Knihy
E-knihy

Caesarův trůn

Jota, 2018
Okamžitý download
EPUB
MOBI
6-7 hodin čtení
Nakladatel
Jota, 2018

Píše se rok 44 př. n. l. a březnové idy se blíží. Gaius Julius Caesar, jeden z nejmocnějších mužů historie, jehož římský senát jmenoval doživotním diktátorem, omilostnil těch pár nepřátel, kteří ještě zbyli, a...

Čti víc

248 Kč

Běžná cena Běžně 378 Kč

Ušetříte 34%

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Píše se rok 44 př. n. l. a Gaius Julius Caesar učiní významný státnický krok, který bude mít nedozírné následky. Rozhodne se omilostnit nepřátele a bohatě odměnit přátele. Idyla? Jen zdánlivá. Pod skořápkou klidu se valí temné vody zrady a intrik.

Než Caesar odjede vést válku proti Parthské říši, pozve k sobě zasloužilého vyšetřovatele vražd v nejvyšších kruzích, Gordiana Hledače. A pověří ho zásadním úkolem – pátrat po připravovaném spiknutí, jehož cílem má být Caesarova likvidace. Zbývá jen pět dní do příští schůze senátu, jen pět dní do udělení významného ocenění, pět dní, které otřesou impériem.

Detektivní schopnosti a hluboké zkušenosti umožní Gordianovi odhalit, že úklady proti Juliu Caesarovi nejsou jen tušené. Spiklenců je více, než si původně myslel, a jejich plány jsou až děsivě propracované.

Březnové idy se rychle blíží a podle všech temných znamení a krvavých snů to vypadá, že minimálně k jedné vraždě nevyhnutelně dojde. Je třeba jednat rychle!
Čti víc
Kupte společně
Caesarův trůn - Steven Saylor
Lazar - Lars Kepler
497 Kč
Ušetříte 280 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
The Throne of Caesar
Rok vydání
2018
Počet stran
400
Nakladatelství
Jota
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
449453

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Caesarův trůn - Steven Saylor
Lazar - Lars Kepler
497 Kč
Ušetříte 280 Kč

„S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. “

Jan Amos Komenský