popis
Děti a mládež

Audioknihy Děti a mládež

V kategorii Děti a mládež se nachází 1042 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Pipi Dlouhá punčocha
Astrid Lindgren  ·  Radioservis (2013)
TOP #5  
Pipi má nevšední jméno, chování i vzezření a navíc bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města. Přijměte spolu s jejími kamarády Anitou a Tomíkem pozvání k mnohým dobrodružstvím... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
2.
Album pohádek
Album pohádek "Supraphon dětem" 17.  AUDIOKNIHA (ke stažení)
TOP #15  
Sedmáctý dil řady Album pohádek "Supraphon dětem" obsahuje tři pohádky z let sedmdesátých a jednu z let osmdesátých. Pohádky méně tradiční, modernější, s velkým důrazem na výchovný podtext, pohádky méně známé, neboť někter (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
3.
Sára - Kniha první
Sára - Kniha první  AUDIOKNIHA (ke stažení)
Esther Hicks, Jerry Hicks  ·  Synergie (2016)
TOP #18  
Když se zaposloucháte do příběhu v jedinečné dramatizaci Petry Výtvarové Krausové, zjistíte, že zdaleka není určen jen pro děti. Připomíná nám důležitost oceňování, vnímání přítomného okamžiku a srozumitelnou, hravou formou (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč okamžitě ke stáhnutí
4.
Děti z Bullerbynu
Děti z Bullerbynu  AUDIOKNIHA na CD
Astrid Lindgren, Libuše Šafránková  ·  Albatros (2014)
TOP #36  
Knížka švédské autorky Astrid Lindgrenové je už dlouho světovou klasikou a stále nepřestává slavit u dětí úspěch. Proto jsme připravili v audio podobě výběr těch nejlepších příběhů z této knížky... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Vánoce v Bullerbynu
Vánoce v Bullerbynu  AUDIOKNIHA na CD
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2014)
TOP #38  (1)
Kniha Děti z Bullerbynu je již dlouho světovou klasikou a stále nepřestává slavit úspěch. Stejně tak si oblíbili čeští posluchači stejnojmennou audio verzi knihy, na které vybrané příběhy vypráví Libuše Šafránková... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
6.
Pohádky z Krakonošovy zahrádky
GMP Groups (2014)
TOP #40  
Tyto nádherné poudačky, vyprávěnky, či jednoduše pohádky se odehrávají v dobách již dávno minulých, kdy ještě člouječí pokolení bylo s přírodou spjato. V dobách, kdy v zimě ouplně pokaždé byly stromy sněhem zavěšené a v lese tak vytvořena... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Skřítek Nils
Skřítek Nils (CD MP3)  AUDIOKNIHA na CD
Astrid Lindgren, Linda rybová  ·  Albatros (2015)
TOP #43  
Poslechněte si soubor dosud nevydaných nezapomenutelných dobrodružství od Astrid Lindgrenové – osm neobyčejných příběhů o dětech a jejich kamarádech z pohádkového světa. O skřítkovi, který umí kohokoliv zvětšit či zmenšit, o nudící se princezně, kterou... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
8.
Malý princ
Malý princ (CD (mp3))  AUDIOKNIHA na CD
Antoine de Saint-Exupéry  ·  AudioStory (2013)
TOP #48  
Jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. Malý princ je symbolem dobra, hledačem i objevitelem krásy. Křehký příběh, který mají rády děti a milují jej až do dospělosti, protože hlavní hrdina se učí dívat na svět... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
Ronja, dcera loupežníka
Ronja, dcera loupežníka  AUDIOKNIHA na CD
Astrid Lindgren  ·  Supraphon (2016)
TOP #49  
Starý hrad na strmém kopci, obklopený kouzelným lesem, obývá rod loupežníků, vedený Mattisem a jeho ženou Lovisou. Jedné dramatické noci se Mattisovi a Lovise narodí dcerka Ronja. A právě tuto noc udeří do hradu blesk a rozetne hrad průrvou na dvě... (více o titulu)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dní
10.
Bratři Lví srdce
Bratři Lví srdce  AUDIOKNIHA na CD
Astrid Lindgren  ·  Albatros (2016)
TOP #53  (4)
Krásný, nevídaný a strhující příběh odvahy, cti a především věrného přátelství, které zvítězilo nad smrtí, zradou a nenávistí, prožili sourozenci Jonatán a Karel zvaný Suchárek. Až ho si poslechnete, pochopíte, že oba jsou... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
11.
O mluvícím Golfíku
O mluvícím Golfíku  AUDIOKNIHA (ke stažení)
Petr Axel Postřehovský  ·  AudioStory (2016)
TOP #59  
Viděli jste už někdy auto, co mluví, jí dorty, počítá, sbírá houby, lyžuje a jezdí samo? Že ne? Pak se musíte seznámit s Golfíkem a jeho majitelem Honzou. (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
12.
Kašpárek v rohlíku - Postřelená (audio)kniha
TOP #69  
Kašpárek v rohlíku je společný hudebně-kabaretní projekt party více či méně známých hudebníků a divadelníků, který má početnou skupinu fanoušků napříč generacemi. Kašpárkovská Postřelená (audio)kniha přináší zvukovou... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
13.
Doktor Proktor a velká loupež zlata (audiokniha)
Jo Nesbo  ·  OneHotBook (2017)
NOVINKA  TOP #76  
Norský národní poklad byl ukraden! (No, ve skutečnosti to byla jedna zlatá cihla, protože Norové jedí spoustu sladkostí a pak potřebují hodně zlata na plomby, ale stejně...) a kdyby se na to při každoroční inspekci přišlo... (více o titulu)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dní
14.
Radovanovy radovánky
Radovanovy radovánky  AUDIOKNIHA (ke stažení)
Zdeněk Svěrák  ·  Supraphon (2016)
TOP #91  
Příběhy z pera autora Zdeňka Svěráka a v jeho vlastní interpretaci jsou milé, něžné, zábavné a veselé, bez jakékoli známky agresivity či násilí, současně jsou ale výchovné a poučné (více o titulu)
Naše cena: 269 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
Klasické české pohádky
Na kompletu čtyř alb jsme shromáždili nahrávky 22 nejznámějších pohádek čtených či dramatizovaných, v každém případě však interpretovaných slavnými českými herci. (více o titulu)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dní
16.
Letopisy Narnie
Letopisy Narnie (2× CD MP3)  AUDIOKNIHA na CD
C.S. Lewis  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
Je spousta dveří, ale jen jedny vedou do jiného světa. Projděte do země zázraků a kouzel – do Narnie! Prožijte sedm tajuplných příběhů a poznejte statečné hrdiny ze světa lidí i z bájné Narnie, v čele se statečným lvem Aslanem... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
17.
Bertík a čmuchadlo
Bertík a čmuchadlo (CD (mp3))  AUDIOKNIHA na CD
Petra Soukupová  ·  OneHotBook (2014)
Když děti pochopí, že se svět netočí jen kolem nich, potřebují kamaráda. Třeba čmuchadlo! Devítiletý Bertík je pořádně otrávený. Musí totiž jet na chalupu s mámou a jejím novým přítelem, kterému tajně říká Rypouš, i když by radši trávil... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
18.
Tajemství stříbrných vlků
Tajemství stříbrných vlků  AUDIOKNIHA na CD
Thomas C. Brezina  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Klub záhad je série napínavých příběhů, ve kterých Jupiter, Vicky a Nick prožívají různá dobrodružství a řeší strašidelné záhady. Parta kamarádů si ví vždycky rady a zdánlivě nevysvětlitelná tajemství společnými silami rozluští! Pomoz jim i ty a staň... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
19.
Doktor Proktor a vana času
Jo Nesbo  ·  OneHotBook (2014)
Nejlepší audio koupel všech dob! Doktor Proktor se vydal do Paříže, aby znovu našel svou dávnou lásku. Líza s Bulíkem o něm nemají žádné zprávy, dokud nepřijde pokroucená pohlednice s šifrovanou prosbou o pomoc. Aby Julietu Margarínovou získal zpět... (více o titulu)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
20.
Pan Smraďoch
Pan Smraďoch (1x CD Mp3)  AUDIOKNIHA na CD
David Walliams  ·  Tympanum (2016)
Pan Smraďoch patří do kategorie hodně divných románových hrdinů. Žije na lavičce v parku a svému jménu dělá opravdu čest. Je to ten nejsmradlavější smraďoch pod sluncem. Dvanáctileté Chloe to ale rozhodně nebrání v tom, aby se s (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dníNejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička