Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Motivační literatura

Momentálně se v této nabídce nachází 4371 titulů

1.
Nikdy nedělej kompromis  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Chris Voss  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NOVINKA
Nikdy nedělej kompromis je strhující, nenahraditelná příručka vyjednávacích technik, vybroušených během zajímavé kariéry Chrise Vosse, který desítky let působil jako hlavní vyjednavač FBI s únosci. Dnes patří k nejvyhledávanější (více o audioknize)
Naše cena: 319 Kč ihned ke stažení
2.
Tom Bisio  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Kniha není jednoduchá. V žádném případě není určená pro ty, kdo hledají rychlé a snadné recepty na zdraví, úspěch a trvalé štěstí. Jejího autora, Toma Bisia, znají všichni, kdo se hlouběji zabývají čínskou filosofií, bojovým uměním i čínskou... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
3.
Alex Soojung a Kim Pang  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Tato kniha není žádnou „zázračnou“ příručkou o tom, jak dosáhnout stavu, kdy nemusíme dělat vůbec nic. Za prvé jsou takové knihy většinou podvod. A za druhé – i když se vám to možná zrovna v tuto chvíli nejeví – velmi brzy byste zjistili, že je to... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
4.
Zen a hotovo  AUDIOKNIHA (NA CD)
Leo Babauta  ·  Progres Guru (2015)
TOP #5
Soustředí se na praktické změny návyků, které lze uplatnit samy o sobě, ale které jsou vhodné i pro práci v jiných systémech. Pomůže vám vytvořit si nové návyky a změnit již používané, jeden po druhém, strukturovaně... (více o audioknize)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Jamie Holmes  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Naprostou většinu problémů, které musí lidé řešit, i situací, jimž musí čelit, charakterizuje nejednoznačnost. A právě způsob, jak se s nejednoznačností vyrovnáváme, předurčuje, zda budeme v současném chaotickém a nepředvídatelném světě úspěšní a... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
6.
Nicholas D. Kristof a Sheryl WuDunn  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha představuje lidi, kteří ze světa tvoří lepší místo k životu, a ukazuje nám možnosti, jak totéž můžeme udělat i my sami – penězi, vlastním časem, schopnostmi či talentem nebo využitím našich firemních prostředků... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
7.
John Gray a Arjuna Ardagh  ·  Metafora (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Praktický průvodce hlubinami mužského nitra, cesta k sebeuvědomění a lepším vztahům. Od autora bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Každý z nás je jedinečný a má své... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
8.
Jeff Lazarus  ·  Práh (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nechte se vést svým psem a sklízejte úspěchy. Není pochyb o tom, že schopnost naslouchat – opravdu, autenticky naslouchat – je jednou z nejdůležitějších dovedností efektivního vůdce, výborného... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
9.
Robert James Hamilton  ·  Synergie (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ještě než začnete přemýšlet, jak lépe podnikat nebo více vydělat, potřebujete pochopit podstatu skutečného bohatství, zjistit, jaký je váš přirozený talent a nadání – v čem jste Génius, a zjistit, jak si teď stojíte. Pak... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
10.
Ivana Miklovič  ·  GtoG (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Why should you own this book? Do you lead training sessions? Do you sometimes get the feeling that even though you handled the training well, some things could have been different? Do you recognize that there must be a way for you to do your job in... (více o eknize)
Naše cena: 379 Kč ihned ke stažení
11.
Sanaya Roman a Duane Packer  ·  Monáda (2017)
NOVINKA
Tento srozumitelný rádce čtenáře krok ya krokem seznamuje s tím, jak tvořit peníze a bohatství. Sanaye a Duaneovi jej předali jejich duchovní průvodci Orin a DaBen. Tito moudří a láskaví duchovní učitelé dokázali dopomoci... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
David Klimeš  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Česká společnost zažívá od roku 1989 nejúspěšnější a nejsvobodnější období své historie. Dosavadní sociální a ekonomický model však nevyhnutelně krachuje. Mylně si namlouváme, že za vše mohou neschopní politici a snažíme se je nahradit novými... (více o knize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 10.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 15 dní
13.
Pavel Hirax Baričák  ·  HladoHlas Group (2017)
Tretí diel Šlabikára šťastia 3 nie je určený iba pre rodičov, ktorí hľadajú spôsob, akou formou dať svojim potomkom to najlepšie, ale aj pre duše, ktoré chcú pochopiť, prečo sú v nich strachy, konajú ako konajú, či sa im v niečom n (více o audioknize)
Naše cena: 414 Kč ihned ke stažení
14.
Karel Spilko  ·  Ing. Karel Spilko (2016)
TOP #18
Začněte si konečně plnit svá přání a cíle - změňte svůj život tím, že jej ovládnete a začnete si tvořit vše, co si přejete. (více o audioknize)
Naše cena: 249 Kč ihned ke stažení
15.
Cesta pravého muže  AUDIOKNIHA (NA CD)
David Deida  ·  Synergie (2013)
Audio verze bestselleru Davida Deidy obsahuje nahrávku, jež je duchovním průvodcem pro muže aneb jak si poradit s výzvami, které před muže staví ženy, práce a sexuální touha. Čte Vladislav Beneš. Délka 6 h 56 min... (více o audioknize)
Naše cena: 222 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Vedené meditace všímavosti - Sada 1  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jaroslav Chýle  ·  Jan Melvil publishing (2016)
Tato audiokniha slouží jako zvukový doplněk k tištěné knize Život samá pohroma od Jona Kabat-Zinna, česky vydané nakladatelstvím Jan Melvil Publishing v roce 2016. (více o audioknize)
Naše cena: 399 Kč ihned ke stažení
17.
Ivo Toman  ·  Taxus International (2007)
(3)
Chcete poznat tajemství motivace a automotivace? Tato nahrávka vůbec neměla vzniknout. Chcete vědět, proč?... (více o audioknize)
Naše cena: 393 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Vychováváme děti a rosteme s nimi  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Naomi Aldortová  ·  Práh (2016)
(2)
Každý rodič by se s radostí vzdal hrozeb a trestů, jen kdyby věděl, jak bez těchto bolestivých opatření zajistit, že jeho děti budou prospívat a chovat se zodpovědně. Audiokniha je odpovědí na toto univerzální přání. Nemluví o tom, (více o audioknize)
Naše cena: 219 Kč ihned ke stažení
19.
Čtyři dohody  AUDIOKNIHA (NA CD)
Don Miguel Ruiz  ·  Tympanum (2009)
(2)
Kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou. Ve Čtyřech dohodách don Miguel Ruiz odhaluje zdroj našich limitujících myšlenek, které nás okrádají o radost a přinášejí zbytečné utrpení. (více o audioknize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
20.
Pátá dohoda  AUDIOKNIHA (NA CD)
Don Miguel Ruiz  ·  Tympanum (2011)
(2)
Po 2 letech od vydání bestselleru Čtyři dohody vychází audiokniha Pátá dohoda. Don Miguel Ruiz v ní spolu se svým synem donem Josem Ruizem nabízí nový pohled na Čtyři dohody... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 219

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. (Ladislav Klíma )
Kávička