Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdraví

Momentálně se v této nabídce nachází 8019 titulů

1.
Jindřich Pazdera  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2014)
NOVINKA
Druhé vydání úspěšné publikace pro potřeby studentů zubního lékařství. Diagnostika a léčení traumat tvrdých i měkkých tkání ústní dutiny a obličeje je důležitou součástí... (více o knize)
Naše cena: 450 Kč posíláme do 20 dnů
2.
Marie Opatrná  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Etikou se lékařský svět začal hlouběji zabývat v reakci na události 2. světové války v důsledku potřeby vyrovnání se i se selháním medicíny. Vycházející publikace je velmi zajímavá již tím, že problematice etiky v onkologii... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Václav Procházka a Petr Novobilský  ·  Maxdorf (2017)
NOVINKA
Po úspěchu knihy Vaskulární diagnostika a intervenční výkony přichází kolektiv FN Ostrava vedený MUDr. Václavem Procházkou, Ph.D., MSc., s druhou publikací, tentokrát... (více o knize)
Naše cena: 2 213 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 20 dnů
4.
Elissa Epel a Elizabeth Blackburn  ·  Jota (2017)
NOVINKA
Napadlo vás někdy, proč někteří šedesátníci vypadají na čtyřicet a také se tak cítí a proč se naopak někteří čtyřicátníci cítí a  vypadají na šedesát? Mohou za to telomery, koncové části chromozomů. Vhodné každodenní návyky mohou chránit naše telomery.. (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Karel Roztočil a Jan Piťha  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Monografie našich špičkových odborníků podává přehled současného stavu poznatků týkajících se anatomie a patofyziologie končetinových cév, diagnostických a terapeutických přístupů, ale i příčin a následků jednotlivých... (více o knize)
Naše cena: 468 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
James A. Duke  ·  ANAG (2017)
NOVINKA
V knize Zelená lékárna – Průvodce léčivými potravinami se dr. Duke zaobírá širším a ještě více populárním tématem – jídlem jako lékem.Léčivé potravinyČerpajíc z více než třicetiletého výzkumu stanovuje nejsilnější léčivé potraviny na Zemi. Ať už... (více o knize)
Naše cena: 449 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 31.7.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
7.
Psychobalzám  AUDIOKNIHA (NA CD)
Ladislav Chudík  ·  Divyd (2014)
TOP #78 (2)
PSYCHOBALZÁM je název relaxační metody zvlášť zaměřené na duševní a tělesné uvolnění v případech ztíženého usínání, povrchního spánku a nespavosti... (více o audioknize)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Ľubomír Virág  ·  Raabe (2017)
NOVINKA
Brožúra Ochorenia CNS - klinicky významné interakcie pre všeobecných lekárov obsahuje kapitoly rozdelené podľa jednotlivých ochorení. V prvej časti kapitol je stručne popísaná farmakoterapia... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
9.
David Frej  ·  NOXI (2017)
NOVINKA
Zápal je reakciou imunitného systému, ktorá nás chráni proti toxínom, infekciám a poraneniam. Chronický zápal, ktorý v tele pretrváva dlhú dobu, avšak spôsobuje závažné poškodenie a poruchy vedúce k chronickým ochoreniam... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 18%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Daniela Kantárová a Mojmír Vrlík  ·  Vydavateľstvo P + M (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Kniha martinských autorov je reflexiou na skutočnosť, že vo vyspelých krajinách sveta, medzi ktoré nepochybne patrí aj Slovensko, nebývalým tempom pribúdajú choroby, etiopatogenézou ktorých je porucha... (více o knize)
Naše cena: 542 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
100 rad pro obchodního zástupce  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ) SK
Dan Miller  ·  Mediaempire (2016)
Základní heslo pro obchodního zástupce zní: Buď připraven. Snad v žádné jiné profesi se tolik nevymstí amatérismus, jako právě u obchodního zástupce (více o audioknize)
Naše cena: 290 Kč ihned ke stažení
12.
Elektronická publikace „Dyslipidémie“ se věnuje jednomu z nejfrektovanějších rizikových faktorů, ovlivňujících morbiditu kardiovaskulárními onemocněními a morbiditu diabetickou. Populačně je však nejvýznamnější tzv. dyslipidémie metabolického syndromu... (více o audioknize)
Naše cena: 769 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Léčení s anděly  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Doreen Virtue  ·  Synergie (2016)
Léčivá moc andělů nemá hranic. Mohou nám pomoci vylepšit naše vztahy, zaměstnání, finanční záležitosti i bydlení a vyřešit jakékoli další problémy...Nahlédnete do fascinujícího světa elementálů a přírodních andělů a nechy (více o audioknize)
Naše cena: 169 Kč ihned ke stažení
14.
Eleonora Smékalová a Lenka Šlégrová  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2015)
Autorka s několikaletou praktickou zkušeností v oblasti canisterapie sumarizuje v knize teoretické náhledy na tuto terapeutickou metodu, těžiště však spočívá... (více o audioknize)
Naše cena: 294 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
Audio verze bestselleru Doreen Virtue včetně meditace. Esoterické, tak praktické metody, jak s pomocí andělů léčit vaše vztahy, tělo, profesi či rodinný život. Dozvíte se, jak poznat vaše Božské poslání, co vám chtějí sdělit andělská čísla, jak vás... (více o audioknize)
Naše cena: 222 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Victoria Boutenko  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
200 receptů a 12 kroků k syrové stravě - Radikální změna přírodní péče o zdraví Odbornice na syrovou stravu Victoria Boutenko, která vytrvale zkoumá a prosazuje přírodní výživu, nabízí v této knize své nejnovější poznatky... (více o eknize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
17.
Kateřina Thorová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace zkušené psycholožky přináší komplexní pohled na jedno z nejtěžších dětských vývojových onemocnění - poruchy autistického spektra, mezi něž patří především dětský autismus, atypický autismus, Aspergerův syndrom... (více o eknize)
Naše cena: 472 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
18.
Victoria Boutenko  ·  NOXI (2016)
Průkopnice a uznávaná autorita v oblasti zelených koktejlů, během oblíbených léčebných pobytů proměňuje a povznáší životy mnoha lidí. V této knížce najdete informace nezbytné pro přípravu zábavného, zdraví prospěšného smoothie pro sebe a pro ty... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Kateřina Kuranova  ·  Esence (2016)
NA SKLADĚ (1)
Kniha známé české foodblogerky Kateřiny Kuranovy z blogu Smoothcooking.cz ukazuje, jak si jednoduše připravit smoothie se sezónních, snadno dostupných a lokálních surovin. Recepty jsou rozdělené podle ročních období a nechybí... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Petra Sedlářová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha, která je svým pojetím ojedinělá, je určena studentům ošetřovatelství, nově nastupujícím sestrám i těm, které již v pediatrických oborech pracují. Autorský kolektiv složený ze zkušených sester a lékařů vytvořil... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
123456789 … 401

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. (Jean Cocteau)
Kávička