Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Bylo nalezeno 62 titulů vyhovujících zadaným podmínkám.

1.
Jo Nesbo  ·  Kniha Zlín (2017)
NA SKLADĚ TOP #10 (20)
V Žízni se Harry vrací k osloské policii, když se nový sériový vrah začne zaměřovat na uživatele Tinderu. Způsob zabíjení navíc Harryho přiměje vydat se na lov jedné ze svých minulých nemesis. (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Esther Gerritsenová  ·  Argo (2015)
(1)
Coco se se svou matkou Elisabeth vídá jen sporadicky. Jednoho dne se náhodou potkají na ulici, kde matka dceři mezi řečí oznámí, že umírá. Coco cítí povinnost se o ni postarat a nastěhuje se k ní. I když nerada, snáší Elisabeth dceřinu přítomnost... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
Žízeň po životě  BLU-RAY FILM
Režie: Freddie Young a Russell Harlan  ·  Magic Box (2015)
Hrají: Kirk Douglas, Anthony Quinn, James Donald a další
Sytě oranžové slunečnice. Vlnící se žlutá tráva. Stromy obsypané bílými květy. „Obrazy ke mně přicházejí jako ve snu,“ tvrdil Vincent van Gogh. Ve snu, který se až příliš často změnil v úpornou noční můru... (více o titulu)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
Irving Stone  ·  BB/art
(6)
Vincent van Gogh, za života tragická, po životě do nebes vynášená postava moderního umění, nestačil svou žízeň hasit a skončil sebevraždou... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
5.
Irving Stone  ·  BB/art (2008)
(6)
Za pouhých deset let, do nichž se vejde celá umělecká dráha malíře, který nemohl tušit, že se stane velikánem moderního malířství, vytvořil Vincent van Gogh 750 obrazů a 1600 kreseb... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
6.
Abraxas: Klid!  HUDEBNÍ CD
Abraxas  ·  Supraphon (2015)
Černá i bílá, Žízeň, Veselá jízda... (více o titulu)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Jakub Fišer  ·  KRIGL (2012)
Básnická sbírka S žízní neustaň je autorovou prvotinou. Jedná se o knihu, jejímž ústředním motivem je touha po svobodě, po přesahu člověka nad všední každodenností, tedy cíl, k němuž vedou různé cesty, cesta duchovní, altruistická, sensuální a tvůrčí... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
8.
Louis L' Amour  ·  Alpress (2017)
V den, kdy je z vězení propuštěn Dan Rodelo, uprchnou i jeho komplicové Joe a Tom, kteří si odpykávali trest za loupež zlata. Joe se bojí, že mu Dan chce ukryté zlato vyfouknout, a tak se všichni vydají přes poušť vyzvednout lup ze skrýše... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 30.6.2017) posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.6.2017
9.
Fereydoon Batmanghelidj  ·  Maitrea (2015)
Průkopnický lékař a uznávaný autor knihy Jak vaše tělo volá po vodě (Your Body’s Many Cries for Water) ukazuje na základě více než dvacetiletého klinického a vědeckého... (více o knize)
Naše cena: 318 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Henri Loevenbruck  ·  Plus (2005)
Osud fantastické Gaelie se řítí ke konci! Další, v pořadí již třetí fantasy příběh z úspěšné trilogie Moira, navazuje na předchozí Vlčici a dívku a Válku vlků. Další, v pořadí již třetí kniha z úspěšné trilogie Moira navazuje na předchozí... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2009)
Tento soubor esejů spojuje velké téma: naděje. Autor učí úctě ke každé podobě lidské naděje, protože v ní může být skryto víc, než jen cíl, k němuž se vědomě upíná - v hloubi naděje tuší žízeň po absolutnu... (více o knize)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Tomio Hirai  ·  CAD PRESS (1997)
Tomio Hirai je přední autoritou v psychiatrii a vedoucím japonským výzkumným specialistou v oblasti psychofyziologie. Jeho publikace s tematikou zenové meditace vsedě (zazen) a souvislostí s mozkovými vlnami upoutaly pozornost specialistů mnoha zemí. .. (více o knize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
13.
Anton Kollár  ·  Akademické nakladatelství CERM (2012)
Populárně-naučná publikace pojednává o oblíbeném nápoji z různých stránek na základě autorových osobních i medicínských zkušeností... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
14.
Lukáš Pavlásek  ·  Vládce všech galaxií (2016)
NA SKLADĚ
Co hledá chobotnice v lednici? Proč se náš tělocvikář vyhýbá tělocviku? Co dělají žraloci, když mají žízeň? A proč psi jedí vysvědčení? <br> To všechno a ještě mnohem víc se dozvíte ve třetí knížce básniček pro děti... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Charles Journet  ·  Krystal OP (2013)
Duchovní cvičení kardinála Journeta ukrývají čisté zlato teologie a nauky o duchovním životě. Jedinečným způsobem a pomocí průzračně prostého jazyka otevírají mysl posluchačů, aby chápali i ta nejhlubší tajemství víry. Probouzejí žízeň po poznání pramenů (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Marek Vácha  ·  Cesta (2016)
(2)
Nebudu nikdy dobrým teologem, pokud budu jen studovat názory jiných, psát vybroušené rešerše a nikdy nepocítím žízeň živé bytosti po Bohu. Pokud budu svět zkoumat jen z vnějšku, jako nezávislý a nezaujatý novinář, nikdy jej nepostihnu. Životem... (více o knize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
kolektiv autorů/autorek  ·  Radioservis (2012)
Amadeus v Praze - Malý, neduživý génius - Bella mia fiamma, addio - O hrbatém synovi svobodníka a jeho krásné paní - Sen o velké daňové reformě - Nejpracovitější z císařů - Teprve pivo udělá žízeň krásnou... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
18.
Slavoj Žižek  ·  Allen Lane (2017)
NA SKLADĚ
In these troubled times, even the most pessimistic diagnosis of our future ends with an uplifting hint that things might not be as bad as all that, that there is light at the end of the tunnel. Yet, argues Slavoj Žižek, it is only when we ... (více o knize)
Naše cena: 605 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
L.J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2010)
Zvítězí láska nebo žízeň po krvi? Nová generace nemrtvých! Tajemné síly promlouvají... Záhadných úmrtí přibývá a šílenství se šíří... Na pomoc přichází armáda nemrtvých... "…snažím se předat poselství na záchranu našeho městečka, ale sama to nedokážu... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Slavoj Žižek  ·  Penguin Books (2014)
Probably the most famous living philosopher, Slavoj Žižek explores the concept of 'event', in the second in this new series of easily digestible philosophy What is really happening when something happens? ... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička