Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

různá výška slevy

Blu-ray nabídka, která se neodmítá!

platí do 30. 4.

Milí Martinusáci, nabízíme vám desítky zlevněných Blu-ray filmů. Využijte jedinečnou možnost objednat si kvalitní Blu-ray za neopakovatelné ceny. Romantika, akce, napětí a ještě o mnoho více se slevami až 77%. Vybírejte! Akce platí do vyprodání zásob.

různá výška slevy

První tři díly ze serie Erika Fosterová se slevou!

platí do 25. 3.

Ve spolupráci s vydavatelstvím Grada jsme si pro vás připravili speciální akci. Při příležitosti vydání čtvrtého dílu od Roberta Bryndzy - Do posledního dechu si můžete všechny tři předcházející díly koupit se slevou 41%! Uvedené slevy jsou vypočtené z běžné ceny e-knihy. Akce platí do 25.3.2018.

různá výška slevy

Poslední šance na nákup končících e-knih!

platí do 2. 4.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!

různá výška slevy

Březnové slevy s Bontonfilmem

platí do 31. 3.

Připravili jsme pro vás výběr skvělých filmů pro celou rodinu. Na své si přijdou příznivci komedie, napětí, humoru, fanoušci dokumentů i nadšeci pro dobrodružtví. Můžete si vybrat z vašich oblíbených DVD a Blu-ray se slevou až 45%!

různá výška slevy

Výprodej filmového skladu

platí do 31. 3.

Opět jsme si připravili něco pro vás - milovníky filmových zážitků. Tentokrát můžete strávit volný čas ve společnosti skvělých filmových žánrů. Zásobit se vašimi oblíbenými filmy nebylo ještě nikdy tak výhodné! Využijte výprodeje skladových zásob filmů se slevami, které dosahují až 75%, ovšem nemeškejte, protože slevy platí jen do vyprodání zásob :)

Vyberte si ze svého oblíbeného žánru:

různá výška slevy

Nejlepší knihy roku 2017

platí do 30. 3.

Rok 2017 už se pomalu ale jistě chýlí ke své závěrečné části a my se tak zpětně ohlížíme, co skvělého nám na poli knih přinesl :-)

Puzzle pro celou rodinu za výhodne ceny! Zpříjemněte si dny a zkrášlete si domov obrázky Vašich oblíbených puzzle od výrobce Castorland. V nabídce najdete i novinky na tento rok, mezi nimi i vzdělávací puzzle pro vaše ratolesti.