popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Bylo nalezeno více než 5000 titulů vyhovujících zadaným podmínkám.

1.
Na volné noze
Robert Vlach  ·  Jan Melvil publishing (2017)
TOP #7  
Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant vám ve své 760stránkové knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze (tzv. freelancerů) poskytne přesně... (více o titulu)
Naše cena: 538 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 8 dní
2.
Na volné noze
Robert Vlach  ·  Jan Melvil publishing (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI TOP #2  
Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant vám ve své 760stránkové knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze... (více o titulu)
Naše cena: 499 Kč  (tedy ušetříte 29%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Dům v nebi
Amanda Lindhout, Sara Corbett  ·  Jota (2015)
(1)
Příběh Amandy Lindhoutové začíná jako úžasný cestopis inspirovaný magazínem National Geographic. Malá Amanda celé dětství vybírá z popelnic zálohované láhve, aby si mohla v charitativním obchodě koupit stará čísla časopisu... (více o titulu)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
4.
Dům v nebi
Sara Corbett, Amada Lindhout  ·  Jota (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (1)
Příběh Amandy Lindhoutové začíná jako úžasný cestopis inspirovaný magazínem National Geographic. Malá Amanda celé dětství vybírá z popelnic zálohované láhve, aby si mohla v charitativním obchodě koupit stará čísla časopisu... (více o titulu)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 36%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Na ostří nože
Julie James  ·  OLDAG (2017)
Po osmi letech vyčerpávajícího, ale přátelského soutěžení očekávají Payton Kendallová a J. D. Jameson, že se stanou ve své prestižní chicagské právnické firmě partnery. Když odsunou své osobní antipatie a společně se snaží získat podpis na jedné... (více o titulu)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
6.
Terapie reflexních zón na noze
Hanne Marquardtová  ·  Poznání (2016)
V reflexních zónách na noze se odrážejí všechny části těla a orgány. Tento ověřený mikrosystém i terapie skrze reflexní zóny na noze jsou v Evropě známé již téměř 50 let. Autorka napsala učebnici v příjemném, osobním stylu, která je kompletním... (více o titulu)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
7.
Hlas nože
Hlas nože  E-KNIHA
Patrick Ness  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Hlas nože je první kniha dystopické trilogie CHAOS, plná napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhalení, ale i humorných situací. Ve Velké Británii se téměž okamžitě po vydání stala hitem, na jehož pokračování čtenáři... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Na nože! - Velké album receptů
Ikar CZ (2010)
Pro sběratele receptů i ctitele vynikajícího šéfkuchaře – moderátora nového televizního pořadu Na nože! – je připraven velký dárkový šanon, který obsahuje informace a rady do kuchyně, ... (více o titulu)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
9.
Poznaný ďábel...
Mike Carey  ·  Netopejr (2007)
Felix Castor je exorcista na volné noze s působištěm v Londýně. V době, kdy nadpřirozený svět čím dál víc proniká do pozemské životní reality, je zvlášť žádaným odborníkem... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
10.
Na ostří nože
David Rollins  ·  Talpress (2015)
Jistého vědce potká příšerná smrt, když spadne z vojenské výzkumné lodi a poblíž japonského pobřeží na něj zaútočí dvoutunový bílý žralok. Než na místo dorazí zvláštní vyšetřovatel Vin Cooper, zbývá toho už velmi málo, co by dokazovalo, že smrt nebyla... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
11.
O rodičích a dětech
Emil Hakl  ·  Argo (2008)
(1)
Román O rodičích a dětech je zajímavý svou jednoduchostí a prostotou. Na první pohled banální situace: Syn jde na procházku se svým otcem… Synovi je však přes čtyřicet, je grafik na volné noze. Žije s Martou, které je 26 let... (více o titulu)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
12.
Nože v kuchyni
Marcus Wareing, Shaun Hill, Charlie Trotter, Lyn Hall  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
Obdivujete profesionály v kuchařských show a to, jak skvěle umí zacházet s nožem? Není to tak složité, jak to na první pohled vypadá. S touto knihou se i z vás stane přeborník v krájení! (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
13.
Umělec na ostří nože
Irvine Welsh  ·  Omega (2017)
PŘIPRAVUJEME
Jim Francis vede spokojený život. Úspěšný malíř a sochař žije v klidu se svou ženou Melanií a dvěma dcerami v luxusním domě na pláži v Kalifornii. Někteří o něm říkají, že je to lhář a podvodník, zatímco jiní ho vidí jako... (více o titulu)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 2.10.2017
14.
Na nože! - Malé album receptů (červený)
Ikar CZ (2010)
Pro sběratele receptů i ctitele vynikajícího šéfkuchaře – moderátora nového televizního pořadu Na nože! – je připraven dárkový šanon, který obsahuje informativní texty o bylinkách, ... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
15.
Všechny staré nože
Olen Steinhauer  ·  Knižní klub (2015)
Všechny staré nože, které rezivěly v mých zádech, teď vrazím do těch tvých. – Phaedrus. Může se špionážní příběh plný akce a šokujících zvratů odehrát během jediného poklidného rozhovoru dvou lidí u večeře v restauraci na idylickém... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Syn Stínu
Jon Sprunk  ·  FANTOM Print (2013)
V posvátném městě Otir se dá v každé uličce najít nějaká zrada nebo zvrhlost, což z něj dělá dokonalé místo pro nájemného vraha na volné noze, který k nikomu necítí věrnost a má jen velmi málo skrupulí... (více o titulu)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
17.
Nejlepší brankáři světa
Milan Macho  ·  XYZ (2009)
Milan Macho je uznávaný publicista, byl šéfredaktorem časopisů Stadion a Hattrick, sportovním redaktorem Svobodného slova a Mladé fronty DNES a v současnosti působí jako novinář a publicista na volné noze... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
18.
Reflexní zónová terapie na noze
Hanne Marquardt  ·  Fontána (2014)
Ať už se jedná o prevenci či terapii: V této knize naleznete kompaktní praktické znalosti k zahájení i prohloubení práce s reflexními zónami na nohou. Osvědčený průvodce reflexní terapií chodidel, jehož autorkou je Hanne Marquardt, nabízí kvalitní... (více o titulu)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
19.
Měsíc s dýmkou
Hana Prošková  ·  Olympia (2010)
Kniha obsahuje tři detektivní povídky: Měsíc s dýmkou, 6 + I a Zvláštní případ. Autorce Haně Proškové se hend v prvním příběhu podařilo vytvořit postavu detektiva Horáce, malíře na volné noze, sympaťáka a smolaře, který se řídí citem a intuicí... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
20.
Nezbytná smrt Lewise Wintera
Malcolm Mackay  ·  Panteon (2015)
Devětadvacetiletý muž žije sám ve svém glasgowském bytě. Zazvoní telefon. Neformální konverzace, z které ale vyplyne pracovní nabídka. Stopy najdeš, když víš, kde je hledat. Je to expert. Samotář. Na volné noze... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní

Filtrování výsledků

Oddělení
Kategorie
VíceMéně
Autoři
VíceMéně
Formát
VíceMéně
Jazyk
VíceMéně
Sklad
Barva obálky
Podle hodnoceníKávička