Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Bylo nalezeno 1 410 titulů vyhovujících zadaným podmínkám.

1.
Ladislav Zibura  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Po dvojici bestsellerů přichází Ladislav Zibura s novým dobrodružstvím – tentokrát se vydává do Arménie, Gruzie a Náhorního Karabachu. Princ Ládík putuje po těch nejzapadlejších vesnicích, aby mohl naslouchat příběhům místních a načerpat něco z jejich... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 30.11.2017
2.
Ladislav Zibura  ·  BIZBOOKS (2015)
NA SKLADĚ TOP #59 (23)
Dvaadvacetiletý Ladislav Zibura v létě sbalil svůj život do 12 kilogramů, hodil batoh na záda a vypravil se po vlastních do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu pěšky ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
3.
Pěšky mezi buddhisty a komunisty  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Ladislav Zibura  ·  BIZBOOKS (2016)
TOP #12
Svět z televize je někde tam venku. Jen si pro něj někdy musíš dojít pěšky.” To je motto excentrického poutníka Ladislava Zibury, který se tentokrát vydal zdolat Himálaj a probádat údolí čínských a nepálských řek. (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
4.
Ladislav Zibura  ·  BIZBOOKS (2016)
(15)
„Svět z televize je někde tam venku. Jen si pro něj někdy musíš dojít pěšky.” To je motto excentrického poutníka Ladislava Zibury, který se tentokrát vydal zdolat Himálaj a probádat údolí čínských a nepálských řek. Ať už... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
5.
Ladislav Zibura  ·  BIZBOOKS (2016)
NA SKLADĚ TOP #79 (15)
„Svět z televize je někde tam venku. Jen si pro něj někdy musíš dojít pěšky.” To je motto excentrického poutníka Ladislava Zibury, který se tentokrát vydal zdolat Himálaj a probádat údolí čínských a nepálských... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
6.
Ladislav Zibura  ·  BIZBOOKS (2015)
(23)
Dvaadvacetiletý muž jde pěšky 1 400 kilometrů do Jeruzaléma. Pořád se ztrácí a je trochu nešikovný, cestou ale dobré potká lidi. Jak to skončí: Do Jeruzaléma dojde, ale pak ho na letišti málem zabije raketa. Komu to můžeš koupit: Komukoliv ve věku... (více o audioknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
7.
40 dní pěšky do Jeruzaléma  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Ladislav Zibura  ·  BIZBOOKS (2016)
(23)
22letý muž jde pěšky 1400 kilometrů do Jeruzaléma. Pořád se ztrácí a je trochu nešikovný, potká ale dobrý lidi. Jak to skončí: do Jeruzaléma dojde, ale pak ho na letišti málem zabije raketa. Komu to můžeš koupit: komukoliv ve věku 1 (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
8.
Hoda Pavol a Fanzowitz Ladislav  ·  Spinaker (2017)
Saxlibris for baritone saxophone, Rudy Wiedoeft, Adagio... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Ladislav Kaboš a Svatava Maria Kabošová  ·  MEDIA FILM (2014)
NA SKLADĚ
Alessa de Wet (1928), Theodor (1928–2012) a Martin Hudec (1924–2012) skladajú portrét svojho slávneho otca, architekta Ladislava Hudeca... Kniha prináša fascinujúci príbeh muža, ktorý sa v priebehu prvej svetovej vojny dostal do... (více o knize)
Naše cena: 606 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Ladislav Lajcha  ·  Tatran (2007)
Slovenské umenie zaznamenalo viaceré medzinárodné úspechy a uznania na medzinárodnom poli. Dokazuje to aj scénograf výtvarník a pedagóg, jedna z vedúcich osobností slovenského divadelného života Ladislav Vychodil... (více o knize)
Naše cena: 484 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
11.
Karel Ladislav Kukla  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Co také patří k dějinám Prahy před sto lety? Historky z prostředí hospod, náleven, nevěstinců, barů a tančíren nezaměnitelných jmen: Zelená žába, Žbluňk, Jedová chýše. Příběhy z Černé Indie, Hotelu Díra nebo polepšovny. Osudy lidí, kteří žili na... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Ladislav Kesner  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Jakým dilematům a rizikům čelí kulturní organizace u nás i ve světě? Jsou zahraniční modely a zkušenosti aplikovatelné v českých podmínkách? To jsou jen některé z otázek, na které se snaží najít odpověď tato první česká... (více o eknize)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
13.
Ladislav Harsányi  ·  Foni book (2017)
NOVINKA
Veľké futbalové osobnosti - Lionel Messi, Christiano Ronaldo, Neymar, Gareth Bale, Manuel Neuer a iní. (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Karel Ladislav  ·  Čtyřlístek (2006)
Mimořádné vydání časopisu Čtyřlístek - knižní vydání... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kniha Filmové komedie S+S přináší nejznámější a nejoblíbenější filmové komedie populární dvojice Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak v beletristické podobě. Jáchyme, hoď ho do stroje je první pokus autorské dvojice... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Ladislav Beran  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V každém městě, a dokonce i v každé obci žijí tací, kteří stojí na druhé straně zákona a ze svých hříchů se pak zpovídají před soudem. A právě o nich pojednává další povídková kniha bývalého kriminalisty... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
17.
Ladislav Najman  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2010)
Kniha shrnuje důležité poznatky z oblasti dílenské praxe očního optika, které by mohly sloužit jako pomůcka studentům oboru oční optika a optometrie i začínajícím optikům, případně rekvalifikujícím se pomocným pracovníkům v očních optikách... (více o knize)
Naše cena: 403 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 19 dnů
18.
Ladislav Daniel  ·  Supraphon
NA SKLADĚ
FLAUTO DOLCE - jedna z nejznámějších, nejpopulárnějších a nejprodávanějších hudebních škol u nás. Této úspěšná série obsahuje tituly Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu 1-3... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
19.
Ladislav Chládek  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (3)
Pivo se začalo pravděpodobně vyrábět již před desetitisíci lety v Mezopotámii. V této knize jsou popsány dějiny výroby zlatavého moku s některými zvyky a pověrami, které se k tomuto nápoji váží. Zmapovány jsou počátky... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Ladislav Linhart  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Publikace pro stavebníky, projektanty a stavbyvedoucí přináší aktuální informace o tom, co znamená správně zateplený objekt, kdy, jak a který systém je vhodné použít. Autor na realizovaných stavbách ukazuje jakých chyb je třeba... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 71

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička