Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Bylo nalezeno 52 432 titulů vyhovujících zadaným podmínkám.

1.
Robert Vlach  ·  Jan Melvil publishing (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #24 (3)
Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant vám ve své 760stránkové knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze... (více o eknize)
Naše cena: 499 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
2.
Robert Vlach  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NA SKLADĚ TOP #13 (3)
Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant vám ve své 760stránkové knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze (tzv. freelancerů) poskytne přesně... (více o knize)
Naše cena: 538 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Amanda Lindhout a Sara Corbett  ·  Jota (2015)
(1)
Příběh Amandy Lindhoutové začíná jako úžasný cestopis inspirovaný magazínem National Geographic. Malá Amanda celé dětství vybírá z popelnic zálohované láhve, aby si mohla v charitativním obchodě koupit stará čísla časopisu... (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Amada Lindhout a Sara Corbett  ·  Jota (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Příběh Amandy Lindhoutové začíná jako úžasný cestopis inspirovaný magazínem National Geographic. Malá Amanda celé dětství vybírá z popelnic zálohované láhve, aby si mohla v charitativním obchodě koupit stará čísla časopisu... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
5.
Český sen a jiné básně  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Josef Kainar a Otakar Brůna  ·  Supraphon (2017)
Kainarovy básně dovedou šumět, hřmít i mlčet jako voda. Padají shora i vzlínají nepozorovaně od kořínků, jsou kalné i průzračné, nesou v sobě sedliny smutku i bublají veselím...patří k zemi, k rostlinám i rybám. A jsou lidem jedno (více o audioknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
6.
Julie James  ·  OLDAG (2017)
Po osmi letech vyčerpávajícího, ale přátelského soutěžení očekávají Payton Kendallová a J. D. Jameson, že se stanou ve své prestižní chicagské právnické firmě partnery. Když odsunou své osobní antipatie a společně se snaží získat podpis na jedné... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Hlas nože  E-KNIHA
Patrick Ness  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #50
Hlas nože je první kniha dystopické trilogie CHAOS, plná napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhalení, ale i humorných situací. Ve Velké Británii se téměž okamžitě po vydání stala hitem, na jehož pokračování čtenáři... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
8.
Hanne Marquardtová  ·  Poznání (2016)
V reflexních zónách na noze se odrážejí všechny části těla a orgány. Tento ověřený mikrosystém i terapie skrze reflexní zóny na noze jsou v Evropě známé již téměř 50 let. Autorka napsala učebnici v příjemném, osobním stylu, která je kompletním... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Emil Hakl  ·  Argo (2008)
(1)
Román O rodičích a dětech je zajímavý svou jednoduchostí a prostotou. Na první pohled banální situace: Syn jde na procházku se svým otcem… Synovi je však přes čtyřicet, je grafik na volné noze. Žije s Martou, které je 26 let... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Mike Carey  ·  Netopejr (2007)
Felix Castor je exorcista na volné noze s působištěm v Londýně. V době, kdy nadpřirozený svět čím dál víc proniká do pozemské životní reality, je zvlášť žádaným odborníkem... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
David Rollins  ·  Talpress (2015)
Jistého vědce potká příšerná smrt, když spadne z vojenské výzkumné lodi a poblíž japonského pobřeží na něj zaútočí dvoutunový bílý žralok. Než na místo dorazí zvláštní vyšetřovatel Vin Cooper, zbývá toho už velmi málo, co by dokazovalo, že smrt nebyla... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Olen Steinhauer  ·  Knižní klub (2015)
Všechny staré nože, které rezivěly v mých zádech, teď vrazím do těch tvých. – Phaedrus. Může se špionážní příběh plný akce a šokujících zvratů odehrát během jediného poklidného rozhovoru dvou lidí u večeře v restauraci na idylickém... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Pápežská rada na obnovu novej evanjelizácie  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2016)
Kniha Spoveď – sviatosť milosrdenstva katolíkom veľmi osobným spôsobom pripomína krásu a silu zmierenia. Evanjeliové úryvky predkladajú témy milosrdenstva, odpustenia hriechov a obrátenia, ktoré sa nachádzajú v... (více o knize)
Naše cena: 90 Kč posíláme do 5 dnů
14.
Pápežská rada na podporu novej evanjelizácie  ·  Spolok svätého Vojtecha (2015)
V dňoch 4. a 7. júla 2013 sa uskutočnilo stretnutie pápeža Františka so seminaristami, novicmi a novickami pri príležitosti oslavy roka zasväteného života. Kniha Dôverujem ti! je zbierka prejavov, správ, modlitieb a kázní pápeža Františka, ktoré... (více o knize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Pápežská rada na obnovu novej evanjelizácie  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2016)
Žalmy sú veľmi príťažlivé – a to tak pre veriacich, ako aj pre neveriacich – preto, že uvažujú nad najhlbšími ľudskými skúsenosťami. Sú plné úspechov aj neúspechov každodenného života, víťazstiev i prehier, našich silných i slabých stránok, krásnych i... (více o knize)
Naše cena: 90 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Jon Sprunk  ·  FANTOM Print (2013)
V posvátném městě Otir se dá v každé uličce najít nějaká zrada nebo zvrhlost, což z něj dělá dokonalé místo pro nájemného vraha na volné noze, který k nikomu necítí věrnost a má jen velmi málo skrupulí... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Gérard Majax  ·  Arkus (2005)
(1)
Gérard Majax zhoromaždil v tejto knihe takmer 80 žartovných kúziel, vhodných na sviatky a narodeninové oslavy... (více o knize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Slídil  DVD FILM
Režie: Dan Gilroy  ·  Hollywood (2015)
Hrají: Jake Gyllenhaal, Rene Russo, Riz Ahmed a další
Sociopat Lou Bloom (Jake Gyllenhaal) je reportér na volné noze, který natáčí videa trestných činů v jejich syrovosti pro zpravodajskou stanici v Los Angeles... (více o titulu)
Naše cena: 197 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Marcus Wareing, Shaun Hill, Charlie Trotter a Lyn Hall  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
Obdivujete profesionály v kuchařských show a to, jak skvěle umí zacházet s nožem? Není to tak složité, jak to na první pohled vypadá. S touto knihou se i z vás stane přeborník v krájení! (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Irvine Welsh  ·  Omega (2017)
Jim Francis vede spokojený život. Úspěšný malíř a sochař žije v klidu se svou ženou Melanií a dvěma dcerami v luxusním domě na pláži v Kalifornii. Někteří o něm říkají, že je to lhář a podvodník, zatímco jiní ho vidí jako... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 2.10.2017
123456789 … 2 622

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička