Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

různá výška slevy

(Před)vánoční filmobraní

platí do 23.11.

Všichni fanoušci filmových příběhů, zbystřete zrak! Připravili jsme pro vás překvapení v podobě jedinečné filmové akce. A nebudou to jen tak "obyčejné film", ale stovky vašich nejoblíbenějších DVD a Blu-ray se slevami až 80%. Přeneste si své oblíbené filmové postavy přímo do svého domova a vychutnejte si filmový zážitek plný napětí, humoru, lásky, nebo čehokoli, co je vašemu srdci blízké. Ovšem nezapomeňte, akce platí jen do 23.11.2018 a množství jednotlivých filmů je omezené, takže pokud chcete potěšit sebe či své blízké, nemeškejte! A my vám přejeme příjemný filmový zážitek :)

Milí Martinusáci, dopřejte si šálek toho nejkvalitnějšího (ručně sbíraného) anglického čaje AHMAD. Vyberte si z pestré nabídky klasických čajů, nebo také ze skutečně nevšedních specialit. Určitě vás potěší i nádherné dárkové balení, exkluzivní plechové dózy a kouzelné krabičy. Vyzkoušejte chuťově nejlepší čaje, nyní za výhodnou cenu. Určitě si je oblíbíte!

různá výška slevy

Filmové lahůdky v opravdové kvalitě

platí do 30.11.

Jak chutnají opravdové filmové zážitky? Jedině ve vysoké kvalitě obrazu a zvuku. Proto jsme pro vás spolu s Magickboxem připravili skvělou Blu-ray nabídku, se kterou si na své přijde každý. A navíc se slevami více než 70%. Tak více neváhejte a vytvořte si svůj volný čas příjemnější :-)

různá výška slevy

Poslední šance na nákup končících e-knih!

platí do 2.12.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!

různá výška slevy

Výprodej filmového skladu

platí do 31.12.

Opět jsme si připravili něco pro vás - milovníky filmových zážitků. Tentokrát můžete strávit volný čas ve společnosti skvělých filmových žánrů. Zásobit se vašimi oblíbenými filmy nebylo ještě nikdy tak výhodné! Využijte výprodeje skladových zásob filmů se slevami, které dosahují až 75%, ovšem nemeškejte, protože slevy platí jen do vyprodání zásob :)

Vyberte si ze svého oblíbeného žánru:

„Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. “

Kurt Tucholsky