Knihy
E-knihy

Hrdinové a hrdinky - Letectví

Nakladatel
Mladá fronta, 2009

Historik letectví, novinář a někdejší dopisovatel britského časopisu Flight International ve Francii Bernard Marck sestavil velkolepý soubor portrétů prvních letců, kteří se nebáli překonávat dosavadní rekordy, a posouvat tak vpřed vývoj aviatiky...

Čti víc

189 Kč

Běžná cena Běžně 199 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 9 dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Historik letectví, novinář a někdejší dopisovatel britského časopisu Flight International ve Francii Bernard Marck sestavil velkolepý soubor portrétů prvních letců, kteří se nebáli překonávat dosavadní rekordy, a posouvat tak vpřed vývoj aviatiky. Nechybí mezi nimi ani řada žen, které se výrazně zasadily o rozvoj létání – ať už v roli pilotek či letušek – a které neprávem stojí stranou pozornosti historiků i veřejnosti. Vedle nejvýznamnějších letců a letkyň se autor ve své knize věnuje též obecnějším kapitolám dějin letectví: jeho počátkům v 19. století, úloze letadel za první světové války či vývoji létání v meziválečném Německu.
Čti víc
Kupte společně
Hrdinové a hrdinky - Letectví - Bernard Marck
Raději zešílet v divočině - Aleš Palán
547 Kč
Ušetříte 99 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
56
Hmotnost
1890 g
Rok vydání
2009
Vazba
pevná vazba s přebalem
Jazyk
český
Nakladatelství
Mladá fronta
Rozměr
270×290 mm
ISBN
9788020420176
Naše katalogové číslo
74038

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Vydavatelství Mladá fronta je moderní vydavatelství s dvaasedmdesátiletou tradicí. Své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém rozvoji. Vydávají široké spektrum titulů od populární beletrie přes literaturu faktu až po odbornou literaturu.

Čti víc
Kupte společně
Hrdinové a hrdinky - Letectví - Bernard Marck
Raději zešílet v divočině - Aleš Palán
547 Kč
Ušetříte 99 Kč