Knihy
E-knihy

Sebepoznání

První krok na cestě k duševnímu zdraví

Portál, 2009
Nakladatel
Portál, 2009

Autor prozkoumává různé přístupy k sebepoznání a usiluje o jejich uspořádání do celistvého logického systému, který by čtenáři usnadnil cestu k sobě. V teoreticky změřené části popisuje hlavní přístupy k sebepoznání v oblasti psychoterapie...

Čti víc

227 Kč

Běžná cena Běžně 239 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 10 dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Autor prozkoumává různé přístupy k sebepoznání a usiluje o jejich uspořádání do celistvého logického systému, který by čtenáři usnadnil cestu k sobě. V teoreticky změřené části popisuje hlavní přístupy k sebepoznání v oblasti psychoterapie. V praktické části se zabývá jednotlivými oblasti sebepoznání a nabízí různorodé techniky pro získávání informací o sobě. Na začátku každé kapitoly autor teoreticky vymezuje danou oblast a nabízí příklady i různá cvičení, které slouží k prohloubení sebepoznání. Kniha je určena pro studenty psychologie, medicíny, pedagogiky a různých humanitních směrů. Může sloužit i odborníkům nebo jiným zájemcům o sebepoznání.
Čti víc
Kupte společně
Sebepoznání - David Kuneš
Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky - Elena Favilli, Francesca Cavallo
522 Kč
Ušetříte 86 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
152
Hmotnost
150 g
Rok vydání
2009
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Portál
Rozměr
130×200 mm
ISBN
9788073675417
Naše katalogové číslo
65493

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

7 hodnocení

7
0
0
0
0

V roce 2015 oslavil Portál 25. výročí svého založení. Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly další oblasti jako sociologie, politologie, zdraví, média, antropologie, ekologie, filozofie, ekonomie, sémiotika či kulturologie.

Čti víc
Kupte společně
Sebepoznání - David Kuneš
Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky - Elena Favilli, Francesca Cavallo
522 Kč
Ušetříte 86 Kč

„Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte.“

Miroslav Horníček