Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

různá výška slevy

Májový slevodeštík Petunky

platí do 31. 5.

Milí Martinusáci, ve spolupráci s autorkou Petrou Nachtmanovou jsme pro vás připravili akci na e-knihy. Nyní máte možnost koupit je se slevou až do 70%. Akce platí do 31.5.2018.

různá výška slevy

Skvělý filmový výběr s Magicboxem!

platí do 31. 5.

Nenechte si ujít nadílku skvělých filmových zážitků od Magicboxu. Na své si přijdete nejen jako nadšenci skutečného napětí, napínavého drama, ale i jako milovníci animovaných pohádek či dobrodružství. Přesvědčte se sami a využijte naší nabídky DVD a BLU-RAY filmů za neopakovatelné ceny. Akce platí jen do konce května.

různá výška slevy

Poslední šance na nákup končících e-knih!

platí do 2. 6.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!

různá výška slevy

Super ceny na vybrané DVD a BLU-RAY filmy

platí do 31. 5.

Pro všechny milovníky filmových zážitků jsme opět připravili výběr skvělých DVD a BLU-RAY filmů. Tak už více neváhejte a vychutnejte si ty nejlepší filmové zážitky přímo z pohodlí domova. Akce trvá do konce května.

Hledáte způsob, jak zabavit své ratolesti a zároveň tak rozvíjet jejich kreativitu? V tom případě jste na tom správném místě! Připravili jsme speciální akci 20% na všechny produkty od Hubelina. Široká nabídka kuličkových dráh čeká právě na vaše malé objevitele.

různá výška slevy

Výprodej filmového skladu

platí do 31. 5.

Opět jsme si připravili něco pro vás - milovníky filmových zážitků. Tentokrát můžete strávit volný čas ve společnosti skvělých filmových žánrů. Zásobit se vašimi oblíbenými filmy nebylo ještě nikdy tak výhodné! Využijte výprodeje skladových zásob filmů se slevami, které dosahují až 75%, ovšem nemeškejte, protože slevy platí jen do vyprodání zásob :)

Vyberte si ze svého oblíbeného žánru:

Puzzle pro celou rodinu za výhodne ceny! Zpříjemněte si dny a zkrášlete si domov obrázky Vašich oblíbených puzzle od výrobce Castorland. V nabídce najdete i novinky na tento rok, mezi nimi i vzdělávací puzzle pro vaše ratolesti.