Knihy
E-knihy

Líný učitel

Cesta pedagogického hrdiny

Raabe, 2018
Na skladě
Nakladatel
Raabe, 2018

Učitel, který se rozhodl učit moderně, se vlastně vydává na cestu pedagogického hrdiny. Na jeho cestě jej mohou potkat mnohá protivenství. Zatímco předchozí publikace Líný učitel: jak učit dobře a efektivně ukázala, jak realizovat podporující...

Čti víc

383 Kč

Běžná cena Běžně 425 Kč

Ušetříte 10%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Doporučené tituly a kolekce

383 Kč

Více o knize

Učitel, který se rozhodl učit moderně, se vlastně vydává na cestu pedagogického hrdiny. Na jeho cestě jej mohou potkat mnohá protivenství. Zatímco předchozí publikace Líný učitel: jak učit dobře a efektivně ukázala, jak realizovat podporující a klimatické vyučování v praxi, tato kniha nejen ukáže další příklady práce ve třídě, ale nabízí i pohled na školu a naše školství, který učiteli pomůže najít svou vlastní filozofii. Být dobrým učitelem znamená najít si svou cestu. Není vůbec lehké po ní kráčet. Ale učitel by ji měl absolvovat! Ne proto, aby zachránil svět jako jiní hrdinové, ale aby udělal to nejlepší, co umí, pro své žáky. To je vlastně také záchrana světů - myšlenkových, vzdělávacích, postojových. To je důležité. Je to učitelova povinnost a poslání, jeho hrdinská mise.
Čti víc
Kupte společně
Líný učitel - Robert Čapek
Líný učitel - Robert Čapek
702 Kč
Ušetříte 98 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0
Kupte společně
Líný učitel - Robert Čapek
Líný učitel - Robert Čapek
702 Kč
Ušetříte 98 Kč

„Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. “

John Ruskin