Knihy
E-knihy

Tiché roky

Host, 2019
Novinka
TOP #15
Nakladatel
Host, 2019

Kolik toho víme o svých nejbližších? Nový román Aleny Mornštajnové je jiný než ty předchozí. Nejedná se o velké historické téma, nýbrž o intimní rodinné drama, kde hlavní roli nehrají velké dějiny, ale náhody a lidské charaktery...

Čti víc

269 Kč

Běžná cena Běžně 349 Kč

Ušetříte 23%

Předobjednávka,
vychází 25.4.2019

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Kolik toho víme o svých nejbližších?
Bohdana je uzavřená dívka žijící jen s mrzoutským otcem a dobrosrdečnou, leč poddajnou Bělou. Trápí ji napětí v domě a tajemství, které jí nepřestává vrtat hlavou: Proč ji těžce nemocná babička při poslední návštěvě v léčebně oslovila „Blanko“?

Vedle toho se odvíjí příběh Svatopluka Žáka, oddaného komunisty, který celý svůj život zasvětil budování socialismu, lásce ke své ženě a dceři, jejíž budoucnost měla být stejně zářivá jako hvězda na rudém praporu. Ale jak se říká: Chcete-li Boha rozesmát, povězte mu o svých plánech. A tak se v jednom okamžiku oba příběhy slijí do jednoho a ukáže se, že nic není takové, jak se doposud zdálo, a už vůbec ne takové, jaké by to být mělo.

Nový román Aleny Mornštajnové je jiný než ty předchozí. Nejedná se o velké historické téma, nýbrž o intimní rodinné drama, kde hlavní roli nehrají velké dějiny, ale náhody a lidské charaktery. Stejně jako u románu Hana však jde o silný, strhujícím způsobem vyprávěný příběh, který si čtenáře podmaní od první do poslední stránky.
Čti víc
Kupte společně
Tiché roky - Alena Mornštajnová
Hana - Alena Mornštajnová
523 Kč
Ušetříte 125 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Vazba
pevná vazba s přebalem
Předběžné datum vydání
25.4.2019
Jazyk
český
Nakladatelství
Host
ISBN
9788075779113
Naše katalogové číslo
535083

Recenze

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Tiché roky - Alena Mornštajnová
Hana - Alena Mornštajnová
523 Kč
Ušetříte 125 Kč

„Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí.“

Jerry Seinfeld