Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Nejlepší knihy: Květen 2017

Momentálně se v této nabídce nachází 8 titulů

1.
Petr Ryska  ·  Grada (2017)
NA SKLADĚ TOP #83 AKCE
V druhém díle Prahy neznámé nás autor zavede do dalších méně známých pražských čtvrtí. Nejprve navštívíme Tichou Šárku, abychom prozkoumali zdejší usedlosti, mlýny a vily. Zavítáme také do Starých Střešovic, jež jsou se svými slepenci z domků, průchodů... (viac o titule)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 2 dnů
2.
Elena Ferrante  ·  Prostor (2017)
TOP #42 AKCE
Ve druhém dílu tetralogie Geniální přítelkyně italské autorky Eleny Ferrante je přesvědčivě zachyceno období mládí dvou přítelkyň Eleny a Lily, objevování vlastního těla a sexuality. Toto téma rezonuje s historickým pozadím děje, s báječnými šedesátými... (viac o titule)
Naše cena: 318 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Stephanie Oakes  ·  Host (2017)
TOP #81 AKCE
Keviniáni připravili sedmnáctiletou Minnow o všechno: o dvanáct let života, o její rodinu, o schopnost důvěřovat. A když se vzepřela, vzali jí i ruce. Teď je jejich Prorok mrtvý a celá keviniánská osada spálená na popel. Detektivovi z FBI je zřejmé, že.. (viac o titule)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 4 dnů
4.
Ransom Riggs  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ TOP #33 AKCE
Ještě dříve, než slečna Peregrinová vytvořila smyčku – domov a útočiště – pro dnes již dobře známé podivné děti, existovaly příběhy o podivných dětech a zvířatech, které se nejprve tradovaly ústní cestou, dokud se jejich písemného zpracování neujal... (viac o titule)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 2 dnů
5.
Roberto Bolaňo  ·  Argo (2017)
AKCE
Útlý román Vzdálená hvězda vznikl rozpracováním posledního příběhu Nacistické literatury v Americe. Vypravěč líčí se směsí hrůzy a fascinace několik epizod ze života básníka, s nímž se seznámil počátkem 70. let na... (viac o titule)
Naše cena: 158 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Cynthia D´Aprix Sweeney  ·  Argo (2017)
AKCE
Každá rodina má svoje problémy, zvlášť když jsou ve hře peníze. Sourozenci Plumbovi se už léta téměř nestýkají, každý má svůj život plný vlastních starostí: Melody bojuje za záchranu svého rodinného domku a hledá cestu ke svým dvěma dospívajícím dcerám... (viac o titule)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Charlie Jane Anders  ·  Host (2017)
AKCE
Poté, co se na střední škole cesty Patricie Delfineové a Laurence Armsteada za záhadných okolností rozdělily, ani jeden z nich nečekal, že toho druhého ještě někdy uvidí. Koneckonců, když jeden získá magické schopnosti a druhý vynalezne dvouvteřinový... (viac o titule)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 4 dnů
8.
Alice Munro  ·  Paseka (2017)
AKCE
"Asi Vás překvapí, že Vám píše člověk, jehož neznáte a který si nepamatuje Vaše jméno," čte začátkem roku 1917 v dopisu, který má zásadně změnit její osamělý život, mladá knihovnice z ontarijského Carstairs. Náhlému zvratu, ohrožení nebo nutnosti... (viac o titule)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.6.2017

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička