Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Bylo nalezeno 119 titulů vyhovujících zadaným podmínkám.

1.
Irena Macri  ·  Synergie (2016)
(1)
Chcete se stravovat zdravě, jíst přirozenou stravu, která vám poskytne všechny důležité živiny, a přitom se v ničem příliš neomezovat? Pak je tu pro vás kuchařka Paleo, cesta ke zdraví, která vám přináší spoustu báječných receptů inspirovaných zásadami... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Heather Connell a Julia Maranan  ·  Synergie (2015)
(1)
Odbornice na paleo dietu a holistická nutriční poradkyně Heather Connell vás v této knížce provede 50 nejdůležitějšími paleo superpotravinami, počínaje vhodnými zdroji proteinů, tuky (jako je kokosový olej), a dojde i na výběr ovoce a zeleniny, která... (více o knize)
Naše cena: 500 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Martin Kintrup  ·  Grada (2016)
I v současnosti chce mít člověk hodnotnou stravu a neztrácet vařením příliš času. V této knize zjistíte, jak dobrá paleo jídla připravit - od snídaně až po dezert. Podle našich receptů zvládnete uvařit za 20 až 30 minut. Nejlepší na tom však je, že... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
kolektiv autorů/autorek  ·  EX book (2015)
V súčasnosti je v kruhu tých, ktorí chcú schudnúť alebo sa snažia žiť zdravo, mimoriadne obľúbená paleo diéta, pomocou ktorej sa nezbavíme iba prebytočných kíl, ale s väčšou pravdepodobnosťou môžeme predísť aj takzvaným civilizačným chorobám. (více o knize)
Naše cena: 183 Kč posíláme do 5 dnů
5.
Chris Kresser  ·  Piatkus (2013)
The idea behind the Paleo, or 'caveman', diet is simple - eat the food we humans were genetically and biologically meant to eat, as our hunter-gatherer ancestors once did, and we can all experience near-effortless weight loss, ... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Sandra Jagemann a Eva Christiane Wetterer  ·  Synergie (2016)
Vyzkoušet stravování podle zásad paleo je ta nejlepší věc, kterou pro sebe můžete udělat. Jedná se o přirozenou stravu, inspirovanou jídelníčkem našich dávných předků, která vám poskytne všechny důležité živiny, a navíc se... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Daniel Green  ·  Kyle Books (2014)
The Paleo diet is all about returning to a healthier way of life – cutting out all the heavily processed, high fat, fast food that is an invention of recent times, and getting back to the fruits, veg, meat, seafood and nuts that our Paleolithic, ... (více o knize)
Naše cena: 632 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Robb Wolf  ·  Premedia (2013)
(21)
V súčasnosti najvyhľadávanejšia a najdiskutovanejšia diéta, aj keď ide skôr o životný štýl, vychádza zo stravovania a iných životných návykov človeka v období paleolitu. Toto najdlhšie obdobie v ľudských dejinách trvalo približne 3 milióny rokov a.... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Daniel Green  ·  Columbus (2015)
NA SKLADĚ
Paleo dieta vás dostane na cestu k lepšímu zdraví a k lepší pohodě: vyřadí veškeré zpracované potraviny, trans tuky a cukr, které jsou příčinou mnoha moderních... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Hana Šimková  ·  CPRESS (2015)
Jezte potraviny, pro které bylo naše tělo vyvinuto, tedy to, co jedli naši předkové, než poznali zemědělství! Snížíte si tím riziko civilizačních chorob, jako bonus také zhubnete a syrové maso opravdu jíst nemusíte. Autorka recepty připravila dle paleo... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Joy Skipper  ·  Hamlyn (2014)
The Paleo diet is the latest and greatest eating innovation, helping people everywhere slim down and live healthier lives. Free yourself forever from faddy food replacements and low calorie alternatives, and simply observe one golden rule ... (více o knize)
Naše cena: 495 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Loren Cordain  ·  Wiley-Blackwell (2010)
NA SKLADĚ
Paleolithic diet expert Dr. Loren Cordain's book The Paleo Diet has helped millions of people lose weight and keep it off by following the diet of our Paleo ancestors and eating the foods we were genetically designed to eat... (více o knize)
Naše cena: 638 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Loren Cordain  ·  Wiley-Blackwell (2010)
Healthy, delicious, and simple, the Paleo Diet is the diet you were designed to eat. If you want to lose weight - up to seventy-five pounds in six months—or if you want to attain optimal health, The Paleo Diet will change your life now... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Loren Cordain  ·  Ikar CZ (2014)
Stále jsme geneticky uzpůsobení ke stravě, jakou konzumovali lovci a sběrači. Seznámíte se se základy paleo diety a dozvíte se, jak nás civilizace přinutila odchýlit se od naší původní stravy a přinesla nám zdravotní potíže... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Dana Carpender  ·  Anahita (2014)
Nejžhavější PALEO stravovací systém (známý také jako Caveman) je založený na evoluční biologii a opírá se o lékařský výzkum. Na rozdíl od jiných diet, kde hrozí, že budete jíst chemicky upravené potraviny a umělá sladidla... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Loren Cordain  ·  Wiley-Blackwell (2012)
(1)
Dr. Loren Cordain's bestselling The Paleo Diet and The Paleo Diet Cookbook have helped millions of people eat for better health and weight loss by following the diet humans were genetically designed to eat: meats, fish, fresh fruits, ... (více o knize)
Naše cena: 434 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Jenni Hulet  ·  Victory Belt (2015)
My Paleo Patisserie gathers all of the rich heritage, exquisite elegance, and rustic beauty of traditional patisserie baking and seamlessly melds it with the gluten-free and Paleo-inspired diet. Drawing on over two decades of experience in ... (více o knize)
Naše cena: 1 305 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
NA SKLADĚ (1)
Nemusíte počítat kalorie ani odměřovat porce. Paleolitická dieta je neuvěřitelně prostá: můžete konzumovat libové maso, drůbež, ryby, mořské plody, čerstvé ovoce a zeleninu. Celoživotní program vychází ze způsobu stravování,... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Miroslav Karpaty a Diana Uríčková  ·  Ikar (2014)
(24)
Nie je normálne byť chorý, tučný, unavený a smutný. Je to len bežné. Naše telo je nastavené tak, aby bolo zdravé a funkčné a aj dobre vyzeralo. Potrebuje však správne palivo... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Miroslav Karpaty a Diana Uríčková  ·  Ikar (2017)
Chcete schudnúť alebo by ste chceli byť štíhli? To nie je to isté. Nijaká diéta nefunguje. Čím skôr sa s tým zmierite, tým menej sa budete trápiť. Držaním diéty môžete dosiahnuť zníženie hmotnosti, ale výsledok sa stratí... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 14.11.2017
21.
(2015)
In Paleo Every Day, Pete Evans shares his favourite recipes for good health and vitality. Inspired by a 'paleo' way of... (více o knize)
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
22.
Vicki Smallwood  ·  Slovart (2015)
(1)
Burger je kráľ! S touto super kuchárskou knihou si nakombinujete burger presne podľa svojej chuti. Každá strana je rozdelená na štyri časti - žemľa, obloha, burger a omáčka... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
23.
Melissa Joulwan  ·  Jan Melvil publishing (2014)
NA SKLADĚ (5)
Dobře živeni - jedna z nejoblíbenějších, nejprodávanějších a nejvtipnějších paleo kuchařek světa. Well Fed: Paleo Recipes For People Who Love To Eat (v doslovném překladu něco jako „Dobře živeni – Paleorecepty pro lidi, kteří rádi jedí“) se od svéh (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
24.
Daniel E. Lieberman  ·  Jan Melvil publishing (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Snažit se pochopit vlastní neduhy bez pochopení vývoje, kterým tělo prošlo v průběhu evoluce, je bláhové. Strhující bestseller evolučního biologa prof. Daniela Liebermana osvětluje podstatné vlastnosti našeho těla s ohledem... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
25.
SUN (2016)
Tato kniha vám poskytne všechny důležité informace, které potřebujete k tomu, abyste se naučili správně se stravovat. Pronikněte do tajuplných principů „doby kamenné“ a přizpůsobte je modernímu životnímu stylu. Staňte se šťastný... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 6 dnů
26.
Waldemar Švábenský a Tomáš Šomody  ·  Trio Publishing (2015)
(1)
Publikácia je určená tým, ktorí radi varia a ešte radšej jedia. Obsahuje 33 výborných receptov, ktoré síce dodržiavajú princípy tzv. paleo stravovania, no vyskúšať ich môže ktokoľvek. Každý, kto chce ochutnať niečo netradičné a pritom dobré... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
27.
Daniel E. Lieberman  ·  Jan Melvil publishing (2016)
NA SKLADĚ (1)
Snažit se pochopit vlastní neduhy bez pochopení vývoje, kterým tělo prošlo v průběhu evoluce, je bláhové. Strhující bestseller evolučního biologa prof. Daniela Liebermana osvětluje podstatné vlastnosti našeho těla s ohledem na všechny evoluční a... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
28.
Režie: Paľo Bielik  ·  Vlastné nakladateľstvo Nemeckého spolku (2013)
Kolekcia najlepšejších filmov od Paľ Bilelika... (více o titulu)
Naše cena: 1 900 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
29.
Marián Černý  ·  Moderný pračlovek (2016)
Ako si pripraviť chutné a zdravé jedlo jednoducho a bez receptov. (více o knize)
Naše cena: 1 160 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
30.
Lisa Viger  ·  Synergie (2015)
Živá strava. Skutečné úspory. Ihned. Rádi byste do svého jídelníčku zařadili více živé stravy (raw food), nebo na ni přešli úplně, ale její příprava se vám zdá časové náročná a suroviny drahé? Chcete se dozvědět, jak změnit stravovací návyky, abyste... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
31.
Zoë Lescaze  ·  Taschen (2017)
NA SKLADĚ
It was 1830 when an English scientist named Henry De la Beche painted the first piece of paleoart, a dazzling, deliciously macabre vision of prehistoric reptiles battling underwater. Since then, artists the world over have conjured up visions of... (více o knize)
Naše cena: 2 617 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
32.
Vicki Smallwood  ·  Mladá fronta (2015)
NA SKLADĚ (1)
Zajímavě sestavená kniha je určena jak milovníkům burgerů, tak i těm, kteří se do tajů tohoto fenoménu teprve chystají proniknout. Stránky jsou rozstřiženy na jednotlivé recepty na burger, omáčku, oblohu a bulku – vše, co do správného burgeru patří... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
33.
Melissa Hartwig  ·  Jan Melvil publishing (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Je pro vás jídlo zdrojem potěšení, nebo úzkostí a výčitek? Všichni víme, jak velký vliv má strava na naše zdraví, ale navzdory tomu podléháme sžíravým chutím a následným negativním pocitům. V knize Svoboda v jídle jednou... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
34.
Dominika Strašiftáková a Miroslav Kelij  ·  Fitness Guru (2016)
NA SKLADĚ
Jíte pořád to samé a už vás to nebaví? Nás také ne! Proto vám přinášíme další stovku vybraných chutí a vůní! Čeká na vás to nejchutnější zdravé jídlo, ze kterého si vyberou i příznivci receptů bez lepku, bez laktózy a milovníci veganské, raw nebo... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
35.
Waldemar Švábenský a Eduard Hrdý  ·  Trio Publishing (2016)
Dezerty na každú príležitosť, zdravé sladkosti bez cukru, múky a mlieka. Pripravené skúseným kuchárom, nafotené skvelým dizajnérom a ochutnané prípravným tímom. Mňam! (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
36.
Dominika Strašiftáková a Miroslav Kelij  ·  Fitness Guru (2015)
(13)
Jete to isté dokola a už Vás to nebaví? Nás tiež nie! Preto Vám prinášame ďalšiu stovku vyberaných chutí a vôní! Čaká Vás to najchutnejšie zdravé jedlo, z ktorého si vyberú tiež priaznivci receptov bez lepku, bez laktózy, vegan, raw, či paleo. Každodenne (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
37.
Katarína Škorupová  ·  Slovart (2014)
(2)
Ďalší titul zo série Naše hrôzyplné dejiny vás tentoraz zavedie do toho najpradávnejšieho dávna-pradávna – do staršej doby kamennej, keď na Slovensku žili... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
38.
Melissa Hartwig  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NA SKLADĚ
Je pro vás jídlo zdrojem potěšení, nebo úzkostí a výčitek? Všichni víme, jak velký vliv má strava na naše zdraví, ale navzdory tomu podléháme sžíravým chutím a následným negativním pocitům. V knize Svoboda v jídle jednou provždy najdete účinné... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
39.
Mark Sisson  ·  Blue Vision (2014)
(2)
Hlad, hodiny ve fitness, život plný omezení. Zhubnu. Zbavím se vysokého tlaku. Získám fyzičku. Jenže - stane se něco jiného. Hladu se tělo brání ještě usilovnějším... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
40.
Aneta Orosi a Janica Lacová  ·  Fortuna Libri (2015)
(1)
Vraví sa, že jedlo je liek, ale i to, že jedlo spája. Nás dve teda určite spojilo. Dokonca aj vyliečilo. Z vlastnej skúsenosti môžeme prezradiť, že bez dobrého a kvalitného jedla deň nie je ani náhodou kompletný. Preto sme sa rozhodli, že... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
41.
Dominika Strašiftáková a Miroslav Kelij  ·  Fitness Guru (2015)
(20)
Prvá kniha s výberom Vašich najobľúbenejších receptov v novom dizajne! Viac ako stovka receptov je prehľadne rozdelená do 11 kategórií. Na vybraných ukážkach môžete vidieť, že sme pre Vás doplnili energetické hodnoty receptov a tiež informácie o... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
42.
Lukas Volger  ·  Omega (2017)
Ať už jste zastánci vegetariánství či nikoli, jiste mi dáte za pravdu, že čerstvý, doma připravený hamburger, je mnohem lepší než ty rozmrazené, podávané v papírových krabicích... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 15.11.2017
43.
Dominika Strašiftáková a Miroslav Kelij  ·  Fitness Guru (2015)
(5)
Originálne pokračovanie tých najlepších fitness receptov pre Vás je konečne tu! Moderný, čistý dizajn, prehľadná organizácia receptov a energetické hodnoty dochucujú pôžitok z ďalšej stovky receptov, ktoré Vám ľahko pomôžu na ceste ku zdraviu... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
44.
Jana Dell Plotnárková a Žaneta Kremsa  ·  Esence (2017)
V této původní české kuchařce Jany Dell Plotnárkové a Žanety Kremsy najdete přes sto báječných receptů, které jsou přirozeně bez lepku, cukru a splňují dnešní trend paleo stravování. Vaříme trochu jinak je tak ideální... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
45.
Mark Sisson  ·  Blue Vision (2015)
(1)
V knize Primal Blueprint představil Mark Sisson unikátní systém, ve kterém spojil paleo přístup ke stravování a pohybové aktivity vycházející z fyzické zátěže člověka doby kamenné ve funkční celek, který pomohl a pomáhá statisícům lidí k životní... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
46.
Dominika Strašiftáková a Miroslav Kelij  ·  Fitness Guru (2016)
(2)
Poznáte ten pocit, keď máte na niečo chuť, ale neviete na čo? Keď ôsmykrát za hodinu stojíte pred chladničkou a v nej stále to isté nič? Ukážte, čo vo Vás je a potešte okrem seba aj manžela, deti, priateľov a kolegynky dobrotou, za ktorou sa budú.... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
47.
Sarah Wilson  ·  BETA - Dobrovský (2015)
NA SKLADĚ (2)
Jedna z nejpozoruhodnějších populárně-naučných knih o zdravé výživě poslední doby. Trochu příručka paleo stravy, trochu osobní příběh, hodně fundovaných informací o metabolismu cukru i o poruchách, jež v organismu vyvolává... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
48.
Vladimír Palko  ·  Kartuzianské nakladatelství (2016)
(15)
Bývalý slovenský ministr vnitra za KDH Vladimír Palko se v knize Lvi přicházejí věnuje otázkám morálky a etiky, a to zejména morálky a etiky v politice. Základní autorovou... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička