·  Monument (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
GAMING je časopis zabývající se děním na poli her. Autoři tohoto dvouměsíčníku se snaží prostřednictvím článků zprostředkovat čtenářům informace o počítačových i konzolových hrách. (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
4.
Dokonalý lídr  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Dan Miller  ·  Mediaempire (2016)
Dokonalý lídr = základ týmové spolupráce. Staňte se vynikajícím manažerem - veďte svůj tým k dosažení maximálních výsledků! (více o audioknize)
Naše cena: 1 290 Kč ihned ke stažení
5.
Kelly McCathran  ·  Pearson (2012)
This innovative product from Adobe Press and video2brain combines interactive video and a full-color printed reference to teach the fundamentals of InDesign CS6. Experienced instructor ... (více o audioknize)
Naše cena: 1 733 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Miroslav Čermák  ·  Tribun (2009)
Kniha „Řízení informačních rizik v praxi“ je jedinečnou publikací na českém trhu, která se problematice řízení informačních rizik věnuje v dostatečné hloubce i šířce a přináší ucelený, srozumitelný a zcela konkrétní návod jak řídit informační rizika... (více o knize)
Naše cena: 416 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Ondřej Neff  ·  Computer Press (2015)
(3)
O tom, že popularita digitální fotografie raketově roste a každý nový fotograf musí držet krok s jejím překotným rozvojem, se doslechnete na každém rohu. Ale ani nejmodernější technika nemusí zaručit uspokojivý výsledek, který je hodný... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Marek Laurenčík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Jako všechny předchozí verze Excelu, je i nejnovější verze Excel 2013 vybaven vývojářskými nástroji jazyka Visual Basic for Application včetně editoru kódu. To umožňuje vytvářet makra pomocí záznamu, a kromě toho vyvíjet vlastní... (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Aimee Song a Diane von Furstenberg  ·  Harry Abrams (2016)
With 3 million Instagram fans and counting, Aimee Song knows a thing or two about taking the perfect Instagram photo. In Capture Your Style, Song reveals the secrets behind creating the ultimate feed and breaks down the ... (více o knize)
Naše cena: 396 Kč  (tedy ušetříte 12%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Zuzana Šochová a Eduard Kunce  ·  Computer Press (2014)
Pracujete jako vývojáři v týmu? Chcete pracovat efektivněji? Seznamte se s agilními metodami, pomocí nichž budete vyvíjet rychleji, efektivněji, s menším počtem chyb... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Philip Zimbardo a Nikita D. Coulombová  ·  Grada (2017)
NA SKLADĚ
Jak se mají mladí muži v dnešním světě? Mezinárodně uznávaný psycholog Philip Zimbardo ve spolupráci s kolegyní Nikitou Coulombovou ukazují, jak se mužnost ocitá v krizi. Upozorňují na zoufalou neschopnost současných mladíků dospět a odolat nástrahám... (více o knize)
Naše cena: 404 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
12.
Drahoslav Dvořák a Jan Kališ  ·  Computer Press (2013)
Microsoft Project 2013 poskytuje uživatelům komfortní prostředí na plánování a řízení projektů. S průvodcem od předních českých odborníků a autorů zvládnete tento sofistikovaný nástroj plně používat, spravovat rozpracované projekty... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Dagmar Šimková  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Nemusíte být ani začátečník v práci s počítačem, ani uživatel s pokročilými znalostmi software, aby vás na adresu hardware netrápila vyjádření vašeho okolí či tisku ve stylu: "kdo by to neznal" či "jak jistě... (více o eknize)
Naše cena: 90 Kč ihned ke stažení
14.
Josef Basl a Roman Blažíček  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Třetí, výrazně přepracované a aktualizované vydání uznávané publikace zohledňuje dynamický vývoj v oblasti podnikových informačních systémů a zejména nové požadavky kladené na informační systémy ze strany podniků... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
Rudolf Pecinovský  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Tato kniha je třetím vydáním populární učebnice programování, která je na našem trhu zcela ojedinělá. Na rozdíl od ostatních učebnic, které se soustředí na výuku syntaxe jazyka a práce s knihovnami, se tato kniha soustředí... (více o eknize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Ondřej Baše  ·  Computer Press (2012)
Chcete své webové stránky změnit na interaktivní a živou prezentaci, se kterou budou její návštěvníci rádi pracovat? Naučte se pomocí knihovny jQuery UI vytvářet funkčně bohaté a uživatelsky přívětivé weby, na něž se budou jejich uživatelé rádi vracet.. (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
David D. Busch  ·  Computer Press (2008)
Dobrá fotografie nepočká. Pokud zmeškáte tu pravou chvíli, kdy zmáčknout spoušť, už se nevrátí. To je důvod, proč jste si koupili svou digitální zrcadlovku – a důvod, proč k ní potřebujete tuto knihu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Luboslav Lacko  ·  Computer Press (2005)
(1)
Tento průvodce, vytvořený v přímé spolupráci s firmou Microsoft, vás provede instalací a základním nastavením vývojového prostředí Visual Web Developeru 2005, naučí vás, jak jednoduše vytvářet webové stránky a aplikace... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Paul Harris a Gavin Ambrose  ·  CPRESS (2011)
(1)
V čem tkví schopnost designéra přicházet neustále s kreativními nápady, najít společnou řeč s klientem a mít s produktem výsledky u zamýšleného publika? Kniha Grafický design: Designové myšlení ukazuje, že toto umění spočívá především v ... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Martin Snížek  ·  Neokortex (2004)
* Srozumitelně a jasně popisuje CSS, jazyk k navrhování vzhledu webových stránek; * mnoho příkladů, ukázek a vysvětlujících obrázků; * přehledné uspořádání;... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč posíláme do 5 dnů
123456789 … 172

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička