popis
Esoterika, mystika

Audioknihy Esoterika, mystika

V kategorii Esoterika, mystika se nachází 86 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Čtyři dohody
Čtyři dohody  AUDIOKNIHA na CD
Don Miguel Ruiz  ·  Tympanum (2009)
TOP #8  (2)
Kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou. Ve Čtyřech dohodách don Miguel Ruiz odhaluje zdroj našich limitujících myšlenek, které nás okrádají o radost a přinášejí zbytečné utrpení. (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
2.
Prorok, Zahrada Prorokova
Prorok, Zahrada Prorokova  AUDIOKNIHA (ke stažení)
Chalíl Džibrán  ·  AudioStory (2016)
TOP #53  
Prorok a Zahrada Prorokova jsou významné a po celém světě proslavené básnické prózy libanonského malíře a spisovatele. (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč okamžitě ke stáhnutí
3.
Pátá dohoda
Pátá dohoda  AUDIOKNIHA na CD
Don Miguel Ruiz  ·  Tympanum (2011)
TOP #80  (2)
Po 2 letech od vydání bestselleru Čtyři dohody vychází audiokniha Pátá dohoda. Don Miguel Ruiz v ní spolu se svým synem donem Josem Ruizem nabízí nový pohled na Čtyři dohody... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Ve světle Pravdy (CD)
Ve světle Pravdy (CD)  AUDIOKNIHA na CD
Abd-ru-shin  ·  Integrál (2011)
TOP #98  
Poselství Grálu přináší výklad souvislostí mezi člověkem a jemu neviditelným světem. Prostými slovy a přísně logickým sledem myšlenek vysvětluje podstatu mnoha jevů, s nimiž se každý ve svém životě setkává. (více o titulu)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 18 dní
5.
Na ostrově harmonie
Na ostrově harmonie  AUDIOKNIHA (ke stažení)
Alita Zaurak  ·  Lada Iliničová, Mandalia (2016)
Tato audiokniha je úvodem k celé řadě dalších nahrávek napomáhajících postupnému osvojování si základních meditačních přístupů upravených pro současného západního člověka.Nechte se vést hlasem, vydechujícím slova, která se m (více o titulu)
Naše cena: 209 Kč okamžitě ke stáhnutí
6.
Požádej a je ti dáno
Požádej a je ti dáno  AUDIOKNIHA (ke stažení)
Jerry Hicks, Esther Hicks  ·  Synergie (2016)
Audiokniha Požádej a je ti dáno vám předkládá učení nefyzické entity Abraham. S její pomocí se naučíte zhmotňovat svá přání tak, abyste mohli žít radostným a spokojeným životem, jaký si zasloužíte. (více o titulu)
Naše cena: 259 Kč okamžitě ke stáhnutí
7.
Mantra Lounge (2 CD)
Mantra Lounge (2 CD)  AUDIOKNIHA na CD
CAD PRESS (2008)
SKLADEM  
Album vytváří jakýsi pomyslný most mezi starověkými kulturami a současností. Skombinovaním svatých mantrických slov z původních kultur do moderního Chill-Out a Lounge stylu se podařilo vytvořit kompilaci překračující jakékoliv časové hranice... (více o titulu)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Marpa, Tibetský rebel - CD
Milahelp (2010)
(1)
Když si už čtenář přečte "Tibetské báje o Milarepovi" zákonitě ho napadne, jak k tomu ten Milarepa přišel, že měl takové úžasné schopnosti?... (více o titulu)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 18 dní
9.
Tibetské báje o Milarepovi - CD
Milahelp (2010)
(1)
Je to 25 nahlédnutí do Milarepova života a ukazuje jeho práci v této době. Příběhy jsou však aktuální i dnes, protože v nich nacházíme řešení běžných lidských problémů z pohledu legrace a humoru... (více o titulu)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
10.
Spirála moudrosti
Spirála moudrosti  AUDIOKNIHA na CD
Jaroslava Urbanová  ·  Amenius (2007)
CD nabízí jedinečnou zvukovou podobu myšlenek a inspirovaných vizí naší přední jasnovidky Jaroslavy Urbanové... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Prorok, Zahrada prorokova
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2013)
Básnické prózy významného libanonského spisovatele a malíře Chalíla Džibrána jsou dnes už proslaveným poselstvím moudrosti a lásky. Džibrán původně zamýšlel napsat trilogii (Prorok, Zahrada prorokova a Smrt prorokova)... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
12.
Léčení s anděly /Audio na CD/
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
Audio verze bestselleru Doreen Virtue včetně meditace. Esoterické, tak praktické metody, jak s pomocí andělů léčit vaše vztahy, tělo, profesi či rodinný život. Dozvíte se, jak poznat vaše Božské poslání, co vám chtějí sdělit andělská čísla, jak vás... (více o titulu)
Naše cena: 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
13.
Setkání s andělem
Zdenka Blechová  ·  Nakladatelství Zdenky Blechové (2014)
Víte o tom, že andělé neustále hlídají naše kroky? Ponechávají nám však svobodnou vůli. Nezasahují nám do života dokud je o to nepožádáme. Pokud poprosíme o pomoc, vždy ji dostaneme. T oto CD vám pomůže spojit se se svým andělem a požádat ho o pomoc... (více o titulu)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Léčivá meditace
Léčivá meditace  AUDIOKNIHA na CD
Gabriela Fillipi  ·  Popron music (2014)
Tajemství Otčenáše a čaker podle E. Cayceho. Meditační CD zprostředkovává léčení, ztišení, uvolnění se, a to prostřednictvím harmonizace čaker. Meditace bývá více spojována s východní filozofií, ale křesťanství má své vlastní meditační tradice. Jedná... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
Láska, vztahy a přátelství
Láska, vztahy a přátelství  AUDIOKNIHA na CD
Don Miguel Ruiz  ·  Tympanum (2015)
Toltécká tradice říká, že k naší pravé povaze nás vede štěstí, svoboda a láska. Chceme-li najít svobodu, musíme si uvědomit, čím opravdu jsme a osvobodit se od znalostí, jež nás zotročují. Láska je potom z hlediska Toltéků výsledkem dokonalého zvládnutí.. (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Pikantní astrologie
Pikantní astrologie  AUDIOKNIHA na CD
Daniela Fischerová  ·  Vyšehrad (2015)
Chcete víc poznat své přátele a pobavit se na účet svých nepřátel? Chcete se o nich dozvědět něco, co vám astrologičtí lichotníci nikdy neřeknou? Chcete se podívat na... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 9%) posíláme do 6 dní
17.
Relax
Michaela Sklářová  ·  Maitrea (2015)
Řízená relaxační technika jóganidra pro hluboké léčení sebe sama přináší systematické uvolnění těla a hluboké zklidnění mysli, rozpouští stres a přebytečná napěti v těle. Povzbuzuje také činnost všech funkcí vnitřních orgánů, zlepšuje... (více o titulu)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
18.
Relax
Michaela Sklářová  ·  Maitrea (2015)
Řízená relaxační cvičení pro uvolnění těla, dechu a mysli patří k velmi oblíbeným formám fyzických a mentálních cvičení, která preventivně uvolňují napětí v těle a... (více o titulu)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Kryon 1
Kryon 1  AUDIOKNIHA na CD
Marketa Selinijana Stejskalová  ·  Arantia (2015)
1. Úvodní slovo Kryona 6:42 2. Harmonizace čaker a sjednocená čakra 32:32 Čakry – základní stavební kameny našeho energetického systému. Jsou často zatíženy energiemi a emocemi, které pak blokují různé oblasti našeho života včetně fyzického zdraví... (více o titulu)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
20.
Kryon 2
Kryon 2  AUDIOKNIHA na CD
Marketa Selinijana Stejskalová  ·  Arantia (2015)
1. Vyčištění osobního morfogenetického pole 24:18 2. Harmonizace vln magnetismu ve tvém těle 21:46 Jak mě ovlivňuje nečisté morfogenetické pole? Je v něm uloženo kolektivní myšlení lidí i tebe samotného. Všechny tvé pocity, emoce, prožitky, plány... (více o titulu)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dníKnihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička