Knihy
E-knihy

Lékařství starých Egypťanů I

Staoregyptská chirurgie

Academia, 2010
Nakladatel
Academia, 2010

První ze tří svazků pojednávajících o staroegyptské medicíně. Obsahuje první ucelené české překlady staroegyptských lékařských textů. Do tohoto svazku byly vybrány texty chirurgické a texty věnované gynekologii, porodnictví a pediatrii...

Čti víc

352 Kč

Běžná cena Běžně 370 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 11 dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

První ze tří svazků pojednávajících o staroegyptské medicíně. Obsahuje první ucelené české překlady staroegyptských lékařských textů. Do tohoto svazku byly vybrány texty chirurgické a texty věnované gynekologii, porodnictví a pediatrii. Překlady jsou doplněny podrobnými lékařskými komentáři a obecným vyhodnocením lékařských metod egyptského starověku. Nechybějí konkrétní příklady onemocnění a úrazů odhalené při vyšetřování staroegyptských mumií a kosterních pozůstatků.
Čti víc
Kupte společně
Lékařství starých Egypťanů I - Eugen Strouhal a kolektív
Loutkář - Daniel Cole
659 Kč
Ušetříte 110 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
240
Hmotnost
360 g
Rok vydání
2010
Vazba
pevná vazba s přebalem
Jazyk
český
Nakladatelství
Academia
Rozměr
170×250 mm
ISBN
9788020018656
Naše katalogové číslo
91373

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

Nakladatelství vzniklo v roce 1953 původně jako nakladatelství Československé Akademie věd. Název Academia nese od roku 1966.

V současné době zaujímá Academia svou ediční činností přední místo mezi nakladatelstvími České republiky. V edičním programu se zaměřuje na vydávání publikací ze všech vědních oborů.

Academia vydává původní vědecké monografie a práce českých vědců, díla klasiků vědy, překlady zahraničních autorů, populárně naučnou literaturu, literaturu faktu, encyklopedie, slovníky, jazykové učebnice, příručky a vysokoškolské učebnice, ale také kvalitní českou i překladovou beletrii. V nakladatelství dále vychází populárně naučný časopis Živa.

Čti víc
Kupte společně
Lékařství starých Egypťanů I - Eugen Strouhal a kolektív
Loutkář - Daniel Cole
659 Kč
Ušetříte 110 Kč

„Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. “

Konfucius