Knihy
E-knihy

Strach

Trump v Bílém domě

Bourdon, 2019
Novinka
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Bourdon, 2019

"Inside story" prezidenta Trumpa, jak jí umí vyprávět pouze Bob Woodward. Strach je nejintimnějším portrétem úřadujícího prezidenta, jaký byl kdy publikován během prezidentových prvních roků ve funkci...

Čti víc

279 Kč

Běžná cena Běžně 396 Kč

Ušetříte 30%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

"Inside story" prezidenta Trumpa, jak jí umí vyprávět pouze Bob Woodward.
Strach je nejintimnějším portrétem úřadujícího prezidenta, jaký byl kdy publikován během prezidentových prvních roků ve funkci.

“Přes všechny téměř každodenní zprávy o chaosu a neshodách v Bílém domě neměla veřejnost tušení, jak špatná interní situace doopravdy je. Trump se choval rozporuplně a nevypočitatelně, zřídkakdy se dokázal soustředit. Pokud ho něco rozčílilo, když měl špatnou náladu, klidně dokázal o obchodní smlouvě KORUS prohlásit, „Dnes odstupujeme.“
Nyní však zde byl dopis, datovaný 5. září 2017, potencionální rozbuška ohrožující národní bezpečnost. Cohn se obával, že pokud Trump dopis uvidí, bez váhání ho podepíše. Cohn sebral koncept dopisu z pracovního stolu. Uložil ho do modré složky s označením "KEEP". „Ukradl jsem ho z jeho stolu,“ svěřil se později kolegovi. „Nechtěl jsem, aby ho četl. Ten dokument nikdy neuvidí. Musím chránit naši zem.“ Vzhledem k anarchii a nepořádku, které panovaly v Bílém domě i Trumpově mysli, prezident chybějící dopis nezaregistroval.”

Autoritativním reportážním stylem, vytříbeným během vlády osmi prezidentů od Nixona až k Obamovi, odhaluje autor Bob Woodward v bezprecedentních detailech skutečnou tvář života uvnitř Bílého domu za vlády prezidenta Donalda Trumpa, včetně toho, jakým způsobem prezident dospívá k rozhodnutím v závažných otázkách zahraniční a domácí politiky.
Čti víc
Kupte společně
Strach - Bob Woodward
Kulti - Mariana Zapata
488 Kč
Ušetříte 277 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Fear
Rok vydání
2019
Počet stran
445
Nakladatelství
Bourdon
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
586461

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Strach - Bob Woodward
Kulti - Mariana Zapata
488 Kč
Ušetříte 277 Kč

„Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. “

Jean Cocteau