Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Cizojazyčná literatura

Momentálně se v této nabídce nachází 25922 titulů

1.
Dana Olšovská  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Učte se anglicky s chlapcem, který se ocitl sám v divočině napospas džungli! Malý chlapec Mauglí ztratil rodiče a našel útočiště v jeskyni vlků. V pralese nalezl rodinu a věrné kamarády, ale také... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
2.
Dan Brown  ·  Transworld (2017)
NOVINKA
In keeping with his trademark style, Brown interweaves codes, science, religion, history, art and architecture into this new novel. Origin thrusts Harvard symbologist Robert Langdon into... (více o knize)
Naše cena: 542 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 3.10.2017
3.
David Lagercrantz  ·  Quercus (2017)
NOVINKA
The fifth in the Millennium series that began with The Girl with the Dragon Tattoo - the global publishing phenomenon that has sold more than 90 million copies worldwide. "Lagercrantz has more than met the challenge... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 7.9.2017
4.
Dan Brown  ·  Doubleday (2017)
NOVINKA
In keeping with his trademark style, Dan Brown, author of The Da Vinci Code and Inferno, interweaves codes, science, religion, history, art and architecture into this new novel. Origin thrusts Harvard symbologist ... (více o knize)
Naše cena: 601 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 3.10.2017
5.
Rupi Kaur  ·  Simon & Schuster (2017)
NOVINKA
From Rupi Kaur, the top ten Sunday Times bestselling author of milk and honey, comes her long-awaited second collection of poetry. Illustrated by Kaur, the sun and her flowers is a journey of wilting, falling, rooting, rising and blooming... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 3.10.2017
6.
Mila Kazanska  ·  Skleněný Můstek (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sbírka obsahuje dobrodružné milostné příběhy, kde mystika a magie nehrají menší roli, než erotické dobrodružství. (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
7.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2017)
NOVINKA (48)
To the children, the town was their whole world. To the adults, knowing better, Derry Maine was just their home town: familiar, well-ordered for the most part. A good place to live... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
 ·  Laurence King Publishing (2017)
NOVINKA
Learn about the history of the world, stickering this inventive new format as you learn! Sticky History of the World includes a large-format, eight-page sticker booklet and an intricately illustrated, eight-panel fold-out card carousel... (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Valeria De Tommaso  ·  Edika (2017)
NOVINKA
V knize najdete celkem 7 pověstí z římské historie. Byly zpracovány pro začínající čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v italštině. Úroveň jazyka v publikaci je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
10.
Kassandra Tarasova  ·  Skleněný Můstek (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Pluto je místo, kde vládne smrt. Není nic naživu, i les je jen stínem své minulosti. Tyto stromy jsou dávno pryč - oni shnily, pokácely se, shořely. Bílé květy nerostou na větvích, jejichž průsvitné nohy mírně kolísají podle ... (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
11.
James Montague  ·  Bloomsbury (2017)
NOVINKA
Once upon a time football was run by modest local businessmen. Today it is the plaything of billionaire oligarchs, staggeringly wealthy from oil and gas, from royalty, or from murkier sources. But who are these new masters of the universe? ... (více o knize)
Naše cena: 611 Kč po vydání (předběžně 24.8.2017) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
12.
Disney (2017)
NOVINKA
The third edition of this top-selling Scary Storybook Collection has been updated with new stories and illustrations. With eighteen stories, gilded pages, and over 250 pieces of spot and full-page art, this gently spooky storybook collection ... (více o knize)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
John Krunch  ·  Skleněný Můstek (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Punková filozofie rozkvetla v neukázněné barvy paranoie ve stylu akční sci-fi a hororu. Připravte si své prášky, deprese je zahrnuta v seznamu zábavy. Absolutní moc - není to nejhorší, co se stalo v historii lidstva. (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
14.
Dorling Kindersley (2017)
NOVINKA
Explore the beauty, culture and history of the Emerald Isle with the DK Eyewitness Travel Guide Ireland 2018, your indispensable companion to the very best this nation has to offer... (více o knize)
Naše cena: 505 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Patrick Modiano  ·  Bloomsbury (2017)
NOVINKA
When Patrick Modiano was awarded the 2014 Nobel Prize for Literature he was praised for using the 'art of memory' to bring to life the Occupation of Paris during the Second World War... (více o knize)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Sally Rooney  ·  Faber and Faber (2017)
NOVINKA
Frances is twenty-one years old, cool-headed and darkly observant. A college student in Dublin and aspiring writer, she works at a literary agency by day. At night, she performs spoken word with her best friend Bobbi, who used to be her girlfriend... (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
John Burningham  ·  Jonathan Cape (2017)
NOVINKA
In the house there lives a family: a mum, a dad, a girl and a boy. But they are not alone; a secret mouse family is living there too, who only come out when everyone else is asleep... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Paul Dowswell  ·  Bloomsbury (2017)
NOVINKA
It is July 1945, Hitler's Third Reich has fallen, and Berlin is in ruins. Living on the edge of survival in the cellar of an abandoned hospital, Otto and his ragtag gang of kids have banded together in the desperate, bombed-out city... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Hideo Furukawa  ·  Pushkin (2017)
NOVINKA
Trapped in Tokyo, left behind by a series of girlfriends, the narrator of Slow Boat sizes up his situation. His missteps, his violent rebellions, his tiny victories. But he is not a passive loser, content to accept all that fate hands him... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
William Dalrymple a Anita Anand  ·  Bloomsbury (2017)
NOVINKA
The first comprehensive and authoritative history of the Koh-i Noor, arguably the most celebrated and mythologised jewel in the world. On 29 March 1849, the ten-year-old Maharajah of the Punjab was ushered into the magnificent ... (více o knize)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 15%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123456789 … 1 297

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička